Об утверждений перечня работодателей, организующих социальные рабочие места
Постановление акимата Коксуского района Алматинской области от 13 февраля 2012 года N 57. Зарегистрировано Управлением юстиции Коксуского района Департамента юстиции Алматинской области 28 февраля 2012 года N 2-14-124. Утратило силу постановлением акимата Коксуского района области Жетісу от 3 апреля 2024 года № 128
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Коксуского района области Жетісу от 03.04.2024 № 128 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5-4) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Коксуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать социальные рабочие места путем предоставления или создания временных рабочих мест для целевых групп.
2. Утвердить перечень работодателей, где в соответствии с потребностью рынка труда будут организованы социальные рабочие места, согласно приложению.
3. Признать утратившим силу постановление акимата Коксуского района от 09 сентября 2011 года за N 296 "О созданий социальных рабочих мест по Коксускому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 23 сентября 2011 года N 2-14-114, опубликованное от 30 сентября 2011 года N 39 (94) в газете "Нұрлы Коксу").
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Садыкову Алию Секергалиевну.
5. Настоящее постановление вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района
М. Осербаев
Приложение
к постановлению акимата
Коксуского района N 57 от
13 февраля 20120 года "Об
утверждении перечня работодателей,
организующих социальные
рабочие места"
Перечень работодателей, где в соответствии с
потребностью рынка труда будут организованы
социальные рабочие места
Р/с
N
Работодатель
Профессии
(должность)
Количество
органи-
зуемых
социальных
рабочих
мест
Размер
месячной
заработной
платы
Продолжи-
тельность
работы
Размер
месячной
заработной
платы,
который
будет
компенсирован
из средств
государс-
твенного
бюджета
1
Производственный
кооператив
"Талапты"
Тракторист
2
35000
тенге
6 месяца
Не более
17500 тенге
согласно
заложенных
средств
водитель
2
35000
тенге
6 месяца
Не более
17500 тенге
согласно
заложенных
средств
2
Сельскохозяйс-
твенный
производственный
кооператив
водопользо-
вателей
"Мамбет"
сантехники
2
35000
тенге
6 месяца
Не более
17500 тенге
согласно
заложенных
средств
3
Товарищество с
ограниченной
ответственностью
"Шанырак"
разнорабочие
4
40000
тенге
До 12
месяцев
Не более
20000 тенге
согласно
заложенных
средств
4
Крестьянское
хозяйство
"Галым"
тракторист
2
40000
тенге
До 12
месяцев
Не более
20000 тенге
согласно
заложенных
средств
водитель
2
40000
тенге
До 12
месяцев
Не более
20000 тенге
согласно
заложенных
средств
Механизатор
1
40000
тенге
До 12
месяцев
Не более
20000 тенге
согласно
заложенных
средств
5
Крестьянское
хозяйство
"Нурсейт-1"
тракторист
1
40000
тенге
До 12
месяцев
Не более
20000 тенге
согласно
заложенных
средств
разнорабочие
3
40000
тенге
До 12
месяцев
Не более
20000 тенге
согласно
заложенных
средств
6
Крестьянское
хозяйство
"Оркен"
механизатор
1
40000
тенге
До 12
месяцев
Не более
20000 тенге
согласно
заложенных
средств
разнорабочие
2
40000
тенге
До 12
месяцев
Не более
20000 тенге
согласно
заложенных
средств
7
Крестьянское
хозяйство
"Арай"
разнорабочие
2
40000
тенге
До 12
месяцев
Не более
20000 тенге
согласно
заложенных
средств
8
Крестьянское
хозяйство
"Райымбек"
повар
1
40000
тенге
До 12
месяцев
Не более
20000 тенге
согласно
заложенных
средств
разнорабочие
3
40000
тенге
До 12
месяцев
Не более
20000 тенге
согласно
заложенных
средств
9
Крестьянское
хозяйство
"Бакыт"
механизатор
3
40000
тенге
До 12
месяцев
Не более
20000 тенге
согласно
заложенных
средств
10
Производственный
кооператив
водопользова-
телей
"Кайнар"
бухгалтер
1
40000
тенге
До 12
месяцев
Не более
20000 тенге
согласно
заложенных
средств
водитель
2
40000
тенге
До 12
месяцев
Не более
20000 тенге
согласно
заложенных
средств
11
Крестьянское
хозяйство
"Нуртоле"
тракторист
1
40000
тенге
До 12
месяцев
Не более
20000 тенге
согласно
заложенных
средств
разнорабочие
3
40000
тенге
До 12
месяцев
Не более
20000 тенге
согласно
заложенных
средств
12
Крестьянское
хозяйство
"Жанат"
разнорабочие
3
40000
тенге
До 12
месяцев
Не более
20000 тенге
согласно
заложенных
средств
13
Крестьянское
хозяйство
"Кокбастау"
тракторист
1
40000
тенге
До 12
месяцев
Не более
20000 тенге
согласно
заложенных
средств
разнорабочие
1
40000
тенге
До 12
месяцев
Не более
20000 тенге
согласно
заложенных
средств
14
Крестьянское
хозяйство
"Сарыой"
механизатор
1
26000
тенге
4 месяца
17439
расчитано
на одного
человека
разнорабочие
3
26000
тенге
4 месяца
17439
расчитано
на одного
человека
доярка
1
26000
тенге
4 месяца
17439
расчитано
на одного
человека
15
Крестьянское
хозяйство
"Колдай"
разнорабочие
2
26000
тенге
4 месяца
17439
расчитано
на одного
человека

Әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізбесін бекіту туралы
Алматы облысы Көксу ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 13 ақпандағы N 57 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаменті Көксу ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 28 ақпанда N 2-14-124 тіркелді. Күші жойылды - Жетісу облысы Көксу ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 3 сәуірдегі № 128 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жетісу облысы Көксу ауданы әкімдігінің 03.04.2024 № 128 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 13)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабы 5-4) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы N 836 Қаулысына сәйкес, Көксу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әлеуметтік жұмыс орындарын нысаналы топтар үшін уақытша жұмыс орнын беру немесе құру арқылы ұйымдастырылсын.
