О льготном проезде
Решение маслихата Сарысуского района Жамбылской области от 27 марта 2012 года № 3-9. Зарегистрировано Управлением юстиции Сарысуского района 5 апреля 2012 года за № 6-9-132
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии подпункта 2) пункта 1 статьи - 6 и подпункта 1) пункта 4 статьи - 47 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года «Об образовании», районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить льготный проезд на внутригородском общественном транспорте (кроме такси) в виде оплаты 70 процентов действующего тарифа для обучающихся и воспитанников всех организаций образования очной формы обучения города Жанатас, независимо от форм собственности и ведомственной подчиненности.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по социально-экономическому развитию территорий, финансов и бюджета, охраны окружающей среды и использования природы, определения административно-территориальной единицы районного маслихата Б.Кокебаеву.
3. Настоящее решение вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Председатель сесии                         Секретарь районного
районного маслихата                        маслихата
Т. Блалиев                                 Б. Дондаулы

Жеңiлдiкпен жол журу туралы
Жамбыл облысы Сарысу ауданы мәслихатының 2012 жылғы 27 наурыздағы N 3-9 шешімі. Сарысу аудандық Әділет басқармасында 2012 жылғы 5 сәуірде 6-9-132 нөмірімен тіркелді
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Бiлiм туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шiлдедегi Заңының 6 - бабының 1 тармағының 2) тармақшасына және 47 - бабының 4 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШIМ ЕТТI:
1. Жаңатас қаласының меншiк нысаны мен ведомстволық бағыныстылығына қарамастан, барлық бiлiм беру ұйымдарының күндiзгi оқу нысаны бойынша бiлiм алушылары мен тәрбиеленушiлерiне қала iшiндегi қоғамдық көлiкте (таксиден басқа) жол жүруi қолданыстағы тарифiнiң 70 пайызын төлеу түрiнде жеңiлдiкпен белгiленсiн.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау ауданның әлеуметтік-экономикалық аумағының дамуы, қаржы және бюджет, қоршаған ортаны қорғау мен табиғатты пайдалану, әкімшілік-аумақтық бөліністі айқындау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасы Б.Көкебаевқа жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген кезінен бастап күшіне енеді, алғаш ресми жарияланған кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                          Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       хатшысы
Т.Блалиев                                  Б.Дондаұлы