3. Государственная услуга оказывается на основании стандарта "Обеспечение бесплатного подвоза обучающихся и воспитанников к общеобразовательной организации и обратно домой", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года N 336 (далее – стандарт).
4. Государственная услуга предоставляется государственными учреждениями аппаратов акимов поселковых и сельских округов Аксуского района (далее – уполномоченные органы).
5. Государственная услуга предоставляется в течение учебного года:
1) в рабочие дни, кроме выходных и праздничных дней, с 9-00 часов до 18-00 часов, с перерывом на обед с 12-30 до 14-00 часов, по адресам, указанным в приложении 1 к настоящему регламенту;
2) прием осуществляется в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
6. Результатом оказываемой государственной услуги является обеспечение обучающихся и воспитанников бесплатным подвозом к общеобразовательной организации и обратно домой с выдачей справки согласно приложению 6 стандарта по обеспечению бесплатным подвозом к общеобразовательной организации и обратной домой, либо мотивированный ответ в отказе в предоставлении услуги.
7. Государственная услуга оказывается физическим лицам (далее – потребитель).
8. Сроки оказания государственной услуги:
1) с момента обращения потребителя в уполномоченный орган для получения государственной услуги (в течение 5 дней с момента поступления заявления) составляет 5 рабочих дней;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день получения заявления от потребителя (при регистрации) – не более 30 (тридцати) минут;
3) максимальное допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя – не более 30 (тридцати) минут.
2. Описание порядка действий (взаимодействия) в процессе
оказания государственной услуги
9. Для получения государственной услуги потребитель предоставляет перечень документов, указанных в пункте 11 стандарта.
10. Этапы оказания государственной услуги с момента получения заявления для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги при обращении в уполномоченный орган:
1) потребитель предоставляет заявление, согласно приложения 2 стандарта, удостоверение личности или свидетельство о рождении, справку с места учебы согласно приложения 5 стандарта;
2) специалист уполномоченного органа проводит регистрацию обращения в журнале, после чего потребителю выдается расписка в получении необходимых документов согласно приложения 4 стандарта.

3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 наурыздағы N 336 қаулысымен бекітілген "Білім алушылар мен тәрбиеленушілерді білімнің жалпы беру ұйымдарына және үйге тегін тасымалдауды қамтамасыз ету" туралы стандарты негізінде көрсетіледі (одан әрі – стандарт).
4. Мемлекеттік қызмет Ақсу ауданының поселкелік және ауылдық округтері әкімдерінің аппараттарында көрсетіледі (одан әрі -өкілетті органдары).
5. Мемлекеттік қызмет оқу жылы бойы:
1) жұмыс күндері, демалыс және мереке күндерінен басқа, сағ.9.00-ден 18.00-ға дейін түскі үзіліс сағ. 12.30-ден 14.00-ға дейін осы регламенттің 1-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетіледі;
2) қабылдау кезек бойынша алдын ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетіледі.
6. Мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі білім алушылар мен тәрбиеленушілерді білімнің жалпы беру ұйымдарына және үйге тегін тасымалдауды қамтамасыз ету немесе қызмет ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап беру болып табылады.
7. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға көрсетіледі (одан әрі – тұтынушы).
8. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі:
1) мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы өкілетті органға өтініш берген сәттен бастап (өтініш түскен сәттен бастап 5 жұмыс күні ішінде) 5 жұмыс күнді құрайды;
2) өтініш иесі өтініш берген күні мемлекеттік қызметті алғанға дейін (тіркеуге алған кезде) күтудің ең ұзақ уақыты – 30 минуттан аспайды;
3) өтініш иесі өтініш берген күні мемлекеттік қызмет көрсетуге дейін күтудің ең ұзақ уақыты – 30 минуттан аспайды.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде (өзара әрекеттесу) іс
әрекеттер тәртібінің сипаты
9. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы стандарттың 11 тармағында көрсетілген құжаттар тізбесін тапсырады.
10. Мемлекеттік қызмет көрсету кезеңдері мемлекеттік қызметті алу үшін өтінішті алған сәттен бастап және өкілетті органына өтініш берген кезде мемлекеттік қызмет нәтижесін бергенге дейін:
1) тұтынушы белгіленген стандарттың 2-қосымшасына сәйкес өтініш, жеке куәлік немесе тууы туралы куәлік, 5 қосымшасына сәйкес оқу орнынан анықтама тапсырады;
2) өкілетті органның маманы өтінішті журналға тіркеп жазады, стандарттың 4 қосымшасына сәйкес қажетті құжаттарды алғаны туралы тұтынушыға қолхат беріледі.

