Об организации социальных рабочих мест по Райымбекскому району
Постановление акимата Райымбекского района Алматинской области от 09 февраля 2012 года N 14. Зарегистрировано Управлением юстиции Райымбекского района Департамента юстиции Алматинской области 23 февраля 2012 года N 2-15-114. Утратило силу постановлением акимата Райымбекского района Алматинской области от 16 мая 2012 года № 113
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Райымбекского района Алматинской области от 16.05.2012 № 113.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5-4) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836"О мерах по реализации Закона Республики Казахстан 23 января 2001 года "О занятости населения",акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать социальные рабочие места путем предоставления или создания временных рабочих мест для целевых групп.
2. Утвердить перечень работадателей, где в соответствии с потребностью рынка труда будут организованы социальные рабочие места, согласно приложению.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего (вопросы социальной сферы) заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                К. Медеуов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждение "Отдела занятости
и социальных программ"                     Зыкаев Халык Сансызбаевич
09 февраля 2012 года
Директор государственного
учреждение "Центр занятости"               Масимбаев Билял Аукенович
09 февраля 2012 года
Приложение
к постановлению акимата
Райымбекского района от 09 февраля
2012 года N 14 "Об организации
социальных рабочих мест по
Райымбекскому району
Перечень работодателей, где в соответствии с потребностью рынка
труда будут организованы социальные рабочие места
N
п/п
Наименование
работодателя
Профессия
(должность)
Количество
организуе-
мых
социальных
мест
Размер
месячной
заработной
платы
(тенге)
Продолжи-
тельность
работы в
месяцах
Размер
месячной
заработной
платы,
который
будет
компенсирован
из средств
государст-
венного
бюджета
1
Крестьянское
хозяйство "Мал
даригери-1"
рабочий
1
25000
тенге
4
17439 тенге
на одного
работника
2
Крестьянское
хозяйство
"Бакыт"
скотовод
1
25000
тенге
4
17439 тенге
на одного
работника
3
Крестьянское
хозяйство
"Ерик"
рабочий
1
25000
тенге
4
17439 тенге
на одного
работника
4
Крестьянское
хозяйство
"Абзал"
доярка
1
25000
тенге
4
17439 тенге
на одного
работника
5
Крестьянское
хозяйство
"Айдар"
скотодовод
1
25000
тенге
4
17439 тенге
на одного
работника
6
Индивидуальный
предприниматель
"Суыктогай"
рабочий
1
25000
тенге
4
17439 тенге
на одного
работника
7
Государственное
коммунальное
предприятие
""Кеген су
қубыры"
рабочий
1
25000
тенге
4
17439 тенге
на одного
работника
8
Индивидуальный
предприниматель
"Искакова"
рабочий
1
25000
тенге
4
17439 тенге
на одного
работника
9
Индивидуальный
предприниматель
"Сагымбеков "
рабочий
2
40000
тенге
до 12
месяцев
Не более
20000
тенге
согласно
заложенных
средств
10
Индивидуальный
предприниматель
"Сайдалиева"
рабочий
1
40000
тенге
до 12
месяцев
Не более
20000
тенге
согласно
заложенных
средств
11
Товарищество
с ограниченной
ответственностью
"Гулден-Кеген"
повар
2
40000
тенге
до 12
месяцев
Не более
20000 тенге
согласно
заложенных
средств
продавец
12
Индивидуальный
предприниматель
"Муханбекова"
повар
2
40000
тенге
до 12
месяцев
Не более
20000 тенге
согласно
заложенных
средств
13
Индивидуальный
предприниматель
"Сағымбеков"
продавец
1
40000
тенге
до 12
месяцев
Не более
20000 тенге
согласно
заложенных
средств
14
Индивидуальный
предприниматель
"Нуркенова"
рабочий
1
40000
тенге
до 12
месяцев
