Об организации социальных рабочих мест на 2012 год
Постановление Таразского городского акимата от 23 января 2012 года № 38. Зарегистрировано Управлением юстиции города Тараз Жамбылской области 15 февраля 2012 года за номером 6-1-144. Утратило силу постановлением акимата города Тараз Жамбылской области от 28 мая 2012 года № 389
Утратило силу постановлением акимата города Тараз Жамбылской области от 28 мая 2012 года № 389
В соответствии с подпунктом 5-4) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» и в соответствии с пунктом-6 «Правил организации и финансирования социальных рабочих мест» утвержденного Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» в целях организации социальных рабочих мест акимат акимат города Тараза ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить согласно приложения перечень работодателей, где будут организованы социальные рабочие места на 2012 год.

2012 жылға әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы
Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 23 қаңтардағы N 38 қаулысы. Тараз қалалық Әділет басқармасында 2012 жылғы 15 ақпанда 6-1-144 нөмірімен тіркелді. Күші жойылды - Тараз қалаcы әкімдігінің 2012 жылғы 28 мамырдағы № 389 қаулысымен
Күші жойылды - Тараз қалаcы әкімдігінің 2012 жылғы 28 мамырдағы № 389 қаулысымен
«Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабының 5-4) тармақшасына сәйкес және «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген «Әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру және қаржыландыру қағидасының» 6-тармағына сәйкес әлеуметтiк жұмыс орындарын ұйымдастыру мақсатында, Тараз қаласының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес 2012 жылға әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізбесі бекітілсін.