4. Государственная услуга оказывается на основании стандарта государственной услуги "Выдача ветеринарной справки", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2011 года N 464 "Об утверждении стандартов государственных услуг в области племенного животноводства и ветеринарии и внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745" (далее – стандарт).
5. Государственная услуга предоставляется государственными учреждениями аппаратов акимов поселковых, сельских округов Аксуского района (далее – уполномоченные органы), в рабочие дни, кроме выходных и праздничных дней, с 9-00 часов до 18-00 часов, с перерывом на обед с 12-30 до 14-00 часов. Прием осуществляется в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания, по адресам указанным в приложении 1 настоящему регламенту.
6. Государственная услуга оказывается физическим и юридическим лицам – (далее потребитель).
7. Результатом предоставляемой государственной услуги является выдача ветеринарной справки действующей на территории соответствующей административно-территориальной единицы либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги.
8. Сроки оказания государственной услуги:
1) государственная услуга предоставляется в течение дня обращения;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги – не более 30 (тридцати) минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги – не более 30 (тридцати) минут.
9. Государственная услуга оказывается платно (выдача бланков ветеринарной справки действующей на территории соответствующей административно-территориальной единицы). Потребитель осуществляет оплату государственной услуги согласно пункта 8 стандарта.
10. В предоставлении государственной услуги может быть отказано, по основаниям предусмотренным в пункте 16 стандарта.
3. Описание порядка действий (взаимодействия) в процессе
оказания государственной услуги
11. Для получения государственной услуги потребитель заполняет заявление в произвольной форме и предоставляет следующие документы:
1) ветеринарный паспорт на животное;
2) на коже-венно-меховое сырье обязательно наличие ярлыка, с указанием индивидуального номера животного;
3) документ, подтверждающий оплату стоимости бланка ветеринарной справки.
Для получения государственной услуги потребитель заполняет заявление установленного образца и сдает документы специалисту уполномоченного органа.
Специалистом уполномоченного органа вносится запись о приеме документов в журнал учета обращения физических и юридических лиц с указанием даты приема заявления и даты предоставления услуги.

4. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 29 сәуiрдегi "Асыл тұқымды мал шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттiк қызметтер стандарттарын бекiту және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2010 жылғы 20 шiлдедегi N 745 қаулысына өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы" N 464 қаулысымен бекiтiлген "Ветеринариялық анықтаманы беру" мемлекеттiк қызмет стандарты негiзiнде көрсетiледi (бұдан әрi – стандарт).
5. Мемлекеттiк қызмет Ақсу ауданы поселкелік және ауылдық округтерi әкiмдерiнiң аппараттары мемлекеттiк мекемелерiмен (бұдан әрi – уәкiлеттi орган) осы регламенттiң 1-қосымшасында көрсетiлген мекен жайлар бойынша демалыс пен мереке күндерiнен басқа жұмыс күндері сағат 9.00-ден 18.00-ге дейiн, түскi үзiлiс сағат 12.30-ден 14.00-ге дейiн ұсынылады. Қабылдау кезек бойынша алдын ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетіледі.
6. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға көрсетіледі (одан әрі – тұтынушы).
7. Мемлекеттiк қызметтi көрсетудiң аяқталу нәтижесi тиiстi әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң аумағында қолданылатын ветеринариялық анықтаманы беру немесе қызмет ұсынудан бас тарту туралы дәлелдi жауап беру болып табылады.
8. Мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмдерi:
1) мемлекеттiк қызмет өтiнiш берген күннiң iшiнде ұсынылады;
мемлекеттiк қызметтi алғанға дейiн күтудiң рұқсат етiлген ең ұзақ уақыты – 30 (отыз) минуттан аспайды;
2) мемлекеттiк қызметтi тұтынушыға қызмет көрсетудiң рұқсат берiлген ең ұзақ уақыты – 30 (отыз) минуттан аспайды.
9. Мемлекеттiк қызмет ақылы түрде көрсетiледi (тиiстi әкiмшiлiк - аумақтық бiрлiктiң аумағында қолданылатын ветеринариялық анықтаманың бланкiсiн беру). Тұтынушы мемлекеттiк қызметке төлемдi Стандарттың 8 тармағына сәйкес жүзеге асырады.
10. Стандарттың 16-тармағында қарастырылған негiздер бойынша мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тартуға болады.
3. Мемлекеттiк қызмет көрсету үдерiсiндегi әрекет
(өзара әрекеттiлiк) реттiлiгiнiң сипаттамасы
11. Мемлекеттiк қызметтi алу үшiн тұтынушы еркiн түрде өтiнiштi толтырады және мына құжаттарды ұсынады:
1) жануардың ветеринарлық паспорты;
2) жануардың жеке нөмірi көрсетiлген ветеринарлық паспорттың жоғалған фактiсiн растайтын құжаттар (болған жағдайда);
3) ветеринарлық анықтама бланкiсiнiң құнын растайтын құжат.
Мемлекеттiк қызметтi алу үшiн тұтынушы белгiленген үлгiдегi өтiнiштi толтырады және уәкiлеттi органның маманына құжаттарды тапсырады.
Уәкiлеттi органның маманы жеке және заңды тұлғалардың өтiнiштерiн журналға тiркейді, қабылдау және қызметтi ұсыну мерзiмiн көрсете отырып құжаттарды қабылдау туралы жазбаны енгiзедi.

12. Этапы оказания государственной услуги с момента получения заявления для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) потребитель подает заявление и предоставляет документы, предусмотренные в пункте 11 настоящего регламента;
2) специалист по ветеринарии уполномоченного органа проводит регистрацию обращения в журнале, рассматривает предоставленное заявление потребителя, заполняет ветеринарную справку либо готовит мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги;
3) специалист по ветеринарии уполномоченного органа выдает потребителю ветеринарную справку или мотивированный ответ об отказе.
13. Ветеринарная справка заверенная печатью уполномоченного органа и подписью специалиста по ветеринарии уполномоченного органа, выдается последним потребителю.
14. Требования к информационной безопасности: обеспечение сохранности документов, защиты и конфиденциальности информации о содержании документов потребителя.
15. В процессе оказания государственной услуги участвует специалист по ветеринарии уполномоченного органа (СФЕ 1).

12. Мемлекеттiк қызметтi көрсету кезеңi мемлекеттiк қызметтi алу үшiн өтiнiштi алған кезiнен және мемлекеттiк қызметтiң нәтижесiн беру кезiне дейiн:
1) тұтынушы өтiнiш бередi және осы регламенттiң 9-тармағында көрсетiлген құжаттарды ұсынады;
2) уәкiлеттi органның ветеринария жөнiндегi маманы өтiнiштi журналда тiркейдi, тұтынушы ұсынған өтiнiштi қарайды, ветеринарлық анықтаманы толтырады немесе мемлекеттiк қызметтi ұсынудан бас тарту туралы дәлелдi жауап дайындайды;
3) уәкiлеттi органның ветеринария жөнiндегi маманы тұтынушыға ветеринарлық анықтама немесе бас тарту туралы дәлелдi жауап бередi.
13. Уәкiлеттi органның мөрiмен және уәкiлеттi органның ветеринария жөнiндегi маманның қолымен келiсiлген ветеринарлық анықтама тұтынушыға берiледi.
14. Ақпараттық қауiпсiздiк талаптары: құжаттардың сақталуын қамтамасыз ету, тұтынушының құжаттар мазмұны туралы ақпараттарды құпияда сақтау.
15. Мемлекеттiк қызмет көрсету үдерiсiне уәкiлеттi органның ветеринария жөнiндегi маманы (ҚФБ 1) қатысады.

16. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 2 к настоящему регламенту.
17. Схемы, отражающие взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведены в приложении 3 настоящего регламента.

16. Әрбiр әкiмшiлiк iс-әрекеттiң орындалу мерзiмiн көрсете отырып, әрбiр ҚФБ әкiмшiлiк iс-әрекеттердiң (үдерiстердiң) өзара әрекеттестiгi мен реттiлiгiнiң мәтiндiк кестелiк сипаттамасы осы регламенттiң 2-қосымшасында келтiрiлген.
17. ҚФБ мен мемлекеттiк қызмет көрсету үдерiсiнде әкiмшiлiк әрекеттердiң логикалық реттiлiгiнiң арасындағы өзара байланысты бейнелейтiн сызба осы регламенттiң 3-қосымшасында келтiрiлген.

27050
село Ойтоган, улица Адилбекова N 13
нет
Приложение N 2
к регламенту государственной
услуги "Выдача ветеринарной
справки"
Описание действий структурно-функциональных единиц СФЕ
Действия процессов (хода, потока работ)
N п/п
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
1
Наименование СФЕ
Группа 1 СФЕ Специалист по ветеринарии уполномоченного органа
Группа 1 СФЕ Специалист Ветеринарии уполномоченного органа
Группа 1 СФЕ специалист по ветеринарии уполномоченного органа
2
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
1) проверка представленных документов;
2) регистрация в журнале входящих документов
Подготовка проекта ветеринарной справки либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Регистрация в журнале исходящих документов
3
Форма завершения (данные, документ)
Рассмотрение заявления и представленных документов потребителя
Подписание ветеринарной справки либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача ветеринарной справки либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги потребителю
4
Сроки исполнения
не более 20 минут
не более 30 минут
не более 10 минут
5
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
Приложение N 3
к регламенту государственной
услуги "Выдача ветеринарной
справки"
Схема, отражающая взаимосвязь между логической
последовательностью административных действий
в процессе оказания государственной услуги и СФЕ
Утвержден постановлением
акимата Аксуского района от
21 мая 2012 года N 285
Регламент государственной услуги "Выдача ветеринарного паспорт на животное"
1. Основные понятия
1. В настоящем регламенте используются следующие понятия:
1) ветеринарный паспорт – документ установленной формы, в котором указываются: владелец, вид, масть, возраст животного, сроки и характер проведенных ветеринарных обработок в целях учета животных и ветеринарных мероприятий;
2) структурно-функциональная единица – это ответственные лица уполномоченного органа, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги (далее СФЕ);
3) индивидуальный номер – индивидуальный код, присваиваемый животному, включающий в себя буквенное и цифровое обозначение, наносимое на бирку, чип, болюс или тавро.
2. Общие положения
2. Наименование государственной услуги "Выдача ветеринарного паспорта на животное" - (далее государственная услуга).
3. Форма государственной услуги: не автоматизированная.
4. Государственная услуга оказывается на основании стандарта государственной услуги "Выдача ветеринарного паспорт на животное", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2011 года N 464 "Об утверждении стандартов государственных услуг в области племенного животноводства и ветеринарии и внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745 (далее – стандарт).
5. Государственная услуга предоставляется государственными учреждениями аппаратов акимов поселковых, сельских округов Аксуского района (далее – уполномоченные органы), в рабочие дни, кроме выходных и праздничных дней, с 9-00 часов до 18-00 часов, с перерывом на обед с 12-30 до 14-00 часов. Прием осуществляется в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания, по адресам указанным в приложении 1 к настоящему регламенту.

