Об организации молодежной практики на 2012 год
Постановление акимата Кордайского района от 4 января 2012 года № 2. Зарегистрировано Управлением юстиции Кордайского района Жамбылской области 2 февраля 2012 года за номером 6-5-135. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо аппарата акима Кордайского района Жамбылской области от 15 ноября 2013 года № 05-1357)
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо аппарата акима Кордайского района Жамбылской области от 15.11.2013 № 05-1357).
В соответствии с подпунктом 5-7) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», в целях организации молодежной практики акимат Кордайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить согласно приложения перечень работодателей, где будут организованы рабочие места для прохождения молодежной практики на 2012 год.
2. Коммунальному государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ акимата Кордайского района» (Б.Карамолдаева) обеспечить принятие необходимых мер вытекающих из «Правил организации и финансирования молодежной практики», утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836.

2012 жылға жастар практикасын ұйымдастыру туралы
Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 4 қаңтардағы N 2 Қаулысы. Жамбыл облысы Қордай ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 2 ақпанда 6-5-135 нөмірімен тіркелді. Қаулысының қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімі аппаратының 15.11.2013 № 05-1357 хаты)
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Ескерту. Қаулысының қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімі аппаратының 15.11.2013 № 05-1357 хаты).
«Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабының 5-7) тармағына сәйкес, жастар практикасын ұйымдастыру мақсатында, Қордай ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес 2012 жылға жастар практикасынан өту үшін жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізбесі бекітілсін.
2. «Қордай ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі (Б. Карамолдаева) Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген «Жастар практикасын ұйымдастыру және қаржыландыру қағидасынан» шығатын қажетті шараларды қабылдауды қамтамасыз етсін.