О внесении изменений в решение Карасайского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 65-3 "О районном бюджете Карасайского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Карасайского района Алматинской области от 05 декабря 2012 года N 13-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 11 декабря 2012 года N 2232. Утратило силу решением Карасайского районного маслихата Алматинской области от 23 декабря 2013 года № 26-6
Сноска. Утратило силу решением Карасайского районного маслихата Алматинской области от 23.12.2013 № 26-6.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Карасайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Карасайского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 65-3 "О районном бюджете Карасайского района на 2012-2014 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 декабря 2011 года за N 2-11-108, опубликовано в газете "Заман жаршысы" от 7 января 2012 года N 2), в решение Карасайского районного маслихата от 17 февраля 2012 года N 2-3 "О внесении изменении в решение Карасайского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 65-3 "О районном бюджете Карасайского района на 2012-2014 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 22 февраля 2012 года за N 2-11-115, опубликовано в газете "Заман жаршысы" от 3 марта 2012 года N 10), в решение Карасайского районного маслихата от 12 апреля 2012 года N 5-4 "О внесении изменении в решение Карасайского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 65-3 "О районном бюджете Карасайского района на 2012-2014 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 апреля 2012 года за N 2-11-120, опубликовано в газете "Заман жаршысы" от 28 апреля 2012 года N 18), в решение Карасайского районного маслихата от 8 июня 2012 года N 7-3 "О внесении изменении в решение Карасайского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 65-3 "О районном бюджете Карасайского района на 2012-2014 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 20 июня 2012 года за N 2-11-123, опубликовано в газете "Заман жаршысы" от 14 июля 2012 года N 29) в решение Карасайского районного маслихата от 06 сентября 2012 года N 10-3 "О внесении изменении в решение Карасайского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 65-3 "О районном бюджете Карасайского района на 2012-2014 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 сентября 2012 года за N 2119, опубликовано в газете "Заман жаршысы" от 29 сентября 2012 года N 40), в решение Карасайского районного маслихата от 5 ноября 2012 года N 11-3 "О внесении изменении в решение Карасайского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 65-3 "О районном бюджете Карасайского района на 2012-2014 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 13 ноября 2012 года за N 2179, опубликовано в газете "Заман жаршысы" от 17 ноября 2012 года N 47) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:

Қарасай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 65-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 05 желтоқсандағы N 13-3 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 11 желтоқсанда N 2232 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 26-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 23.12.2013 № 26-6 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына, 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қарасай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарасай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 65-3 шешіміне (2011 жылғы 28 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-11-108 нөмірімен енгізілген, 2012 жылдың 7 қаңтарындағы аудандық "Заман жаршысы" газетінің N 2 жарияланған), Қарасай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 17 ақпандағы "Қарасай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 65-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 2-3 шешіміне (2012 жылғы 22 ақпанында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-11-115 нөмірімен енгізілген, 2012 жылдың 3 наурыздағы аудандық "Заман жаршысы" газетінің N 10 жарияланған), Қарасай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 12 сәуірдегі "Қарасай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 65-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 5-4 шешіміне (2012 жылғы 19 сәуірде нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-11-120 нөмірімен енгізілген, 2012 жылдың 28 сәуірдегі аудандық "Заман жаршысы" газетінің N 18 жарияланған), Қарасай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 8 маусымдағы "Қарасай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 65-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 7-3 шешіміне (2012 жылғы 20 маусымда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-11-123 нөмірімен енгізілген, 2012 жылдың 14 шілдедегі аудандық "Заман жаршысы" газетінің N 29 жарияланған), Қарасай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 06 қыркүйектегі "Қарасай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 65-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 10-3 шешіміне (2012 жылғы 19 қыркүйекте нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2119 нөмірімен енгізілген, 2012 жылдың 29 қыркүйектегі аудандық "Заман жаршысы" газетінің N 40 жарияланған), Қарасай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 5 қарашадағы "Қарасай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 65-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 11-3 шешіміне (2012 жылғы 13 қарашада нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2179 нөмірімен енгізілген, 2012 жылдың 17 қарашадағы аудандық "Заман жаршысы" газетінің N 47 жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:

