Об определении отдельных категорий нуждающихся граждан для назначения и выплаты социальной помощи
Решение маслихата Сарысуского района Жамбылской области от 26 сентября 2012 года № 9-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области от 19 октября 2012 года № 1831. Утратило силу решением Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 10 июня 2014 года № 30-5
Сноска. Утратило силу решением Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 10.06.2014 № 30-5.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 6 Стандарта государственной услуги «Назначение и выплата социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов» утвержденный Постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года № 394 «Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами» районный маслихат РЕШИЛ:
1. Определить отдельные категории нуждающихся граждан для назначения и выплаты социальной помощи согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по социально-экономическому развитию территорий, финансов и бюджета, охраны окружающей среды и использования природы, определения административно-территориальных единиц, предпринимательства и сельского хозяйства районного маслихата Кокебаева Бахыта Керимбаевича.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        Секретарь районного
районного маслихата                        маслихата
Т. Оразбаев                                Б. Дондаулы
Приложение к решению Сарысуского
районного маслихата № 9-5
от 26 сентября 2012 года
Отдельные категории нуждающихся граждан для назначения и выплаты социальной помощи
1. Участники и инвалиды Великой Отечественной Войны.
2. Лица проработавшие не менее шести месяцев с 22 июня 1941 года по 9 мая 1945 года.
3. Участники ликвидации аварии на Чернобыльской атомной электростанции.
4. Участники и инвалиды Афганской войны.
5. Лица, ставшие инвалидами в следствии испытания ядерного оружия.
6. Ветераны труда.
7. Инвалиды І, ІІ, ІІІ групп и дети инвалиды с детства до 18 лет.
Сноска. Пункт 7 с изменениями, внесенными решением Сарысуского районного маслихата от 29.03.2013 № 13-6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Әлеуметтік көмек тағайындау және төлеу үшін мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарын айқындау туралы
Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2012 жылғы 26 қыркүйектегі N 9-5 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 19 қазанда № 1831 тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 маусымдағы № 30-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 10.06.2014 № 30-5 шешімімен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Жергілікті атқарушы органдар көрсететін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі № 394 Қаулысымен бекітілген «Жергiлiктi өкiлдi органдардың шешiмдерi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтiк көмек тағайындау және төлеу» мемлекеттік қызмет Стандартының 6 тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШIМ ЕТТI:
1. Әлеуметтік көмек тағайындау және төлеу үшін мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттары қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық аумағының дамуы, қаржы және бюджет, қоршаған ортаны қорғау мен табиғатты пайдалану, әкімшілік-аумақтық бөліністі айқындау, кәсіпкерлік және ауылшаруашылық мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасы Көкебаев Бахыт Керімбайұлына жүктелсін.
3. Осы шешiм әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудандық мәслихат                          Аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы                       хатшысы
Т. Оразбаев                                Б. Дондаұлы
Сарысу аудандық мәслихатының
2012 жылғы 26 қыркүйектегі
№ 9-5 шешіміне қосымша
Әлеуметтік көмек тағайындау және төлеу үшін мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттары
1. Ұлы Отан Соғысының қатысушылары мен мүгедектерi.
2. 1941 жылдың 22 маусымынан 1945 жылдың 9 мамырына дейін алты айдан кем емес жұмыс iстеген тұлғалар.
3. Чернобыль атом электростанциясындағы апатты жоюға қатысқандар.
4. Ауған соғысының мүгедектерi және қатысушылары.
5. Ядролық қаруды сынаудың салдарынан мүгедек болған тұлғалар.
6. Еңбек ардагерлері.
7. І, ІІ, ІІІ топтағы мүгедектер және 18 жасқа дейінгі бала жастан мүгедектігі бар балалар.
Ескерту. 7-тармаққа өзгеріс енгізілді - Сарысу аудандық мәслихатының 29.03.2013 № 13-6 (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

8. Лица, больные заразной формой туберкулеза, выписанным из специализированной противотуберкулезной медицинской организации.
9. Лица, больные онкологическими заболеваниями.
10. Лица, из малоимущих семей, имеющих среднедушевой доход ниже величины прожиточного минимума по Жамбылской области за квартал, предшествующий кварталу обращения.

8. Мамандандырылған туберкулезге қарсы медициналық ұйымнан шығарылған, туберкулездiң жұқпалы түрiмен ауыратын тұлғалар.
9. Онкологиялық ауруымен ауыратын тұлғалар.
10. Өтiнiш жасалған тоқсанның алдындағы тоқсанда жан басына шаққандағы орташа табысы Жамбыл облысы бойынша ең төмен күнкөрiс деңгейiнен төмен аз қамтылған отбасылардың тұлғалары.