О районном бюджете Каратальского района на 2013-2015 годы
Решение маслихата Каратальского района Алматинской области от 24 декабря 2012 года N 15-58. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 28 декабря 2012 года N 2260. Утратило силу решением Каратальского районного маслихата Алматинской области от 14 апреля 2014 года № 30-129
Сноска. Утратило силу решением Каратальского районного маслихата Алматинской области от 14.04.2014 № 30-129.
Примечание РЦПИ:
В тексте документе сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" от 23 января 2001 года Каратальский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Каратальского района на 2013-2015 годы согласно приложении 123 в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) Доходы 5404458 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 133374 тысяч тенге;
неналоговые поступления 8679 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 2160 тысяч тенге;
поступления трансфертов 5250245 тысяч тенге, в том числе субвенция 1743314 тысяч тенге;
2) Затраты 5436048 тысяч тенге.
3) Чистое бюджетное кредитование 29780 тысяч тенге, в том числе:бюджетные кредиты 33779 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 3999 тысяч тенге.
4) Сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге.
5) Дефицит (профицит) бюджета -61384 тысяч тенге.
6) Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета   61384тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Каратальского района Алматинской области от 06.03.2013 N 16-66;  04.06.2013 N 18-82; 04.07.2013 N 20-84; 20.08.2013 N 21-91; 08.11.2013 N 23-102; 05.12.2013 N 25-107 (вводится в действие с 01.01.2013).
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2013 год в сумме 2293 тысяч тенге.
3. Утвердить перечень бюджетных программ не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2013 год согласно приложения 4.
4. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию Каратальского районного маслихата "По вопросам плана, бюджета, хозяйственной деятельности, транспорта и связи, землепользования, охраны природы и рационального использования природных ресурсов".
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
Каратальского районного маслихата:         Н. Игенбаев
Секретарь Каратальского
районного маслихата:                       Б. Смаилов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник отдела экономики
и бюджетного планирования
Каратальского района:                      Ертай Нурпазилович Нурпазилов
24 декабря 2012 года
Приложение 1
к решению маслихата Каратальского
района от 24 декабря 2012 года

Қаратал ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2012 жылғы 24 желтоқсандағы N 15-58 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 28 желтоқсанда N 2260 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2014 жылғы 14 сәуірдегі № 30-129 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 14.04.2014 № 30-129 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қаратал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет тиістісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) Кірістер 5404458 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер 133374 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 8679 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 2160 мың теңге;
трансферттерден түсетін түсімдер 5250245 мың теңге, оның ішінде субвенция 1743314 мың теңге;
2) Шығындар 5436048 мың теңге.
3) Таза бюджеттік кредит беру 29780 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 33779 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 3999 мың теңге.
4) Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге.
5) Бюджет тапшылығы (профициті) -61384 мың теңге.
6) Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалануы) 61384 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 06.03.2013 N 16-66; 04.06.2013 N 18-82; 04.07.2013 N 20-84; 20.08.2013 N 21-91; 08.11.2013 N 23-102; 05.12.2013 N 25-107 (2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2013 жылға арналған резерві 2293 мың теңге сомасында бекітілсін.
3. 2013 жылға арналған аудандық бюджеттің атқарылуы барысында қысқартуға жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қаратал аудандық мәслихаттың "Жоспарлау, бюджет, шаруашылық қызмет, құрылыс, жерді пайдалану, табиғат қорғау және табиғи қорды ұтымды пайдалану мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Қаратал аудандық мәслихатының
сессия төрағасы:                           Н. Игенбаев
Қаратал аудандық
мәслихатының хатшысы:                      Б. Смаилов
КЕЛІСІЛДІ:
Қаратал аудандық экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімінің бастығы:                         Ертай Нұрпазылұлы Нұрпазылов
24 желтоқсан 2012 жыл
Қаратал аудандық мәслихатының
2012 жылғы 24 желтоқсандағы