27050
Ойтоған ауылы, Әділбекова көшесі N 13
жоқ
"Ветеринариялық анықтама
беру" мемлекеттiк
қызметiнiң регламентiне
N 2 қосымша
Құрылымдық-функционалдық бiрлiктердiң (ҚФБ) iс-әрекеттерiнiң
сипаттамасы
Негiзгi үдерiстiң iс-әрекетi (барысы, жұмыс ағыны)
N
N әрекет барысы
1
2
3
1
ҚФБ атауы
ҚФБ-тiң 1 тобы Уәкiлеттi органның ветеринария жөнiндегi маманы
ҚФБ-тiң 1 тобы Уәкiлеттi органның ветеринария жөнiндегi маманы
ҚФБ-тiң 1 тобы Уәкiлеттi органның ветеринария жөнiндегi маманы
2
Iс-әрекеттiң (үдерiстiң, рәсiмнiң, операцияның) атауы және оның сипаттамасы
1)1 ұсынылған құжаттарды тексеру;
2)1 кiрiс құжаттары журналына тiркеу
ветеринарлық анықтама жобасын немесе тұтынушыға мемлекеттiк қызметтi ұсынудан бас тарту туралы дәлелдi жауап дайындау
шығыс құжаттары журналына тiркеу
3
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдық-
өкiмгерлiк шешiм)
тұтынушы ұсынған өтiнiштi және құжаттарды қарау
ветеринарлық анықтамаға немесе тұтынушыға мемлекеттiк қызметтi ұсынудан бас тарту туралы дәлелдi жауапқа қол қою
ветеринарлық анықтама немесе қызметтi ұсынудан бас тарту туралы дәлелдi жауап беру
4
Орындау мерзімі
20 минуттан аспайды
30 минуттан аспайды
10 минуттан аспайды
5
Келесi iс-әрекеттiң нөмiрi
2 бағана
3 бағана
"Ветеринариялық анықтама
беру" мемлекеттiк
қызметiнiң регламентiне
N 3 қосымша
Тиiстi әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң аумағында қолданылатын
ветеринариялық анықтаманы беру үдерiсiнiң схемасы
Ақсу ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 21 мамырдағы
N 285 қаулысымен
бекітілген
"Жануарға ветеринариялық паспорт беру" мемлекеттiк қызмет
регламентi
1. Негiзгi ұғымдар
1. Осы регламентте мынадай ұғымдар пайдаланылады:
1) ветеринариялық паспорт – жануардың иесi, түрi, жынысы, түсi, жасы, жануарды және ветеринарлық iс-шараны есепке алу мақсатында жасалған ветеринарлық өңдеу мерзiмi мен түрi көрсетiлетiн, бекiтiлген нысандағы құжат;
2) құрылымдық-функционалдық бiрлiк - мемлекеттiк қызмет көрсету процесiне қатысатын уәкiлеттi органның жауапты тұлғалары (бұдан әрi - ҚФБ);
3) жеке нөмір – биркаға, чипке, болюске және тавроға қойылатын әрiптiк және сандық белгiлерi бар жануарға берiлетiн жеке код.
2. Жалпы ережелер
2. Мемлекеттiк қызметтiң атауы: "Жануарға ветеринариялық паспорт беру".
3. Мемлекеттiк қызмет көрсету нысаны: автоматтандырылмаған.
4. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 29 сәуiрдегi "Асыл тұқымды мал шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттiк қызметтер стандарттарын бекiту және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2010 жылғы 20 шiлдедегi N 745 қаулысына өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы" N 464 қаулысымен бекiтiлген "Жануарға ветеринариялық паспорт беру" мемлекеттiк қызмет стандарты негiзiнде көрсетiледi (бұдан әрi – стандарт).5. Мемлекеттiк қызмет Ақсу ауданы поселкелік және ауылдық округтерi әкiмдерiнiң аппараттары мемлекеттiк мекемелерiмен (бұдан әрi – уәкiлеттi орган) осы регламенттiң 1-қосымшасында көрсетiлген мекен жайлар бойынша демалыс пен мереке күндерiн қоспағанда аптасына бес күн сағат 9.00-ден 18.00-ге дейiн, түскi үзiлiс сағат 12.30-ден 14.00-ге дейiн ұсынылады. Қабылдау кезек бойынша алдын ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетіледі.

