О внесении изменений в решение Сарысуского районного маслихата от 20 декабря 2011 года № 58-3 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Сарысуского района Жамбылской области от 30 ноября 2012 года № 10-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области от 6 декабря 2012 года № 1855. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11 марта 2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 26 ноября 2012 года № 9-2 «О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата «Об областном бюджете на 2012-2014 годы» от 7 декабря 2011 года № 41-3» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1843) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарысуского районного маслихата от 20 декабря 2011 года № 58-3 «О районном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-9-128, опубликовано в районной газете «Сарысу» от 6 января 2012 года № 3-4), следующие изменения:
в 1 пункте:
в подпункте 1) цифры «5 818 050» заменить цифрами «5 692 188»;
цифры «346 406» заменить цифрами «343 911»;
цифры «8 380» заменить цифрами «13 475»;
цифры «8 537» заменить цифрами «26 937»;
цифры «5 454 727» заменить цифрами «5 307 865»;
в подпункте 2) цифры «5 819 819» заменить цифрами «5 693 957»;
в подпункте 3) цифры «91 371» заменить цифрами «84 090»;

"2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 58-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2012 жылғы 30 қарашадағы N 10-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 6 желтоқсанда № 1855 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 11.03.2013 № 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109 баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 41-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2012 жылғы 26 қарашадағы № 9-2 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1843 болып тіркелген) негізінде, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Сарысу аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 58-3 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6-9-128 болып тіркелген, 2012 жылғы 6 қаңтардағы № 3-4 аудандық «Сарысу» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы «5 818 050» деген сандар «5 692 188» деген сандармен ауыстырылсын;
«346 406» деген сандар «343 911» деген сандармен ауыстырылсын;
«8 380» деген сандар «13 475» деген сандармен ауыстырылсын;
«8 537» деген сандар «26 937» деген сандармен ауыстырылсын;
«5 454 727» деген сандар «5 307 865» деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы «5 819 819» деген сандар «5 693 957» деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы «91 371» деген сандар «84 090» деген сандармен ауыстырылсын;

цифры «93 686» заменить цифрами «86 405».
Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению данного решения.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах Юстиции и вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                        Секретарь районного
районного маслихата                        маслихата
Н. Султанбеков                             Б. Дондаулы
Приложение № 1 к решению маслихата
Сарысуского района № 10-2 от 30 ноября 2012 года
Приложение № 1 к решению маслихата
Сарысуского района № 58-3 от 20 декабря 2011 года
Бюджет района на 2012 год
Категория
Наименование
2012 год,
сумма
тыс тенге
Класс
Подкласс
1
2
3
4
5

«93 686» деген сандар «86 405» деген сандармен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                          Аудандық мәслихаттың
сессиясының төрағасы                       хатшысы
Н. Сұлтанбеков                             Б. Дондаұлы
Сарысу аудандық мәслихатының 2012 жылғы
30 қарашадағы № 10-2 шешіміне 1 - қосымша
Сарысу аудандық мәслихатының 2011 жылғы
20 желтоқсандағы № 58-3 шешіміне 1 – қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Атауы
2012 жыл, сомасы мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
1
2
3
4
5

108 837
022
Капитальные расходы государственного органа
2 158
452
Отдел финансов района (города областного значения)
14 637
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
13 111
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1 296
018
Капитальные расходы государственного органа
230
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
13 426
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
13 076
004
Капитальные расходы государственного органа
350
02
Оборона
5 013
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2 036
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2 036
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2 977
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
2 677
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
300
04
Образование
3 072 926
464
Отдел образования района (города областного значения)
240 172
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
238 924
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования за счет трансфертов из республиканского бюджета
1 248
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1 086
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
1 086
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 322 315
003
Общеобразовательное обучение
2 035 775
006
Дополнительное образование для детей
253 262
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
553
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ за счет трансфертов из республиканского бюджета

108 837
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 158
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
14 637
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және ауданның (областық манызы бар қаланың) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 111
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1 296
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
230
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
13 426
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту және ауданды (областық манызы бар қаланы) баcқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 076
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
350
02
Қорғаныс
5 013
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2 036
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2 036
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2 977
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жою
2 677
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс шаралар
300
04
Бiлiм беру
3 072 926
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
240 172
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
238 924
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
1 248
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
1 086
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
1 086
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 322 315
003
Жалпы білім беру
2 035 775
006
Балаларға қосымша білім беру
253 262
Үй-жайларды, ғимараттарды, құрылыстарды күрделi жөндеу
0
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Назарбаев зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
553
064
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту

32 725
464
Отдел образования района (города областного значения)
81 564
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
11 061
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
24 624
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
570
012
Капитальные расходы государственного органа
3 576
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
15 628
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
13 760
067
Капитальные расходы государственных организаций и учреждений
12 345
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
427 789
037
Строительство и реконструкция объектов образования
427 789
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
256 508
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
234 580
002
Программа занятости
52 633
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
2 149
005
Государственная адресная социальная помощь
8 468
006
Оказание жилищной помощи
32 058
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
13 299
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3 420
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
13 503
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
85 393
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
10 167
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
13 490
464
Отдел образования района (города областного значения)
901
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
901
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
21 027
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

32 725
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
81 564
001
Жергіліктті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 061
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
24 624
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
570
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 576
015
Республикалық бюжеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
15 628
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
13 760
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттiк мекемелерiнiң және ұйымдарының күрделi шығыстары
12 345
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
427 789
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
427 789
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
256 508
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
234 580
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
52 633
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
2 149
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
8 468
006
Тұрғын үй көмегі
32 058
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
13 299
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3 420
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
13 503
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
85 393
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
10 167
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
13 490
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
901
008
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында білім алушылар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
901
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
21 027
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

8 006
004
Организация работ по зонированию земель
3 000
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков аулов (сел), аульных (сельских) округов
700
007
Капитальные расходы государственного органа
152
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
94 726
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
94 726
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
18 938
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
18 938
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
15 379
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
3 334
015
Капитальные расходы государственного органа
225
12
Транспорт и коммуникации
183 916
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
183 916
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
183 916
13
Прочие
129 323
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
2 422
040
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов» за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
2 422
452
Отдел финансов района (города областного значения)
7 265
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
7 265
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
15 431
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и сельского хозяйства
13 581
007
Капитальные расходы государственного органа
1 850
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
104 205
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
12 000
013
Капитальные расходы государственного органа
9 257
044
Проведение мероприятий по решению вопросов обустройства моногородов
82 948
14
Обслуживание долга
22

8 006
004
Жерді аймақтарға бөлу жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
3 000
006
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
700
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
152
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
94 726
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
94 726
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
18 938
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
18 938
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (областық маңызы бар қаланың) аумағында ұтымды және тиімді қала құрылысын игеруді қамтамасыз ету жөніндег
15 379
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзгеде де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
3 334
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
225
12
Көлiк және коммуникация
183 916
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
183 916
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
183 916
13
Басқалар
129 323
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
2 422
040
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыру
2 422
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
7 265
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
7 265
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
15 431
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік, өнеркәсіп және ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 581
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 850
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
104 205
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 000
013
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
9 257
044
Моноқалаларды абаттандыру мәселелерін шешуге іс-шаралар өткізу
82 948
Негізгі құралдарға жататын тауарларды сатып алу
0
Үй-жайлар, ғимараттар мен құралыстарды сатып алу
0
14
Борышқа қызмет көрсету
22