О внесении изменений в решение Сарканского районного маслихата от 21 декабря 2011 года "О бюджете Сарканского района на 2012-2014 годы" N 53-309
Решение маслихата Сарканского района Алматинской области от 05 декабря 2012 года N 11-67. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 10 декабря 2012 года N 2223
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 21 Закона Республики Казахстана "О нормативных правовых актах" от 24 марта 2012 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Сарканский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарканского районного маслихата от 21 декабря 2011 года "О бюджете Сарканского района на 2012-2014 годы" N 53-309 (зарегистрировано в Управлении юстиции Сарканского района в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 27 декабря 2011 года N 2-17-107, опубликовано в газете "Саркан" N 2 от 06 января 2012 года), в решение Сарканского районного маслихата от 17 февраля 2012 года N 2-9 "О внесении изменений в решение "Сарканского районного маслихата от 21 декабря 2011 года N 53-309 "О районном бюджете Сарканского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в управлении юстиции Сарканского района в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 22 февраля 2012 года за N 2-17-111, опубликовано в газете Саркан" N 10 от 03 марта 2012 года), в решение Сарканского районного маслихата от 13 апреля 2012 года N 4-20 "О внесении изменений в решение "Сарканского районного маслихата от 21 декабря 2011 года N 53-309 "О районном бюджете Сарканского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в управлении юстиции Сарканского района в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 апреля 2012 года за N 2-17-118, опубликовано в газете Саркан" N 17-18 от 28 апреля 2012 года), в решение Сарканского районного маслихата от 08 июня 2012 года N 6-33 "О внесении изменений в решение "Сарканского районного маслихата от 21 декабря 2011 года N 53-309 "О районном бюджете Сарканского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в управлении юстиции Сарканского района в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 20 июня 2012 года за N 2-17-119, опубликовано в газете Саркан" N 27-28 от 30 июня 2012 года), в решение Сарканского районного маслихата от 06 сентября 2012 года N 9-59 "О внесении изменений в решение "Сарканского районного маслихата от 21 декабря 2011 года N 53-309 "О районном бюджете Сарканского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 сентября 2012 года за N 2114, опубликовано в газете Саркан" N 42 (8983) от 29 сентября 2012 года), в решение Сарканского районного маслихата от 05 ноября 2012 года N 10-62 "О внесении изменений в решение "Сарканского районного маслихата от 21 декабря 2011 года N 53-309 "О районном бюджете Сарканского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 14 ноября 2012 года за N 2186, опубликовано в газете "Саркан" N 50 (8990) от 24 ноября 2012 года) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:

Сарқан аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 53-309 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2012 жылғы 05 желтоқсандағы N 11-67 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 10 желтоқсанда N 2223 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына, 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасы 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-бабына, Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Сарқан аудандық Мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарқан аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 53-309 шешіміне (2011 жылғы 27 желтоқсанында Сарқан аудандық әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілер мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-17-107 нөмірмен енгізілген, 2012 жылғы 06 қаңтардағы N 2 "Сарқан" аудандық газетінде жарияланған), Сарқан аудандық мәслихатының 2012 жылғы 17 ақпандағы "Сарқан аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 53-309 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 2-9 шешіміне (2012 жылғы 22 ақпанында Сарқан аудандық әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-17-111 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 3 наурыздағы N 10 "Сарқан" аудандық газетінде жарияланған), Сарқан аудандық мәслихатының 2012 жылғы 13 сәуірдегі "Сарқан аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 53-309 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 4-20 шешіміне (2012 жылғы 19 сәуірде Сарқан аудандық әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-17-118 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 28 сәуірдегі N 17-18 "Сарқан" аудандық газетінде жарияланған), Сарқан аудандық мәслихатының 2012 жылғы 08 маусымдағы "Сарқан аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 53-309 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 6-33 шешіміне (2012 жылғы 20 маусымда Сарқан аудандық әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-17-119 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 30 маусымында N 27-28 "Сарқан" аудандық газетінде жарияланған), Сарқан аудандық мәслихатының 2012 жылғы 06 қыркүйектегі "Сарқан аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 53-309 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 9-59 шешіміне (2012 жылғы 19 қыркүйегінде нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2214 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 29 қыркүйектегі N 42 (8983) "Сарқан" аудандық газетінде жарияланған), Сарқан аудандық мәслихатының 2012 жылғы 05 қарашадағы "Сарқан аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 53-309 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 10-62 шешіміне (2012 жылғы 14 қарашада нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2186 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 24 қарашадағы N 50 (8990) "Сарқан" аудандық газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:

1) "Доходы" цифру "4168177" заменить на цифру "4157033", в том числе:
"поступления трансфертов" цифру "3951128" заменить на цифру "3939984".
2) "затраты" цифру "4210436" заменить на цифру "4199292".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики, финансов, налогов и бюджета, развития малого и среднего предпринимательства, аграрных вопросов и экологии.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель внеочередной
11 сессии районного маслихата              Темирбаев А.
Секретарь Сарканского
районного маслихата                        Абдрахманов К.
СОГЛАСОВАНО:
Начальник Сарканского
районного отдела экономики
и бюджетного планирования                  Аязбаев Талгат Токтасынович
05 декабря 2012 года
Приложение 1
утвержденное решением маслихата
Сарканского района от 05 декабря
2012 года N 11-67 "О внесении
изменений в решение Сарканского
районного маслихата от 21 декабря
2012 года N 53-309 "Об районном
бюджете Сарканского
района на 2012-2014 годы"
Приложение 1
к решению маслихата Сарканского
района от 21 декабря 2011 года
N 53-309 "Об районном бюджете
Сарканского района на
2012-2014 годы"
Районный бюджет Сарканского района на 2012 год
Категория
Сумма,
тыс.
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I.ДОХОДЫ

1) "Кірістер" "4168177" саны "4157033" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"трансферттердің түсімдері" "3951128" саны "3939984" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "4210436" саны "4199292" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика саласы, қаржы, салық және бюджет, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер экология жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Сарқан аудандық мәслихатының
кезектен тыс 11 сессиясының
төрағасы                                   А. Темірбаев
Сарқан аудандық
мәслихатының хатшысы                       Қ. Абдрахманов
КЕЛІСІЛГЕН:
Сарқан аудандық экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімінің бастығы                          Аязбаев Талғат Тоқтасынұлы
05 желтоқсан 2012 жыл
Сарқан аудандық мәслихатының
2012 жылғы 05 желтоқсандағы
"Сарқан ауданының 2012-2014
жылдарға арналған бюджеті туралы
"Сарқан аудандық мәслихатының
2011 жылғы 21 желтоқсандағы
N 53-309 шешіміне өзгерістер енгізу
туралы" N 11-67 шешіміне бекітілген
1-қосымша
"Сарқан ауданының 2012-2014
жылдарға арналған бюджеті туралы
"Сарқан аудандық мәслихатының
2011 жылғы 21 желтоқсандағы
N 53-309 шешімімен бекітілген
1-қосымша
Сарқан ауданының 2012 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I.КІРІСТЕР