6. Государственная услуга оказывается физическим и юридическим лицам – (далее потребитель).
7. Результатом предоставляемой услуги является выдача ветеринарного паспорт на животное (дубликата ветеринарного паспорт на животное, выписки из ветеринарного паспорт на животное) либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги.
8. Сроки оказания государственной услуги:
1) срок выдачи паспорта на животное (выписки из ветеринарного паспорта на животное) с момента присвоения животному индивидуального номера или отказ в их выдаче – в течение 3 (трех) рабочих дней;
2) срок выдачи дубликата ветеринарного паспорта на животное со дня подачи владельцем заявления о потере паспорта на его животное – в течение 10 (десяти) рабочих дней;
3) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги – не более 30 (тридцати) минут;
4) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги – не более 40 (сорока) минут.
9. Государственная услуга оказывается платно (выдача бланков ветеринарного паспорт на животное). Потребитель осуществляет оплату государственной услуги согласно пункта 8 стандарта.
10. В предоставлении государственной услуги может быть отказано, в случае отсутствия присвоенного индивидуального номера животного.
3. Описание порядка действий (взаимодействия) в процессе
оказания государственной услуги
11. Для получения государственной услуги потребитель при наличии на животном – присвоенного индивидуального номера предоставляет документ, подтверждающий оплату стоимости бланка ветеринарного паспорта на животное.
Для получения дубликата ветеринарного паспорт и (выписки из ветеринарного паспорта) на животное потребителем предоставляются:
1) письменное заявление произвольной формы;
2) документы, подтверждающие факт утери (порчи) ветеринарного паспорта на животное (при их наличии).
Для получения государственной услуги потребитель заполняет заявление произвольной формы и сдает документы специалисту по ветеринарии уполномоченного органа.
Специалистом по ветеринарии уполномоченного органа вносится запись о приеме документов в журнал учета обращения физических и юридических лиц и выдается талон с указанием даты приема заявления и даты предоставления услуги.
12. Ветеринарный паспорт (дубликат ветеринарного паспорта на животное, выписки из ветеринарного паспорта на животное) заверенный печатью уполномоченного органа и подписью специалиста уполномоченного органа, выдается последним потребителю.
13. Требования к информационной безопасности:
обеспечение сохранности документов, защиты и конфиденциальности информации о содержании документов потребителя.

6. Мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға көрсетіледі одан әрі тұтынушы.
7. Мемлекеттiк қызметтi көрсетудiң аяқталу нәтижесi жануарға ветеринариялық паспорт (жануарға ветеринариялық паспорттың төлнұсқасын, жануарға ветеринариялық паспорттың үзiндiсiн) беру немесе қызмет ұсынудан бас тарту туралы дәлелдi жауап беру болып табылады.
8. Мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмдерi:
1) мемлекеттік қызмет өтініш берген күні көрсетіледі;
2) мемлекеттiк қызметтi алғанға дейiн күтудiң рұқсат етiлген ең ұзақ уақыты – 30 (отыз) минуттан аспайды;
3) мемлекеттiк қызметтi тұтынушыға қызмет көрсетудiң рұқсат берiлген ең ұзақ уақыты – 30 (отыз) минуттан аспайды.
9. Мемлекеттiк қызмет ақылы түрде көрсетiледi (тиісті әкімшілік-аумақтық бірліктерінің аумағында ветеринарлық анықтама, бланкілер беру).Тұтынушы мемлекеттiк қызмет төлемiн Стандарттың 8 тармағына сәйкес іске асырады.
10. Стандарттың 16 тармағында ескерілген негіздемеге сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартуға болады.
3. Мемлекеттiк қызмет көрсету үдерiсiндегi әрекет
(өзара әрекеттiлiк) реттiлiгiнiң сипаттамасы
11. Мемлекеттiк қызметтi алу үшiн тұтынушы жануарға берiлген жеке нөмірi болған жағдайда жануарға ветеринариялық паспорт бланкiсiнiң құнын төлегендiгiн растайтын құжатты ұсынады.
Жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын және жануарға арналған ветеринариялық паспорттың үзiндiсiн алу үшiн:
1) еркiн нысандағы жазбаша өтiнiш;
2) жануарға ветеринариялық паспорттың жоғалған фактiсiн растайтын құжаттар (болған жағдайда).
Мемлекеттiк қызметтi алу үшiн тұтынушы белгiленген үлгiдегi өтiнiштi толтырады және уәкiлеттi органның ветеринария жөнiндегi маманына құжаттарды тапсырады.
Уәкiлеттi органның ветеринария жөнiндегi маманы жеке және заңды тұлғалардың құжаттарын қабылдау туралы өтiнiштердi тiркеу журналына тiркеу нөмірiн берiп, өтiнiштi қабылдау мерзiмiн және қызметтi ұсыну мерзiмiн көрсетiп құжаттарды қабылдау туралы жазбаны енгiзедi.
12. Уәкiлеттi органның мөрiмен және уәкiлеттi органның ветеринария жөнiндегi маманның қолымен келiсiлген жануарға ветеринариялық паспорты (жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын, жануарға ветеринариялық паспорттың үзiндiсi) тұтынушыға берiледi.
13. Ақпараттық қауiпсiздiк талаптары:
құжаттардың сақталуын қамтамасыз ету, тұтынушының құжаттар мазмұны туралы ақпараттарды құпияда сақтау.

