Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы в Сарканском районе
Постановление акимата Сарканского района Алматинской области от 27 марта 2012 года N 128. Зарегистрировано Управлением юстиции Сарканского района Департамента юстиции Алматинской области 12 апреля 2012 N 2-17-112. Утратило силу постановлением акимата Сарканского района Алматинской области от 16 апреля 2013 года N 213
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Сарканского района Алматинской области от 16.04.2013 N 213
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 13) пунктом 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5-5) статьи 7 и подпунктом 4) пункта 2 статьи 9 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат района ПОСТАНОВИЛ:
1. Установить квоту рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы в организациях и предприятиях Сарканского района независимо от формы собственности, в размере одного процента от общей численности рабочих мест.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего (вопросы социальной сферы) заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района                               Сарсембаев А.С
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел занятости
и социальных программ
Сарканского района"                        Тертюбаев Оралбек Шабденович
27 марта 2012 года

Сарқан ауданында бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Алматы облысы Сарқан аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 27 наурыздағы N 128 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаменті Сарқан ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 12 сәуірде N 2-17-112 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты қаулының күші жойылды - Алматы облысы Сарқан аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 16 сәуірдегі N 213 қаулысымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты қаулының күші жойылды - Алматы облысы Сарқан аудандық әкімдігінің 16.04.2013 N 213 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағының 13)-тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 9-бабы 2-тармағының 4)-тармақшасына, 7-бабының 5-5) тармақшасына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Меншік құқығына қарамастан, Сарқан ауданының ұйымдары мен мекемелерінде, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарының жалпы санының бір процент мөлшерінде квота белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау (әлеуметтік саланың мәселелеріне) жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы                          А.С. Сәрсембаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Сарқан ауданының жұмыспен
қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Тертюбаев Оралбек Шабденұлы
27 наурыз 2012 жыл