Об установлении квоты рабочих мест для лиц освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпусников интернатных организаций
Постановление акимата Кордайского района Жамбылской области от 31 июля 2012 года № 388. Зарегистрировано управлением юстиции Кордайского района Жамбылской области 23 августа 2012 года № 6-5-146. Утратило силу постановлением акимата Кордайского района Жамбылской области от 1 марта 2019 года № 111
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кордайского района Жамбылской области от 01.03.2019 № 111 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктами 5-5), 5-6) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Кордайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно – исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в некоторых предприятиях и учреждениях Кордайского района согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Уйсимбаева Еркина Кулымбаевича.
3. Настоящее постановление вступает силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким Кордайского района Б. Байтоле
Приложение к постановлению
акимата Кордайского района
от 31 июля 2012 года № 388
Список
Некоторых организаций и предприятий района, в которых установлена квота рабочих мест для лиц освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организации
Наименование организации, предприятия
Количество целевых рабочих мест
Категория целевой группы
1
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения: "Кордайская центральная районная больница управления здравоохранения акимата Жамбылской области"
1
1
лица освобожденные из мест лишения свободы
несовершеннолетние выпускники интернатных организации
2
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного введения "Предприятие по жилищно-коммунальному хозяйству акимата Кордайского района"
6
2
лица освобожденные из мест лишения свободы
несовершеннолетние выпускники интернатных организации
Всего:
10
"Согласовано":
Главный врач государственного коммунального
предприятия на праве хозяйственного ведения
"Кордайская центральная районная больница
управления здравоохранения акимата Жамбылской области"
Э.Ф.Заманов

Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар мен интернат үйіне бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарының квотасын белгiлеу туралы
Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 31 шілдедегі № 388 қаулысы. Жамбыл облысы Қордай ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 23 тамызда 6-5-146 нөмірімен тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 1 наурыздағы № 111 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің 01.03.2019 № 111 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабының 5-5) және 5-6) тармақшаларына сәйкес, Қордай ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қордай ауданындағы кейбір кәсіпорындарда және мекемелерінде қылмыстық – атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарға және интернаттық ұйымдарды бiтiрушi кәмелетке толмағандар үшiн жұмыс орындарына квота қосымшаға сәйкес белгiленсiн.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Еркін Құлымбайұлы Үйсімбаевқа жүктелсiн.
3. Осы қаулы әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қордай ауданының әкімі Б. Байтөле
Қордай ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 31 шілдесіндегі
№ 388 қаулысына қосымша
Қордай ауданындағы кейбір кәсіпорындар мен мекемелерде бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар мен интернат үйін бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарының квотасын белгілейтін кәсіпорындар мен мекемелердің тізімі
Кәсіпорындар мен мекемелердің атаулары
Жұмыс
орындарының
саны
Нысаналы топтағы азаматардың категориясы
1
"Жамбыл облысы әкiмдiгiнiң денсаулық сақтау басқармасы Қордай аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттiк коммуналдық кәсiпорны
1
1
бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар
интернат үйін бітіруші кәмелетке толмағандар
2
"Қордай ауданы әкiмдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы жөнiндегi кәсіпорыны" шаруашылық жүргiзу құқығындағы коммуналдық мемлекеттiк кәсiпорыны
6
2
бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар
интернат үйін бітіруші кәмелетке толмағандар
Барлығы:
10
"Келісілді":
"Жамбыл облысы әкiмдiгiнiң денсаулық
сақтау басқармасы Қордай аудандық
орталық ауруханасы" шаруашылығы
жүргізу құқығындағы мемлекеттiк коммуналдық
кәсiпорнының бас дәрiгерi
Э.Ф.Заманов

30 июля 2012 года

2012 жылдың 30 шілдесі