27050
село Ойтоган, улица Адилбекова N 13
нет
Приложение N 2
к регламенту государственной
услуги "Выдача ветеринарного
паспорта на животное"
Описание действий структурно-функциональных единиц СФЕ
1) при обращении за ветеринарным паспортом на животное:
Действия процессов (хода, потока работ)
N п/п
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
1
Наименование СФЕ
Группа 1 СФЕ
Специалист по ветеринарии уполномоченного органа
Группа 1 СФЕ
Специалист по ветеринарии уполномоченного органа
Группа 1 СФЕ
Специалист по ветеринарии уполномоченного органа
2
Наименование действия (процессса, процедуры, операции) и их описание
1) проверка представленных документов;
2) регистрация в журнале входящих документов
заполнение ветеринарного паспорта либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
регистрация в журнале исходящих документов
3
Форма завершения (данные, документ
выдача расписки в получении необходимых документов потребителю
подписание ветеринарного паспорта либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
выдача ветеринарного паспорта либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
4
Сроки исполнения
в течение 1 рабочего дня
в течение 1 рабочего дня
в течение 1 рабочего дня
в течение 3 рабочих дней
5
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
2) при обращении за дубликатом ветеринарного паспорта на животное, выпиской из ветеринарного паспорта на животное:
N п/п
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
1.
Наименование СФЕ
Группа 1 СФЕ
Специалист по ветеринарии уполномоченного органа
Группа 1 СФЕ
Специалист по ветеринарии уполномоченного органа
Группа 1 СФЕ
Специалист по ветеринарии уполномоченного органа
2.
Наименование действия (процессса, процедуры, операции) и их описание
1) проверка представленных документов;
2) регистрация в журнале входящих документов
заполнение дубликата ветеринарного паспорта на животное, выписки из ветеринарного паспорта на животное либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
регистрация в журнале исходящих документов
3.
Форма завершения (данные, документ
выдача расписки в получении необходимых документов потребителю
подписание дубликата ветеринарного паспорта на животное, выписки из ветеринарного паспорта на животное либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
выдача дубликат ветеринарного паспорта на животное, выписки из ветеринарного паспорта на животное либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
4.
Сроки исполнения
в течение 1 рабочего дня
в течение 8 рабочих дней
в течение 1 рабочего дня
в течение 10 рабочих дней
5.
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
Приложение N 3
к регламенту государственной
услуги "Выдача ветеринарного
паспорта на животное"
Схема выдача ветеринарного паспорта на животное

