О внесении изменений в постановление акимата Жамбылской области от 26 апреля 2012 года № 128 "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2012-2013 учебный год"
Постановление Жамбылского областного акимата от 26 июля 2012 года № 227. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области от 7 августа 2012 года № 1817
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Законом Республики Казахстан "Об образовании" от 27 июля 2007 года и постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года № 316 "Об утверждении Программы занятости 2020" акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановление акимата Жамбылской области от 26 апреля 2012 года № 128 "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2012-2013 учебный год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1809 и опубликованное в областных газетах 19 мая 2012 года "Ақ жол" № 56-57 (17573-17574) и "Знамя труда" № 55 (17615)) внести следующие изменения:
в приложении утвержденном указанным постановлением строки 15, 16, 17, 26, 55 исключить;
в строке 3 в столбце "всего" цифру "25" заменить цифрой "49", в столбце "обучение на казахском языке" цифру "25" заменить цифрой "49";
в строке 57 столбце "всего" цифру "170" заменить цифрой "295", в столбце "обучение на казахском языке" цифру "170" заменить цифрой "295";
в строке "итого" в столбце "всего" цифру "4160" заменить цифрой "4229", в столбце "обучение на казахском языке" цифру "3158" заменить цифрой "3227".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Садибекова Гани Калыбаевича.
Исполняющий обязанности
акима области К. Кокрекбаев

"Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды даярлаудың 2012-2013 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2012 жылғы 26 сәуірдегі № 128 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2012 жылғы 26 шілдедегі № 227 Қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 7 тамызда № 1817 тіркелді
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Білім туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңына және «Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 наурыздағы № 316 қаулысына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды даярлаудың 2012-2013 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы» Жамбыл облысы әкімдігінің 2012 жылғы 26 сәуірдегі № 128 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізімінде № 1809 болып тіркелген, 2012 жылдың 19 мамырында облыстық «Ақ жол» № 56-57(17573-17574), «Знамя труда» № 55(17615) газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген 15, 16, 17, 26, 55 жолдары алынып тасталсын;
3 жолында «барлығы» деген бағанадағыда «25» деген сан «49» деген санмен ауыстырылсын, «оның ішінде қазақ тілінде оқыту» деген бағанадағы «25» деген сан «49» деген санмен ауыстырылсын;
57 жолдағы «барлығы» деген бағанадағы «170» деген сан «295» деген санмен ауыстырылсын, «оның ішінде қазақ тілінде оқыту» деген бағанадағы «170» деген сан «295» деген санмен ауыстырылсын;
«Жиынтығы» деген жолдағы «барлығы» деген бағанадағы «4160» деген сан «4229» деген санмен ауыстырылсын, «оның ішінде қазақ тілінде оқыту» деген бағанадағы «3158» деген сан «3227» деген санмен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Ғани Қалыбайұлы Сәдібековке жүктелсін.
Облыс әкімінің
міндетін атқарушы                          К. Көкрекбаев