О присвоении наименований новым улицам села Каргалы Каргалинского сельского округа
Решение акима Каргалинского сельского округа Жамбылского района Алматинской области от 25 мая 2012 года N 5-42. Зарегистрировано Управлением юстиции Жамбылского района Департамента юстиции Алматинской области 18 июня 2012 года N 2-7-142
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года, по согласованию с комиссией по ономастике Жамбылского района и с учетом мнения жителей Каргалинского сельского округа, аким Каргалинского сельского округа Р Е Ш И Л:
1. Присвоить следующие наименования новым улицам расположенным в северо-западной стороне села Каргалы Каргалинского сельского округа: первой улице – Отан, второй улице – Шыгыс, третьей улице – Акжар, четвертой улице – Аныракай, пятой улице – Шанырак, шестой улице – Байконыр, седьмой улице – Таусамалы, восьмой улице – Батыс, девятой улице – Алтынбесык, десятой улице – Акбосага, одиннадцатой улице – Акшатыр, двенадцатой улице – Карасу, тринадцатой улице – Жастар, четырнадцатой улице – Болашак, пятнадцатой улице – Курты, шестнадцатой улице – Аксуат, семнадцатой улице – Тарбагатай, восемнадцатой улице – Кызыл тас, девятнадцатой улице – Кербулак, двадцатой улице – Отеген, двадцать первой улице – Хан Таныры, двадцать второй улице – Ертыс, двадцать третьей улице – Ак Кайнар, двадцать четвертой улице – Сарыжазык, двадцать пятой улице – Богаз, двадцать шестой улице – Текес, двадцать седьмой улице – Иле, двадцать восьмой улице – Сарыкамыс, двадцать девятой улице – Акши, тридцатой улице – Сарыбастау, тридцать первой улице – Астана, тридцать второй улице – Алатас, тридцать третьей улице – Алтын адам, тридцать четвертой улице – Акбулак, тридцать пятой улице – Байтерек, тридцать шестой улице – Бастау, тридцать седьмой улице – Бирлик, тридцать восьмой улице – Достык, тридцать девятой улице – Жана дауыр, сороковой улице – Жеруйык, сорок первой улице – Желтоксан, сорок второй улице – Жетысу, сорок третьей улице – Кара арша, сорок четвертой улице – Кокбастау, сорок пятой улице – Коктобе, сорок шестой улице – Коныртобе, сорок седьмой улице – Каргалы, сорок восьмой улице – Мамыр, сорок девятой улице – Майтобе, пятидесятой улице – Сункар, пятьдесят первой улице – Суыктобе, пятьдесят второй улице – Тауелсыздык, пятьдесят третьей улице – Атамекен, пятьдесят четвертой улице – Атамура, пятьдесят пятой улице – Акорда, пятьдесят шестой улице – Узынагаш, пятьдесят седьмой улице – Жанакурылыс, пятьдесят восьмой улице – Отау, пятьдесят девятой улице – Ак жайык, шестидесятой улице – Бейбитшилик, шестьдесят первой улице – Бесмойнак, шестьдесят второй улице – Алатау 2.

Қарғалы ауылдық округі Қарғалы ауылындағы жаңа көшелерге ат қою туралы
Алматы облысы Жамбыл ауданы Қарғалы ауылдық округі әкімінің 2012 жылғы 25 мамырдағы N 5-42 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Жамбыл ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 18 маусымда N 2-7-142 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4)-тармақшасына сәйкес, Жамбыл аудандық қоғамдық ономастика кеңесінің келісімі және Қарғалы ауылдық округінің тұрғындарының пікірін ескере отырып, Қарғалы ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Қарғалы ауылдық округі Қарғалы ауылының солтүстік батысында орналасқан жаңа көшелерге: бірінші көшеге – Отан, екінші көшеге – Шығыс, үшінші көшеге – Ақжар, төртінші көшеге – Аңырақай, бесінші көшеге – Шаңырақ, алтыншы көшеге – Байқоңыр, жетінші көшеге – Таусамалы, сегізінші көшеге – Батыс, тоғызыншы көшеге – Алтынбесік, оныншы көшеге – Ақбосаға, он бірінші көшеге – Ақшатыр, он екінші көшеге – Қарасу, он үшінші көшеге – Жастар, он төртінші көшеге – Болашақ, он бесінші көшеге – Күрті, он алтыншы көшеге – Ақсуат, он жетінші көшеге – Тарбағатай, он сегізінші көшеге – Қызыл тас, он тоғызыншы көшеге – Кербұлақ, жиырмасыншы көшеге – Өтеген, жиырма бірінші көшеге – Хан Тәңірі, жиырма екінші көшеге – Ертіс, жиырма үшінші көшеге – Ақ Қайнар, жиырма төртінші көшеге – Сарыжазық, жиырма бесінші көшеге – Боғаз, жиырма алтыншы көшеге – Текес, жиырма жетінші көшеге – Іле, жиырма сегізінші көшеге – Сарықамыс, жиырма тоғызыншы көшеге – Ақши, отызыншы көшеге – Сарыбастау, отыз бірінші көшеге – Астана, отыз екінші көшеге – Алатас, отыз үшінші көшеге – Алтын адам, отыз төртінші көшеге – Ақбұлақ, отыз бесінші көшеге – Бәйтерек, отыз алтыншы көшеге – Бастау, отыз жетінші көшеге – Бірлік, отыз сегізінші көшеге – Достық, отыз тоғызыншы көшеге – Жаңадәуір, қырқыншы көшеге – Жерұйық, қырық бірінші көшеге – Желтоқсан, қырық екінші көшеге – Жетісу, қырық үшінші көшеге – Қара арша, қырық төртінші көшеге – Көкбастау, қырық бесінші көшеге – Көктөбе, қырық алтыншы көшеге – Қоңыртөбе, қырық жетінші көшеге – Қарғалы, қырық сегізінші көшеге – Мамыр, қырық тоғызыншы көшеге – Майтөбе, елуінші көшеге – Сұңқар, елу бірінші көшеге – Суықтөбе, елу екінші көшеге – Тәуелсіздік, елу үшінші көшеге – Атамекен, елу төртінші көшеге – Атамұра, елу бесінші көшеге – Ақорда, елу алтыншы көшеге – Ұзынағаш, елу жетінші көшеге – Жаңақұрылыс, елу сегізінші көшеге – Отау, елу тоғызыншы көшеге – Ақ жайық, алпысыншы көшеге – Бейбітшілік, алпыс бірінші көшеге – Бесмойнақ, алпыс екінші көшеге – Алатау 2 аттары қойылсын.

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста аппарата акима Каргалинского сельского округа Кондыбаеву Асель Шарыпбековну.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Каргалинского
сельского округа                           Касенов К.

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қарғалы ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы Қондыбаева Әсел Шарыпбекқызына жүктелсін.
3. Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы ауылдық
округінің әкімі                            К. Касенов