1) "Доходы" цифру "15533033" заменить на цифру "15265230", в том числе:
"поступлениям трансфертов" цифру "9037586" заменить на цифру "8769783", в том числе:
"целевые текущие трансферты" цифру "5280127" заменить на цифру "5217479";
"целевые трансферты на развитие" цифру "3757459" заменить на цифру "3552304".
2) "Затраты" цифру "15880848" заменить на цифру "15613045".
3) "Чистое бюджетное кредитование" цифру "41254" заменить на цифру "38862".
5) "Дефицит (профицит) бюджета" цифру "-389069" заменить на цифру "-386677".
6) "Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "389069" заменить на цифру "386677".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По формированию бюджета, финансов, социально экономического развития, структуры рыночной экономики и предпринимательства".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии Карасайского
районного маслихата                        К. Турысбеков
Секретарь Карасайского
районного маслихата                        Е. Калиев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник отдела экономика
и бюджетного планирования
Карасайского района                        Азат Нурхасенович Хамитов
05 декабря 2012 года
Приложение 1
к решению Карасайского районного
маслихата от 05 декабря N 13-3
"О внесении изменений в
решение Карасайского районного
маслихата от 20 декабря 2011 года
N 65-3 "О районном бюджете
Карасайского района
2012-2014 годы"
Приложение 1
к решению Карасайского районного
маслихата от 20 декабря 2011 года
N 65-3 "О районном бюджете
Карасайского района
на 2012-2014 годы
Бюджет Карасайского района на 2012 год
Категории
Сумма
(тыс.
тенге)
класс
под класс
Наименование
Доходы

1) "Кірістер" "15533033" саны "15265230" санына ауыстырылсын;
"трансферттердің түсімдері" "9037586" саны "8769783" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"ағымдағы нысаналы трансферттері" "5280127" саны "5217479" санына ауыстырылсын;
"нысаналы даму трансферттері" "3757459" саны "3552304" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "15880848" саны "15613045" санына ауыстырылсын.
3) "Таза бюджеттік кредит беру" "41254" саны "38862" санына ауыстырылсын.
5) "Бюджет тапшылығы (профициті)" "-389069" саны "-386677" санына ауыстырылсын.
6) "Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" "389069" саны "386677" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау аудандық мәслихаттың "Бюджет, қаржы, әлеуметтік экономикалық даму, нарықтық құрылымдарды, экономика мен кәсіпкерлікті қалыптастыру" жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Қарасай аудандық мәслихатының
сессия төрағасы                            Қ. Тұрысбеков
Қарасай аудандық
мәслихатының хатшысы                       Е. Қалиев
КЕЛІСІЛДІ:
Қарасай аудандық экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімінің бастығы                          Азат Нұрхасенұлы Хамитов
05 желтоқсан 2012 жыл
Қарасай аудандық мәслихатының
2012 жылғы 05 желтоқсандағы
Қарасай аудандық мәслихатының
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
"Қарасай ауданының 2012-2014
жылдарға арналған бюджеті туралы"
N 65-3 шешіміне өзгерістер
енгізу туралы N 13-3 шешіміне
1-қосымша
Қарасай аудандық мәслихатының
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
"Қарасай ауданының 2012-2014
жылдарға арналған бюджеті
туралы" N 65-3 шешіміне бекітілген
1-қосымша
Қарасай ауданының 2012 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сынып
Iшкi сынып
Ерекшелiгi
Атауы
Кiрiстер

54429
Плата за размещение наружной (визуальной)
рекламы в после отвода автомобильных дорог
общего пользования местного значения и в
населенных пунктах
1760
5
Налог на игорный бизнес
20604
08
Обязательные платежи,взимаемые за совершение
юридически значимых действий и (или) выдачу
документов уполномоченными на то
государственными органами или должностными
лицами
115163
1
Государственная пошлина
115163
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых
в суд исковых заявлений, заявлений особого
искового производства,заявлений (жалоб) по
делам особого производства, заявлений о
вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче
дубликата исполнительного листа, заявлений о
выдаче исполнительных листов на принудительное
исполнение решений третейских (арбитражных)
судов и иностранных судов,заявлений о повторной
выдаче копий судебных актов, исполнительных
листов и иных документов, за исключением
государственной пошлины с подаваемых в суд
исковых заявлений к государственным учреждениям
100855
Государственная пошлина, взимаемая за
регистрацию актов гражданского состояния,
а так же за выдачу гражданам справок и
повторных свидетельств о регистрации актов
гражданского состояния и свидетельств в связи
с изменением, дополнением и восстановлением
записей актов гражданского состояния
7183
Государственная пошлина, взимаемая за
оформления документов на право выезда за
границу на постоянное место жительства и
приглашение в Республику Казахстан лиц из
других государств, а так же за внесение
изменений в эти документы
1268
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу на
территорий РК визы к паспортам иностранцев и
лиц без гражданства или заменяющим их
документам на право выезда из Республики
Казахстан и въезда в Республику Казахстан
189
Государственная пошлина, взимаемая за
оформления документов о приобретений
гражданство Республики, восстановление
гражданства Республики Казахстан и прекращении
гражданства Республики Казахстан

