О районном бюджете Райымбекского района на 2013-2015 годы
Решение маслихата Райымбекского района Алматинской области от 22 декабря 2012 года N 10-60. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 28 декабря 2012 года N 2272. Утратило силу решением Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 19 мая 2014 года № 31-162
Сноска. Утратило силу решением Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 19.05.2014 № 31-162.
Примечание РЦПИ:
В тексте документе сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии пункта 2 статьи 9 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Райымбекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в ниже следующих объемах:
1) Доходы – 5229046 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 146083 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 13004 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 6546 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 5063413 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты - 924017 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие - 491367 тысяч тенге;
субвенции - 3648029 тысяч тенге.
2) Затраты – 5231256 тысяч тенге.
3) Чистое бюджетное кредитование – 71735 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 86759 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 15024 тысяч тенге.
4) Сальдо по операциям с финансовыми активами - 12000 тенге.
5) Дефицит (профицит) - -85945 тысяч тенге.
6) Финансирование дефицита (использование профицита) – 85945 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 86759 тысяч тенге;
погашение займов – 15100 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 14286 тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Райымбекского района Алматинской области от 06.03.2013 N 11-69; 05.06.2013 N 14-86; 04.07.2013 N 16-91; 21.08.2013 N 18-99; 11.11.2013 N 20-108; 06.12.2013 N 21-112 (вводится в действие с 01.01.2013).
2. Утвердить чрезвычайный резерв местного исполнительного органа района на 2013 год в сумме 2135 тысяч тенге для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории района.
3. Утвердить перечень районных бюджетных программ не подлежащих секвестированию в процессе исполнения бюджета на 2013 год согласно приложению 4.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По местному самоуправлению, социальному и экономическому развитию, бюджету, торговле, оказанию бытовых услуг, развитию малого и среднего предпринимательства, туризму".

Райымбек ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы
Алматы облысы Райымбек ауданы мәслихатының 2012 жылғы 22 желтоқсандағы N 10-60 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 28 желтоқсанда N 2272 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 мамырдағы № 31-162 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 19.05.2014 № 31-162 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9–бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Райымбек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2013 - 2015 жылдарға арналған аудан бюджет тиісінше
12 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға төмендегі көлемде бекітілсін:
1) Кірістер – 5229046 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 146083 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 13004 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер - 6546 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 5063413 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер – 924017 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері – 491367 мың теңге;
субвенция – 3648029 мың теңге.
2) Шығындар – 5231256 мың теңге.
3) Таза бюджеттік кредиттеу – 71735 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 86759 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 14865 мың теңге.
4) Қаржы активтерінің операциялары бойынша сальдо – 12000
теңге.
5) Тапшылық (профицит)– -85945 мың теңге;
6) Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 85945 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 86759 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 14941 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары - 14286 теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 06.03.2013 N 11-69; 05.06.2013 N 14-86; 04.07.2013 N 16-91; 21.08.2013 N 18-99; 11.11.2013 N 20-108; 06.12.2013 N 21-112 (2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Аудан аумағындағы табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға арналған ауданның жергілікті атқарушы
органның 2013 жылға арналған төтенше резерві 2135 мың теңге
сомасында бекітілсін.
3. 2013 жылға арналған аудандық бюджетті атқару барысында
секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалар тізбесі
4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Жергілікті өзін-өзі басқару, әлеуметтік және экономикалық даму,бюджет, халыққа сауда, тұрмыстық қызмет көрсету, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, туризм жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

5. Настоящее решение вводится в силу с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        С. Саниязов
Секретарь районного
маслихата                                  Е. Кудабаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдела экономики,
бюджетного планирования и
предпринимательства
Райымбекского района"                      Муса Кенжебаев
20 декабря 2011 года
Приложение N 1
к решению маслихата Райымбекского
района от 22 декабря 2012 года
за N 10-60 "О районном бюджете
Райымбекского района на

5. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       С. Саниязов
Аудандық мәслихаттың
сессиясының төрағасы
хатшысы                                    Е. Құдабаев
КЕЛІСІЛДІ:
Райымбек ауданының
"Экономика, бюджеттік
жоспарлау және кәсіпкерлік
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы:                       Муса Кенжебаев
22 желтоқсан 2012 жыл
Райымбек аудандық мәслихатының
2012 жылғы 22 желтоқсандағы