Об организации молодежной практики на 2012 год по Алакольскому району
Постановление акимата Алакольского района Алматинской области от 27 февраля 2012 года N 2-105. Зарегистрировано Управлением юстиции Алакольского района Департамента юстиции Алматинской области 7 марта 2012 года N 2-5-168. Утратило силу - Постановлением акимата Алакольского района Алматинской области от 28 июня 2012 года N 275
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Алакольского района Алматинской области от 28.06.2012 N 275
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5-7) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан" от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать молодежную практику путем предоставления или создания временных рабочих мест для зарегистрированных безработных из числа выпускников организаций образования, реализующих профессиональные образовательные программы технического и профессионального, послесреднего, высшего образования, не старше двадцати девяти лет.
2. Утвердить перечень работодателей, где в соответствии с потребностью рынка труда будут организованы рабочие места для прохождения молодежной практики,согласно приложению.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить накурирующего (вопросы социальной сферы) заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                А. Жаканбаев
СОГЛАСОВАНО:
Директор государственного
учреждения "Центр занятости
Алакольского района"                       Сагынбеков Шалкар Жолдыбаевич
27 февраля 2012 года
Начальник государственного
учреждения "Отдел занятости
и социальных программ
Алаколького района                         Жазыбекулы Ташим
27 февраля 2012 года
Утвержден постановлением
акимата Алакольского района
от 27 февраля 2012 года N 2-105
"Об организации молодежной
практики на 2012 год
по Алакольскому району"
Перечень работодателей, организующих рабочие места для
прохождения молодежной практики
N
Работодатель
Профессия
(специальность)
Количество
организуемых
рабочих мест
Размер
месячной
заработной
платы
Продолжи-
тельность
молодежной
практики в
месяцах
1
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Алакольского
района"
программист,
юрист
экономист
5
26000
6
2
Государственное
учреждение
"Отдел
занятости и
социальных
программ
Алакольского
района"
экономист,
юрист,
бухгалтер,
социолог
8
26000
6
3
Государственное
учреждение
"Отдел
образования,
физической
культуры и
спорта
Алакольского
района"
юрист,
бухгалтер,
делопроиз-
водитель,
учитель
начальных
классов
4
26000
6
4
Государственное
учреждение
"Отдел
внутренней
политики
Алакольского
района"
бухгалтер,
государствен-
ное
управление
4
26000
6
5
Государственное
учреждение
"Отдел
земельных
отношений
Алакольского
район"
землеустрой-
тель,
инженер-
кадастр,
картограф
3
26000
6
6
Государственное
учреждение
"Отдел
архитектуры и
градостроитель-
ства
Алакольского
района"
оценщик
1
26000
6
7
Государственное
учреждение
"Отдел
ветеринарии
Алакольского
района"
ветеринар,
ветсанитар,
зоотехник
6
26000
6
8
Государственное
учреждение
"Отдел
жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог
Алакольского
района"
инженер-
строитель,
бухгалтер
2
26000
6
9
Аппарат акима
Ушаральского
городского
округа
программист,
юрист,
бухгалтер,
экономист,
ветеринар
8
26000
6
10
Государственное
учреждение
"Центр
занятости
Алакольского
района"
юрист,
программист
3
26000
6
11
Государственное
учреждение
"Отдел
внутренних дел
Алакольского
района"
юрист
2
26000
6
12
Государственное
учреждение
"Налоговое
управление
Алакольского
района"
налоговое
дело,
бухгалтер,
экономист,
программист
5
26000
6
13
Алакольское
территориальное
отделение по
исполнению
судебных актов
департамента
Алматинской
области
юрист
2
26000
6
14
Государственное
учреждение
"Управление
Юстиции
Алакольского
района"
юрист
5
26000
6
15
Алакольский
земельный
кадастровый
филиал Дочернее
государственное
предприятие
"Алматы
научнопроиз-
центрзем"
землеустрои-
тель
1
26000
6
16
Районное
управление
почтовой связью
финансист,
экономист,
бухгалтер,
программист
4
26000
6
17
Алакольский
районный филиал
акционерного
общества
"Альянс банк"
специалист
банковского
дела,
финансист,
экономист,
бухгалтер
4
26000
6
18
Государственное
учреждение
"Талапкерская
средняя школа"
учитель
2
26000
6
19
Государственное
учреждение
"Ушаральская
казахская
гимназия"
учитель
3
26000
6
20
Государственное
учреждение
"Средняя школа
имени Абая"
учитель
3
26000
6
21
Государственное
учреждение
"Отдел культуры
и развитие
языков
Алакольского
района"
специалист
языка
1
26000
6
22
Государственное
учреждение
"Отдел
экономики и
бюджетного
планирования
Алакольского
района"
экономист
1
26000
6
23
Государственное
учреждение
"Территориаль-
ная инспекция
Алакольского
района"
агроном,
программист
2
26000
6

Алакөл ауданында 2012 жылы жастар практикасын ұйымдастыру туралы
Алматы облысы Алакөл ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 27 ақпандағы N 2-105 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаменті Алакөл ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 7 наурызда N 2-5-168 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Алакөл ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 28 маусымдағы N 275 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Алакөл ауданы әкімдігінің 2012.06.28 N 275 Қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағының 13)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Халықты жұмыспен қамту туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабы 5-7) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" N 836 Қаулысына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жастар практикасын техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі жоғары білім берудің кәсіптік білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының жиырма тоғыз жастан аспаған түлектері арасынан тіркелген жұмыссыздар үшін уақытша жұмыс орнын ұсыну немесе ашу арқылы ұйымдастырылсын.