Не более
20000 тенге
согласно
заложенных
средств
15
Индивидуальный
предприниматель
"Талдыбаев"
авто-
слесарь
2
40000
тенге
до 12
месяцев
Не более
20000 тенге
согласно
заложенных
средств
рабочий
16
Индивидуальный
предприниматель
"Рахимова"
рабочий
1
40000
тенге
до 12
месяцев
Не более
20000 тенге
согласно
заложенных
средств
17
Индивидуальный
предприниматель
"Ахмадиева"
рабочий
1
40000
тенге
до 12
месяцев
Не более
20000 тенге
согласно
заложенных
средств
18
Индивидуальный
предприниматель
"Оспанов"
рабочий
1
40000
тенге
до 12
месяцев
Не более
20000 тенге
согласно
заложенных
средств
19
Индивидуальный
предприниматель
"Суыктогай"
рабочий
2
40000
тенге
до 12
месяцев
Не более
20000 тенге
согласно
заложенных
средств
20
Индивидуальный
предприниматель
"Торежанова"
рабочий
1
40000
тенге
до 12
месяцев
Не более
20000 тенге
согласно
заложенных
средств
21
Индивидуальный
предприниматель
"Рахметова"
рабочий
1
40000
тенге
до 12
месяцев
Не более
20000 тенге
согласно
заложенных
средств
22
Крестьянское
хозяйство
"Кетпесбак"
рабочий
2
40000
тенге
до 12
месяцев
Не более
20000 тенге
согласно
заложенных
средств
23
Крестьянское
хозяйство
"Акнур"
рабочий
1
40000
тенге
до 12
месяцев
Не более
20000 тенге
согласно
заложенных
средств
24
Крестьянское
хозяйство
"Дидар"
скотовод
2
40000
тенге
до 12
месяцев
Не более
20000 тенге
согласно
заложенных
средств
25
Крестьянское
хозяйство
"Жулдыз"
рабочий
1
40000
тенге
до 12
месяцев
Не более
20000 тенге
согласно
заложенных
средств
26
Крестьянское
хозяйство
"Ерсин"
скотовод
1
40000
тенге
до 12
месяцев
Не более
20000 тенге
согласно
заложенных
средств
27
Крестьянское
хозяйство
"Улан"
скотовод
1
40000
тенге
до 12
месяцев
Не более
20000 тенге
согласно
заложенных
средств
28
Крестьянское
хозяйство
"Руслан"
скотовод, доярка
2
40000
тенге
до 12
месяцев
Не более
20000 тенге
согласно
заложенных
средств
29
Крестьянское
хозяйство
"Жандос"
рабочий
1
40000
тенге
до 12
месяцев
Не более
20000 тенге
согласно
заложенных
средств
30
Крестьянское
хозяйство
"Дастан"
рабочий
1
40000
тенге
до 12
месяцев
Не более
20000 тенге
согласно
заложенных
средств

Райымбек ауданы бойынша әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы
Алматы облысы Райымбек ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 09 ақпандағы N 14 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаменті Райымбек ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 23 ақпанда N 2-15-114 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Райымбек ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 16 мамырдағы № 113 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Райымбек ауданы әкімдігінің 16.05.2012 № 113 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 13)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабы 5-4) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" N 836 Қаулысына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әлеуметтік жұмыс орындарын нысаналы топтар үшін уақытша жұмыс орнын беру немесе құру арқылы ұйымдастырылсын.
2. Еңбек нарығындағы қажеттілікке сәйкес әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізбесі қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау (әлеуметтік саланың мәселелеріне) жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Қ. Медеуов
КЕЛІСІЛДІ:
Аудандық "Жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Зықаев Халық Сансызбайұлы
09 ақпан 2012 жыл
Аудандық "Жұмыспен қамту
орталығы" мемлекеттік
мекемесінің директоры                      Мәсімбаев Біләл Әукенұлы
09 ақпан 2012 жыл
Райымбек ауданының әкімдігінің
2012 жылғы 9 ақпандағы
"Райымбек ауданы бойынша
