О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата N 61-1 от 20 декабря 2011 года "О районном бюджете Енбекшиказахского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Енбекшиказахского района Алматинской области от 12 апреля 2012 года N 5-1. Зарегистрировано Управлением юстиции Енбекшиказахского района Департамента юстиции Алматинской области 19 апреля 2012 года N 2-8-195. Утратило силу решением Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 14 мая 2013 года N 16-8
Сноска. Утратило силу решением Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 14.05.2013 N 16-8.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии c подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Енбекшиказахский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 61-1 "О районном бюджете Енбекшиказахского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 декабря 2011 года за N 2-8-189, опубликовано в газете "Енбекшиказах" от 13 января 2012 года N 3, 20 января 2012 года N 7, 27 января 2012 года N 5, 3 февраля 2012 года N 6, 10 февраля 2012 года N 7, 17 февраля 2012 года N 8), в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 17 февраля 2012 года  N 4-1 "О внесении изменений и дополнений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 61-1 "О районном бюджете Енбекшиказахского района на 2012- 2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 22 февраля 2012 года за N 2-8-193, опубликовано в газете "Енбекшиказах" от 8 марта 2012 года N 11) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "доходы" цифру "11663533" заменить на цифру "12191740", в том числе:
"поступление трансфертов" цифру "9480798" заменить на цифру "10009005", в том числе:
"целевые текущие трансферты" цифру "2004239" заменить на цифру "1971213";
"целевые трансферты на развитие" цифру "1901367" заменить на цифру "2462600".
2) "расходы" цифру "12023356" заменить на цифру "12576973".
3) "чистое бюджетное кредитование" цифру "357078" заменить на цифру "77346", в том числе:
"бюджетные кредиты" цифру "104707" заменить на цифру "307887";
"погашение бюджетных кредитов" цифру "252371" заменить на цифру "121584".

Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 61-1 "Еңбекшіқазақ ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2012 жылғы 12 сәуірдегі N 5-1 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Еңбекшіқазақ ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 19 сәуірде N 2-8-195 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2013 жылғы 14 мамырдағы N 16-8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 14.05.2013 N 16-8 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4)-тармақшасына, 109 бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес, Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 61-1 шешіміне (2011 жылғы 28 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-8-189 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 13 қаңтардағы N 3, 20 қаңтардағы N 7, 27 қаңтардағы N 5, 3 ақпандағы N 6, 10 ақпандағы N 7, 17 ақпандағы N 8 "Еңбекшіқазақ" газетінде жарияланған), Еңбекшіқазақ ауданы мәслихатының 2012 жылғы 17 ақпандағы "Еңбекшіқазақ ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 61-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы N 4-1 шешіміне (2012 жылғы 22 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-8-193 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 8 наурыздағы N 11 "Еңбекшіқазақ" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:
1) "кірістер" "11663533" саны "12191740" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"трансферттердің түсімдері" "9480798" саны "10009005" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "2004239" саны "1971213" санына ауыстырылсын;
"нысаналы даму трансферттері" "1901367" саны "2462600" санына ауыстырылсын.
2) "шығындар" "12023356" саны "12576973" санына ауыстырылсын.
3) "таза бюджеттік кредит беру" "357078" саны "77346" санына
ауыстырылсын, оның ішінде:
"бюджеттік кредиттер" "104707" саны "307887" санына ауыстырылсын;
"бюджеттік кредиттерді өтеу" "252371" саны "121584" санына ауыстырылсын.

5) "дефицит (профицит) бюджета" цифру "-104707" заменить на цифру "-307887".
6) "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "104707" заменить на цифру "307887".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Умекова Г
Секретарь районного
маслихата                                  Талкамбаев А
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Енбекшиказахского района"                  Жакеев Ермек
12 апреля 2012 года
Приложение 1
к решению Енбекшиказахского
районного маслихата "О внесении
изменений и дополнений в решение
Енбекшиказахского районного
маслихата от 20 декабря 2011
года N 61-1 "О районном бюджете
Енбекшиказахского района на
2012-2014 годы" от 12 апреля
2012 года N 5-1
Приложение 1
к утвержденному решению
Енбекшиказахского районного
маслихата от 20 декабря
2011 года N 61-1 "О районном
бюджете Енбекшиказахского
района на 2012-2014 годы"
Районный бюджет Енбекшиказахского района на 2012 год
Категория
Сумма
тыс.
тенге
Класс
Подкласс
Наименование

5) "бюджеттің тапшылығы" (профицит) "-104707" саны "-307887" санына ауыстырылсын.
6) "бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)" "104707" саны "307887" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімінің 1-қосымшасы осы шешімінің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2012 жылдың 01 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Г. Умекова
Аудандық мәслихат
хатшысы                                    Ә. Талқамбаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Еңбекшіқазақ ауданының
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Жакеев Ермек
12 сәуір 2012 жыл
2012 жылғы 12 сәуірдегі N 5-1
"Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
"Еңбекшіқазақ ауданының 2012-2014
жылдарға арналған аудандық бюджеті
туралы N 61-1 шешіміне өзгерістер
мен толықтырулар енгізу
туралы" шешіміне
1-қосымша
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
"Еңбекшіқазақ ауданының 2012-2014
жылдарға арналған аудандық бюджеті
туралы" N 61-1 шешімімен бекітілген
1-қосымша
Еңбекшіқазақ ауданының 2012 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы
мың
теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
АТАУЫ