О некоторых вопросах субсидирования растениеводства
Постановление акимата Жамбылской области от 28 июня 2012 года № 202. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области от 6 августа 2012 года № 1816. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 15 апреля 2013 года № 91
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 15.04.2013 № 91.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221 «Об утверждении Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства» акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить перечень приоритетных культур и нормы субсидий на удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ согласно приложению 1.
2. Установить нормы субсидий на частичное возмещение стоимости затрат на закладку и выращивание многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда согласно приложению 2.

Өсімдік шаруашылығын субсидиялаудың кейбір мәселелері туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2012 жылғы 28 маусымдағы № 202 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 6 тамызда № 1816 тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімдігінің 2013 жылғы 15 сәуірдегі № 91 қаулысымен
Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімдігінің 15.04.2013 № 91 қаулысымен
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Басым дақылдардың тізбесі және көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағар май материалдары мен басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуға арналған субсидиялау нормалары 1 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Жеміс-жидек дақылдары мен жүзімнің көп жылдық екпелерін отырғызуға және өсіруге жұмсалған шығындардың құнын ішінара өтеуге арналған субсидиялар нормалары 2 қосымшаға сәйкес белгіленсін.

3. Установить виды субсидируемых удобрений и гербицидов и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, реализованных производителями, на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у поставщика удобрений и (или) у иностранных производителей удобрений, на 1 килограмм (литр) гербицидов, приобретенных у поставщика гербицидов согласно приложению 3.
4. Признать утратившим силу постановление акимата Жамбылской области от 9 апреля 2012 года № 108 «О некоторых вопросах субсидирования растениеводства» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1810, опубликовано в газетах «Знамя труда» от 24 мая 2012 года № 57-58 (17617-17618) и «Ак жол» от 26 мая 2012 года № 61-62 (17617-17918)).

3. Субсидияланатын тыңайтқыш пен гербицид түрлері және өндірушілер сатқан тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына), тыңайтқыш жеткізушіден және (немесе) шетелдік тыңайтқыш өндірушілерден сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына), гербицид жеткізушілерден сатып алынған гербицидтердің 1 килограмына (литріне) арналған субсидиялар нормалары 3 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
4. Жамбыл облысы әкімдігінің 2012 жылғы 9 сәуірдегі № 108 «Өсімдік шаруашылығын субсидиялаудың кейбір мәселелері туралы» қаулысының (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 1810 болып тіркелген, 2012 жылғы 26 мамырда «Ақ жол» № 61-62 (17578-17579) және 2012 жылғы 24 мамырда «Знамя труда» № 57-58 (17617-17618) облыстық газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие после первого официального опубликования.
6. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима области Жолдасбаева Муратбая Сматаевича.
Аким области                               К. Бозумбаев
«СОГЛАСОВАНО»
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
А. Мамытбеков
20.07.2012 год
Приложение 1
к постановлению акимата
Жамбылской области
от 28 июня 2012 года № 202
Перечень приоритетных культур и нормы субсидий на удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ
Наименование приоритетных сельскохозяйственных культур
Норматив бюджетных субсидий на 1 гектар, тенге
1.
Зерновые возделываемые с соблюдением зональных научно-обоснованных агротехнологий

5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі.
6. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Мұратбай Сматайұлы Жолдасбаевқа жүктелсін.
Облыс әкімі
Қ. Бозымбаев
«КЕЛІСІЛДІ»
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
А. Мамытбеков
20.07.2012 жыл
Жамбыл облысы әкімдігінің
2012 жылғы 28 маусым
№ 202 қаулысына 1 қосымша
Басым дақылдардың тізбесі және көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуға арналған субсидиялар нормалары
Басым ауыл шаруашылығы дақылдарының атауы
1 гектарға арналған бюджеттік субсидиялар нормасы, теңге
1.
Аймақтық ғылыми негізделген агротехнологияларды сақтай отырып өсірілген масақты дәнді дақылдар