О переименовании улицы города
Совместное постановление Таразского городского акимата от 24 сентября 2012 года № 813 и решение Таразского городского маслихата от 3 октября № 8-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области от 2 ноября 2012 года № 1833
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 13 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", а также учитывая протокол № 1 конференции граждан от 3 сентября 2012 года, акимат города Тараз ПОСТАНОВЛЯЕТ и Таразский городской маслихат РЕШАЕТ:
1. Переименовать улицу Герцена в улицу Газиза Байтасова.
2. Настоящий совместный акт вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Секретарь Таразского
города Тараз городского маслихата
Б. Орынбеков Б. Нарбаев

Қала көшесінің атауын өзгерту туралы
Бірлескен Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 24 қыркүйектегі N 813 қаулысы және Тараз қалалық мәслихатының 2012 жылғы 3 қазандағы № 8-5 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 2 қарашада № 1833 тіркелді
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 13-бабы 4) тармақшасына сәйкес, сондай-ақ 2012 жылғы 3 қыркүйектегі азаматтар конференциясының № 1 хаттамасын ескере отырып, Тараз қаласы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Тараз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Герцен көшесі Ғазиз Байтасов көшесі болып өзгертілсін.
2. Осы бірлескен кесім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тараз қаласының Тараз қалалық
әкімі мәслихатының хатшысы
Б. Орынбеков Б. Нарбаев