Об установлении ветеринарного режима карантинной зоны с введением ограничительных мероприятий
Решение акима Теректинского сельского округа Алакольского района Алматинской области от 23 июля 2012 года N 16. Зарегистрировано Управлением юстиции Алакольского района Департамента юстиции Алматинской области 09 августа 2012 года N 2-5-185. Утратило силу решением акима Теректинского сельского округа Алакольского района Алматинской области от 20 августа 2012 года № 18
Сноска. Утратило силу решением акима Теректинского сельского округа Алакольского района Алматинской области от 20.08.2012 № 18.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" от 10 июля 2002 года и представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Алакольского района N 3 от 28 марта 2012 года и N 5 от 9 апреля 2012 года, аким Теректинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ветеринарный режим карантинной зоны с введением ограничительных мероприятий в Теректинском сельском округе в связи с возникновением заболевания бруцеллеза среди мелкого рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким округа
Азимжанов Б.
СОГЛАСОВАНО:
Государственное учреждение
"Алакольское районное Управление
государственного санитарного-
эпидемиологического надзора"
Шагайбаев Фурман Скендирович
07 июля 2012 года
Государственное учреждения
"Алакольская районная
территориальная инспекция
комитета ветеринарного
контроля и надзора
министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан"
Кабаев Арман Маратович
07 июля 2012 года

Шектеу іс шараларын енгізе отырып карантин аймағының ветеринарлық режимін белгілеу туралы
Алматы облысы Алакөл ауданы Теректі ауылдық округі әкімінің 2012 жылғы 23 шілдедегі N 16 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Алакөл ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 09 тамызда N 2-5-185 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Алакөл ауданы Теректі ауылдық округі әкімінің 2012 жылғы 20 тамыздағы № 18 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Алакөл ауданы Теректі ауылдық округі әкімінің 20.08.2012 № 18 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына және Алакөл аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық–санитариялық инспекторының 2012 жылғы 28 наурыздағы N 3 ұсынысы және 2012 жылғы 9 сәуірдегі N 5 ұсынысы негізінде, Теректі ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Теректі ауылдық округіне ұсақ мүйізді малдары арасынан сарып ауруының анықталуына байланысты шектеу іс шараларын енгізе отырып карантин аймағының ветеринарлық режимі белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасауды өз құзырымда қалдырамын.
3. Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі
Б. Әзімжанов
КЕЛІСІЛДІ:
"Алакөл ауданы бойынша
мемлекеттік санитарлық-
эпидемиологиялық қадағалау
басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
Фурман Скендірұлы Шағайбаев
23 шілде 2012 жыл
"Қазақстан Республикасының
ауыл шаруашылығы министрлігі
ветеринариялық бақылау және
қадағалау комитетінің Алакөл
аудандық инспекциясы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
Арман Маратұлы Қабаев
23 шілде 2012 жыл