54429
20
Жергiлiктi маңызы бар және елдi
мекендердегi жалпы пайдаланудағы автомобиль
жолдарының бөлу жолағында сыртқы /көрнекi/
жарнамаларды орналастырғаны үшiн төлем
1760
5
Ойын бизнесіне салық
20604
08
Заңдық мәндi iс-әрекеттердi жасағаны және
(немесе) оған уәкiлеттiгi бар мемлекеттiк
органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар
бергені үшін алатын мiндеттi төлемдер
115163
1
Мемлекеттiк баж
115163
02
Мемлекеттiк мекемелерге сотқа берiлетiн
талап арыздарынан алынатын мемлекеттiк бажды
қоспағанда, мемлекеттiк баж сотқа берiлетiн
талап арыздардан, ерекше талап ету iстерi
арыздарынан, ерекше жүргiзiлетiн iстер
бойынша арыздардан (шағымдардан), сот
бұйрығын шығару туралы өтiнiштерден, атқару
парағының дубликатын беру туралы
шағымдардан, аралық (төрелiк) соттардың
және шетелдiк соттардың шешiмдерiн мәжбүрлеп
орындауға атқару парағын беру туралы
шағымдардың, сот актiлерiнiң атқару
парағының және өзге де құжаттардың
көшiрмелерiн қайта беру туралы шағымдардан
алынады
100855
04
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн,
сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал
актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және
азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге,
толықтыруға және қалпына келтiруге
байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi
үшiн мемлекеттiк баж
7183
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына
басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға
құқық беретiн құжаттарды ресiмдегенi үшiн,
сондай-ақ осы құжаттарға өзгерiстер
енгiзгенi үшiн алынатын мемлекеттiк баж
1268
06
Шетелдiктердiң паспорттарына немесе оларды
ауыстыратын құжаттарына Қазақстан
Республикасынан кету және Қазақстан
Республикасына келу құқығына виза бергенi
үшiн алынатын мемлекеттiк баж
189
07
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу,
Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтау
туралы құжаттарды ресiмдегенi үшiн алынатын
мемлекеттiк баж

1057
Государственная пошлина, взимаемая за
регистрацию места жительства
4292
Государственная пошлина, взимаемая за
регистрацию и перерегистрацию каждой единицы
гражданского служебного оружия физических и
юридических лиц (за исключением холодного
охотничьего,сигнального,огнестрельного
бесствольного, механических распылителей,
аэрозольных и других устройств,снаряженных
слезоточивыми или раздражающими веществами,
пневматического оружия с дульной энергией не
более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
85
Государственная пошлина, за выдачу разрешений
на хранение или хранение и
ношение,транспортировку,ввоз на территорию
Республики Казахстан и вывоз из Республики
Казахстан оружия и патронов к нему

1057
08
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн алынатын
мемлекеттiк баж
4292
10
Жеке және заңды тұлғалар азаматтық,
қызметтiк қарудың аңшылық суық қаруды,
белгi беретiн қаруды, құқықсыз атыс қаруын,
механикалық шашыратқыштарды, көзден жас
ағызатын немесе тiтiркендiретiн заттар
толтырылған аэрозольдi және басқа
құрылғыларды, үрлемелi қуаты 7.5 Дж-дан
аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда
және калибрi 4.5 миллиметрге дейінгiлерiн
қоса алғанда әрбiр бiрлiгін тiркегенi және
қайта тiркегенi үшiн алынатын мемлекеттiк
баж
85
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе
сақтау мен алып жүруге тасымалдауға,
Қазақстан Республикасының аумағына алып
келуге және Қазақстан Республикасынан алып
кетуге рұқсат бергенi үшiн мемлекеттiк баж