2. Еңбек рыногындағы қажеттілікке сәйкес жастар практикасын өту үшін жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізбесі қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау (әлеуметтік саланың мәселелеріне) жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы Әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Ә. Жақанбаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Алакөл аудандық жұмыспен
қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Тәшім Жазыбекұлы
27 ақпан 202 жыл
"Алакөл аудандық жұмыспен
қамту орталығы" мемлекеттік
мекемесінің директоры                      Сағынбеков Шалқар Жолдыбайұлы
27 ақпан 202 жыл
Алакөл аудан әкімдігінің
2012 жылғы 27 ақпандағы
"Алакөл ауданында 2012 жылы
жастар практикасын ұйымдастыру
туралы" N 2-105 қаулысымен
бекітілді
Жастар практикасын өту үшін жұмыс орындарын ұйымдастыратын
жұмыс берушілердің тізбесі
N
Жұмыс беруші
Кәсіп
(мамандық)
Ұйымдас-
тырылатын
жұмыс
орнының
саны
Айлық
жалақы
мөлшері,
теңге
Жастар
практика-
сының ай
сайынғы
мөлшері
1
"Алакөл аудан
әкімі аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
программист,
заңгер,
экономист
5
26000
6
2
"Алакөл аудандық
жұмыспен қамту
және әлеуметтік
бағдарламалар
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
экономист,
заңгер,
есепші,
әлеуметтанушы
8
26000
6
3
"Алакөл аудандық
білім, дене
шынықтыру және
спорт бөлімі"
заңгер,
есепші,
іс-жүргізуші,
бастауыш
сынып
мұғалімі
4
26000
6
4
"Алакөл аудандық
ішкі саясат
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
есепші,
мемлекеттік
басқару
4
26000
6
5
"Алакөл аудандық
жер қатынастар
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
жерге
орналастырушы,
инженер-
кадастр,
картограф
3
26000
6
6
"Алакөл аудандық
сәулет және қала
құрылыс бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
бағалаушы
1
26000
6
7
"Алакөл аудандық
ветеринария
бөлімі"
ветеринар,
зоотехник
6
26000
6
8
"Алакөл аудандық
тұрғын-үй
коммуналдық
шаруашылық
автомобиль жолдары
және жолаушылар
тасымалдау көлік
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
инженер-
құрылысшы
1
26000
6
есепші
1
26000
6
9
Үшарал қалалық
округ әкімі
аппараты
программист,
заңгер,
есепші,
экономист,
ветеринар
8
26000
6
10
"Алакөл аудандық
жұмыспен қамту
орталығы"
мемлекеттік
мекемесі
заңгер,
программист
3
26000
6
11
"Алакөл аудандық
ішкі істер бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
заңгер
2
26000
6
12
"Алакөл аудандық
салық басқармасы"
мемлекеттік
мекемесі
салық ісі,
есепші,
экономист,
программист
5
26000
6
13
Алматы облысы
бойынша сот
актілерін орындау
департаментінің
Алакөл аумақтық
бөлімшесі
заңгер
2
26000
6
14
"Алакөл ауданының
Әділет басқармасы"
мемлекеттік
мекемесі
заңгер
5
26000
6
15
"Алматы
жерғылөнорталығы"
еншілес мемлекеттік
кәсіпорнының Алакөл
жер кадастрлық
филиалы
жерге
орналастырушы
1
26000
6
16
"Алакөл аудандық
пошта байланыс
торабы"
қаржыгер,
экономист,
есепші,
программист
4
26000
6
17
"Альянс банк"
акционерлік
қоғамының Алакөл
аудандық филиалы
банк ісі
маманы,
қаржыгер,
экономист,
есепші
3
26000
6
18
"Талапкер орта
мектебі"
мемлекеттік
мекемесі
мұғалім
2
26000
6
19
"Үшарал қазақ
гимназиясы"
мемлекеттік
мекемесі
мұғалім
3
26000
6
20
"Абай атындағы орта
мектеп" мемлекеттік
мекемесі
мұғалім
3
26000
6
21
"Алакөл аудандық
мәдениет және
тілдерді дамыту
бөлімі" мемлекеттік
мекемесі
тіл маманы
1
26000
6
22
"Алакөл аудандық
экономика және
бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесі
экономист
1
26000
6
23
"Алакөл аудандық
аумақтық инспекция"
мемлекеттік
мекемесі
агроном,
программист
2
26000
6