2. Еңбек нарығындағы қажеттілікке сәйкес әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізбесі қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Көксу ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 09 қыркүйегінде "Көксу ауданында әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы" N 296 қаулысының (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2-14-144 нөмірімен 2011 жылдың 23 қыркүйегінде енгізілген, "Нұрлы Көксу" газетінде 2011 жылдың 30 қыркүйегінде N 39 (94) жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Әлия Секерғалиқызы Садықоваға жүктелсін.
6. Осы қаулы Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі
М. Өсербаев
Көксу ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 13 ақпандағы
N 57 "Әлеуметтік жұмыс
берушілердің тізбесін бекіту
туралы" қаулысына
қосымша
Еңбек нарығындағы қажеттілікке сәйкес
әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің
тізбесі
Р/с
N
Жұмыс
берушілердің
тізбесі
Кәсіптер
(лауазымдар)
Ұйымдас-
тырылатын
әлеуметтік
жұмыс
орындарының
саны
Айлық
жалақы
мөлшері,
теңге
Жұмыстың
ай
бойынша
ұзақтығы
Мемлекеттік
бюджет
қаражатынан
өтелетін
айлық
жалақының
мөлшері
1
"Талапты"
өндірістік
кооперативі
Тракторист
2
35000
теңге
6 айға
дейін
17 500
теңгеге
дейін
салынған
қаржыға
сәйкес
Жүргізуші
2
35000
теңге
6 айға
дейін
17500
теңгеге
дейін
салынған
қаржыға
сәйкес
2
"Мамбет" су
пайдаланушылар
кооперативі
сантехник
2
35000
теңге
6 айға
дейін
17500
теңгеге
дейін
салынған
қаржыға
сәйкес
3
"Шаңырақ"
жауапкершілігі
шектеулі
серіктестігі
жұмысшы
4
40000
теңге
12 айға
дейін
20000
теңгеге
дейін
салынған
қаржыға
сәйкес
4
"Ғалым"
шаруа қожалығы
тракторист
2
40000
теңге
12 айға
дейін
20000
теңгеге
дейін
салынған
қаржыға
сәйкес
жүргізуші
2
40000
теңге
12 айға
дейін
20000
теңгеге
дейін
салынған
қаржыға
сәйкес
механизатор
1
40000
теңге
12 айға
дейін
20000
теңгеге
дейін
салынған
қаржыға
сәйкес
5
"Нурсейт-1"
шаруа қожалығы
тракторист
1
40000
теңге
12 айға
дейін
20000
теңгеге
дейін
салынған
қаржыға
сәйкес
жұмысшы
3
40000
теңге
12 айға
дейін
20000
теңгеге
дейін
салынған
қаржыға
сәйкес
6
"Өркен" шаруа
қожалығы
механизатор
1
40000
теңге
12 айға
дейін
20000
теңгеге
дейін
салынған
қаржыға
сәйкес
жұмысшы
2
40000
теңге
12 айға
дейін
20000
теңгеге
дейін
салынған
қаржыға
сәйкес
7
"Арай"
шаруа қожалығы
жұмысшы
2
40000
теңге
12 айға
дейін
20000
теңгеге
дейін
салынған
қаржыға
сәйкес
8
"Райымбек"
шаруа қожалығы
аспаз
1
40000
теңге
12 айға
дейін
26000
теңгеге
дейін
салынған
қаржыға
сәйкес
жұмысшы
3
40000
теңге
12 айға
дейін
20000
теңгеге
дейін
салынған
қаржыға
сәйкес
9
"Бақыт"
шаруа қожалығы
механизатор
3
40000
теңге
12 айға
дейін
20000
теңгеге
дейін
салынған
қаржыға
сәйкес
10
"Қайнар" су
пайдаланушылар
кооперативі
есепші
1
40000
теңге
12 айға
дейін
20000
теңгеге
дейін
салынған
қаржыға
сәйкес
жүргізуші
2
40000
теңге
12 айға
дейін
20000
теңгеге
дейін
салынған
қаржыға
сәйкес
11
"Нұртөле"
шаруа қожалығы
тракторист
1
40000
теңге
12 айға
дейін
20000
теңгеге
дейін
салынған
қаржыға
сәйкес
жұмысшы
3
40000
теңге
12 айға
дейін
20000
теңгеге
дейін
салынған
қаржыға
сәйкес
12
"Жанат"
шаруа қожалығы
жұмысшы
3
40000
теңге
12 айға
дейін
20000
теңгеге
дейін
салынған
қаржыға
сәйкес
13
"Көкбастау"
шаруа қожалығы
тракторист
1
40000
теңге
12 айға
дейін
20000
теңгеге
дейін
салынған
қаржыға
сәйкес
жұмысшы
1
40000
теңге
12 айға
дейін
20000
теңгеге
дейін
салынған
қаржыға
сәйкес
14
"Сарыой"
шаруа қожалығы
механизатор
1
26000
теңге
4 айға
дейін
17439 бір
адамға
есептелінген
жұмысшы
3
26000
теңге
4 айға
дейін
17439 бір
адамға
есептелінген
сауыншы
1
26000
теңге
4 айға
дейін
17439 бір
адамға
есептелінген
15
"Көлдай"
шаруа қожалығы
жұмысшы
2
26000
теңге
4 айға
дейін
17439 бір
адамға
есептелінген