әлеуметтік жұмыс орындарын
ұйымдастыру туралы"
N 14 қаулысына
қосымша
Еңбек нарығындағы қажеттілікке сәйкес әлеуметтік жұмыс
орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізбесі
Р/с
N
Жұмыс
берушілер-
дің
тізбелері
Кәсіпкер
(лауазымдар)
Ұйымдастыры-
латын
әлеуметтік
жұмыс
орындарының
саны
Айлық
жалақы
мөлшері
(теңге)
Жұмыстың
ай
бойынша
ұзақтығы
Мемлекеттік
бюджет
қаражатынан
өтелетін
айлық
жалақының
мөлшері
1
"Мал
дәрігері-1"
шаруа
қожалығы
жұмыскер
1
25000
теңге
4
17439 бір
адамға
есептелінген
2
"Бақыт"
шаруа
қожалығы
малшы
1
25000
теңге
4
17439 бір
адамға
есептелінген
3
"Ерік"
шаруа
қожалығы
жұмыскер
1
25000
теңге
4
17439 бір
адамға
есептелінген
4
"Абзал"
шаруа
қожалығы
сауыншы
1
25000
теңге
4
17439 бір
адамға
есептелінген
5
"Айдар"
шаруа
қожалығы
малшы
1
25000
теңге
4
17439 бір
адамға
есептелінген
6
"Суықтоғай"
жеке
кәсіпкер
жұмыскер
1
25000
теңге
4
17439 бір
адамға
есептелінген
7
"Кеген су
құбыры"
мемлекеттік
қазыналық
кәсіпорны
жұмыскер
1
25000
теңге
4
17439 бір
адамға
есептелінген
8
"Искакова"
жеке
кәсіпкер
жұмыскер
1
25000
теңге
4
17439 бір
адамға
есептелінген
9
"Сағымбеков"
жеке
кәсіпкер
жұмыскер
2
40000
теңге
12 айға
дейін
20000
теңгеге
дейін
салынған
қаржыға
сәйкес
10
"Сайдалиева"
жеке
кәсіпкер
жұмыскер
1
40000
теңге
12 айға
дейін
20000
теңгеге
дейін
салынған
қаржыға
сәйкес
11
"Талдыбаев"
жеке
кәсіпкер
автослесарь
жұмыскер
2
40000
теңге
12 айға
дейін
20000
теңгеге
дейін
салынған
қаржыға
сәйкес
12
"Оспанов"
жеке
кәсіпкер
жұмыскер
1
40000
теңге
12 айға
дейін
20000
теңгеге
дейін
салынған
қаржыға
сәйкес
13
"Рахимова"
жеке
кәсіпкер
жұмыскер
1
40000
теңге
12 айға
дейін
20000
теңгеге
дейін
салынған
қаржыға
сәйкес
14
"Нуркенова"
жеке
кәсіпкер
жұмыскер
1
40000
теңге
12 айға
дейін
20000
теңгеге
дейін
салынған
қаржыға
сәйкес
15
"Муханбекова"
жеке
кәсіпкер
аспазшы
2
40000
теңге
12 айға
дейін
20000
теңгеге
дейін
салынған
қаржыға
сәйкес
16
"Сағынышов"
жеке
кәсіпкер
сатушы
1
40000
теңге
12 айға
дейін
20000
теңгеге
дейін
салынған
қаржыға
сәйкес
17
"Ахмадиева"
жеке
кәсіпкер
жұмыскер
1
40000
теңге
12 айға
дейін
20000
теңгеге
дейін
салынған
қаржыға
сәйкес
18
"Суықтоғай"
жеке
кәсіпкер
жұмыскер
2
40000
теңге
12 айға
дейін
20000
теңгеге
дейін
салынған
қаржыға
сәйкес
19
"Төрежанова"
жеке
кәсіпкер
жұмыскер
1
40000
теңге
12 айға
дейін
20000
теңгеге
дейін
салынған
қаржыға
сәйкес
20
"Рахметова"
жеке
кәсіпкер
жұмыскер
1
40000
теңге
12 айға
дейін
20000
теңгеге
дейін
салынған
қаржыға
сәйкес
21
"Жандос"
шаруа
қожалығы
жұмыскер
1
40000
теңге
12 айға
дейін
20000
теңгеге
дейін
салынған
қаржыға
сәйкес
22
"Гүлден-
Кеген"
жауапкер-
шілігі
шектеулі
серіктестігі
аспаз
сатушы
40000
теңге
12 айға
дейін
20000
теңгеге
дейін
салынған
қаржыға
сәйкес
23
"Ақнұр"
шаруа
қожалығы
жұмыскер
1
40000
теңге
12 айға
дейін
20000
теңгеге
дейін
салынған
қаржыға
сәйкес
24
"Ерсин"
шаруа
қожалығы
мал бағушы
1
40000
теңге
12 айға
дейін
20000
теңгеге
дейін
салынған
қаржыға
сәйкес
25
"Жұлдыз"
шаруа
қожалығы
жұмыскер
1
40000
теңге
12 айға
дейін
20000
теңгеге
дейін
салынған
қаржыға
сәйкес
26
"Ұлан"
шаруа
қожалығы
мал бағушы
1
40000
теңге
12 айға
дейін
20000
теңгеге
дейін
салынған
қаржыға
сәйкес
27
"Дидар"
шаруа
қожалығы
мал бағушы
2
40000
теңге
12 айға
дейін
20000
теңгеге
дейін
салынған қаржыға сәйкес
28
"Руслан"
шаруа
қожалығы
малшы, сауыншы
2
40000
теңге
12 айға
дейін
20000
теңгеге
дейін
салынған
қаржыға
сәйкес
29
"Дастан"
шаруа
қожалығы
жұмыскер
1
40000
теңге
12 айға
дейін
20000
теңгеге
дейін
салынған
қаржыға
сәйкес
30
"Кетпесбақ"
шаруа
қожалығы
жұмыскер
2
40000
теңге
12 айға
дейін
20000
теңгеге
дейін
салынған
қаржыға
сәйкес