О внесении изменений в решение Меркенского районного маслихата от 15 декабря 2011 года № 48-3 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Меркенского района Жамбылской области от 16 мая 2012 года № 5-5. Зарегистрировано Меркенским управлением юстиции 23 мая 2012 года за № 6-6-110
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлениии и самоуправлении в Республике Казахстан» районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Меркенского районного маслихата «О районном бюджете на 2012-2014 годы» от 15 декабря 2011 года № 48-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6-6-100, опубликовано 30 декабря 2011 года в газете «Меркі тынысы» за № 155, 156, 4-6 января 2012 года № 1, 2, 7 января № 3 и 11 января № 4, 5) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «6 401 278» заменить на цифры «6 398 278»;
цифры «1 277 425» заменить на цифры «1 274 875»;
цифры «23 987» заменить на цифры «23 537»;
в подпункте 2):
цифры «6 506 492» заменить на цифры «6 503 492»;
в пункте 4:
цифры «13 400» заменить на цифры «10 400».
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.

"2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2011 жылғы 15 желтоқсандағы № 48-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Меркі ауданы мәслихатының 2012 жылғы 16 мамырдағы N 5-5 Шешімі. Жамбыл облысы Меркі ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 23 мамырда 6-6-110 нөмірімен тіркелді
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1.«2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Меркі аудандық мәслихатының 2011 жылғы 15 желтоқсандағы № 48-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-6-100 болып тіркелген, 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 155, 156 4-6 қаңтардағы № 1, 2, 7 қаңтардағы № 3 және 11 қаңтардағы № 4, 5 «Меркі тынысы» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«6 401 278» сандары «6 398 278» сандарымен ауыстырылсын;
«1 277 425» сандары «1 274 875» сандарымен ауыстырылсын;
«23 987» сандары «23 537» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«6 506 492» сандары «6 503 492» сандарымен ауыстырылсын;
4 тармақта:
«13 400» сандары «10 400» сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                        Секретарь районного
районного маслихата                        маслихата
Б. Алимбеков                               И. Ахметжанов
Приложение
к решению № 5-5 маслихата
Меркенского района от 16 мая 2012 года
Приложение № 1
к решению № 48-3 маслихата

2. Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                          Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы:                      хатшысы:
Б. Алімбеков                               І. Ахметжанов
Меркі аудандық мәслихатының
2012 жылғы 16 мамырдағы
№ 5-5 шешіміне № 1 қосымша
Меркі аудандық мәслихатының

002
Создание информационных систем
13 240
003
Капитальные расходы государственных органов
32 900
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
139 735
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
139 735
452
Отдел финансов района (города областного значения)
17 283
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
13 683
002
Создание информационных систем
500
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
2 500
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
300
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
300
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
12 690
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
12 690
02
Оборона
3 000
122
Аппарат акима района (города областного значения)
3 000
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
3 000
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1 700
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 700
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1 700
04
Образование
4 799 881
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
220 707
003
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
219 707
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
1 000
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
10 590
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
10 590
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
3 557 823
004
Общеобразовательное обучение
3 286 231
005
Дополнительное образование для детей и юношества
208 821
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета

002
Ақпараттық жүйелер құру
13 240
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
32 900
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
139 735
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
139 735
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
17 283
001
Ауданның (областық манызы бар қаланың) бюджетін орындау және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 683
002
Ақпараттық жүйелер құру
500
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
2 500
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
300
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау,бағалау және сату
300
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
12 690
001
Экономикалық саясатты, мемлекттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 690
02
Қорғаныс
3 000
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
3 000
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
3 000
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1 700
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 700
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
1 700
04
Бiлiм беру
4 799 881
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
220 707
003
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
219 707
025
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
1 000
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
10 590
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
10 590
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
3 557 823
004
Жалпы білім беру
3 286 231
005
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
208 821
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Назарбаев зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру

3 312
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ за счет трансфертов из республиканского бюджета
59 459
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
62 090
007
Организация профессионального обучения
62 090
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
889 105
037
Строительство и реконструкция объектов образования
889 105
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
59 566
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
15 900
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
29 904
023
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
13 762
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
216 449
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
2 257
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
2 257
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
192 139
002
Программа занятости
34 028
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
8 000
005
Государственная адресная социальная помощь
8 200
006
Жилищная помощь
500
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
16 220
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3 500
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
5 641
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
86 500
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
10 000
023
Обеспечение деятельности центров занятости
19 550
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
22 053
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
21 453
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

3 312
064
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
59 459
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
62 090
007
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
62 090
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
889 105
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
889 105
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
59 566
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
15 900
020
Республикалық бюжеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
29 904
023
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
13 762
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
216 449
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
2 257
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
2 257
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
192 139
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
34 028
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
8 000
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
8 200
006
Тұрғын үй көмегі
500
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
16 220
010
Үйде тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3 500
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
5 641
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
86 500
8
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
10 000
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
19 550
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
22 053
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 453
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
28 876
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
9 876
013
Разработка схем градастройительного развития територии района,генеральных планов городов районного(областного значения,поселков и иных сельских населенных пунктов)
19 000
12
Транспорт и коммуникации
272 049
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
272 049
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
272 049
13
Прочие
72 009
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
10 616
040
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов» за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
10 616
452
Отдел финансов района (города областного значения)
22 400
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
10 400
014
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
12 000
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
17 641
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и сельского хозяйства
17 374
007
Капитальные расходы государственного органа
267
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7 572
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
7 572
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
13 780
001
Услуги по обеспечению деятельности отдела образования, физической культуры и спорта
13 780
14
Обслуживание долга
2
452
Отдел финансов района (города областного значения)
2
013
Обслуживание правительственного долга
2
15
Трансферты
3 236
452
Отдел финансов района (города областного значения)
3 236
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
3 236
3. Чистое бюджетное кредитование

466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)сәулет,қала құрылысы және құрылыс бөлімі
28 876
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында ұтымды және тиімді қала құрылысын игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
9 876
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
19 000
12
Көлік және коммуникация
272 049
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
272 049
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
272 049
13
Өзгелер
72 009
123
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
10 616
040
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыру
10 616
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
22 400
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
10 400
014
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
12 000
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
17 641
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік, өнеркәсіп және ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 374
007
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
267
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7 572
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 572
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене тәрбиесі және спорт бөлімі
13 780
001
Білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі қызметін қамтамасыз ету
13 780
14
Борышқа қызмет көрсету
2
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
2
013
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
2
15
Трансферттер
3 236
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
3 236
006
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
3 236
3. Таза бюджеттік кредит беру