27050
Ойтоған ауылы, Әділбекова көшесі N 13
жоқ
"Жануарға ветеринариялық
паспорт беру" мемлекеттiк
қызметiнiң регламентiне
N 2 қосымша
Құрылымдық-функционалдық бiрлiктердiң (ҚФБ) iс-әрекеттерiнiң
сипаттамасы
1) жануарға арналған ветеринариялық паспортын алуға өтiнiш бергенде:
Негiзгi үдерiстiң iс-әрекетi (барысы, жұмыс ағыны)
N
N әрекет барысы
1
2
3
1
ҚФБ атауы
ҚФБ-тiң 1 тобы Уәкiлеттi органның ветеринария жөнiндегi маманы
ҚФБ-тiң 1 тобы Уәкiлеттi органның ветеринария жөнiндегi маманы
ҚФБ-тiң 1 тобы Уәкiлеттi органның ветеринария жөнiндегi маманы
2
Iс-әрекеттiң (үдерiстiң, рәсiмнiң, операцияның) атауы және оның сипаттамасы
1) ұсынылған құжаттарды тексеру;
2) кiрiс құжаттары журналына тiркеу
ветеринариялық паспортты толтыру немесе тұтынушыға мемлекеттiк қызметтi ұсынудан бас тарту туралы дәлелдi жауап
шығыс құжаттары журналына тiркеу
3
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдық-
өкiмгерлiк шешiм)
тұтынушыға қажеттi құжаттарды алғандығы туралы қол хатты беру
ветеринариялық паспортқа немесе тұтынушыға мемлекеттiк қызметтi ұсынудан бас тарту туралы дәлелдi жауапқа қол қою
Ветеринарлық паспорт немесе қызметтi ұсынудан бас тарту туралы дәлелдi жауап беру
4
Орындау мерзімі
1 жұмыс күнi iшiнде
1 жұмыс күнi iшiнде
1 жұмыс күнi iшiнде
3 жұмыс күн ішінде
5
Келесi iс-әрекеттiң нөмiрi
2 бағана
3 бағана
2) жануарға ветеринариялық паспорттың төлнұсқасын, жануарға арналған ветеринариялық паспорттың үзiндiсiн алуға өтiнiш бергенде:
р/с N
Iс-әрекеттiң (барысының, жұмыс ағынының) N
1
2
3
1.
ҚФБ атауы
ҚФБ-тiң 1 тобы Уәкiлеттi органның ветеринария жөнiндегi маманы
ҚФБ-тiң 1 тобы Уәкiлеттi органның ветеринария жөнiндегi маманы
Қ ҚФБ-тiң 1 тобы Уәкiлеттi органның ветеринария жөнiндегi маманы
2.
Iс-әрекеттiң (үдерiстiң, рәсiмнiң, операцияның) атауы және оның сипаттамасы
1)1 ұсынылған құжаттарды тексеру;
2)1 кiрiс құжаттары журналына тiркеу
жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын, жануарға арналған ветеринариялық паспорттың үзiндiсiн толтыру немесе тұтынушыға мемлекеттiк қызметтi ұсынудан бас тарту туралы дәлелдi жауап
Шығыс құжаттары журналына тiркеу
3.
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдық-
өкiмгерлiк шешiм)
тұтынушыға қажеттi құжаттарды алғандығы туралы қол хатты беру
жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын, жануарға арналған ветеринариялық паспорттың үзiндiсiне немесе тұтынушыға мемлекеттiк қызметтi ұсынудан бас тарту туралы дәлелдi жауапқа қол қою
жануарға ветеринарлық паспорттың телнұсқасын, жануарға арналған ветеринариялық паспорттың үзiндiсiн немесе қызметтi ұсынудан бас тарту туралы дәлелдi жауап беру
4.
Орындалу мерзiмдерi
1 жұмыс күнi iшiнде
8 жұмыс күнi iшiнде
1 жұмыс күнi iшiнде
10 жұмыс күнi iшiнде
5.
Келесi iс-әрекеттiң нөмiрi
2 бағана
3 бағана
"Жануарға ветеринариялық
паспорт беру" мемлекеттiк
қызметiнiң регламентiне
N 3 қосымша
Жануарға ветеринариялық паспорт беру үдерiсiнiң схемасы

1) при обращении за ветеринарным паспортом на животное

1) жануарға ветеринариялық паспорт алуға өтiнiш бергенде: