О внесении изменений в решение Таласского районного маслихата от 20 декабря 2011 года № 49-3 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 6 марта 2012 года № 2-2. Зарегистрировано Управлением юстиции Таласского района Жамбылской области 14 марта 2012 года за № 6-10-129. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11 марта 2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктам 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 23 февраля 2012 года № 2–2 «О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата «Об областном бюджете на 2012-2014 годы» от 7 декабря 2011 года № 41– 3» (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1805), районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таласского районного маслихата от 20 декабря 2011 года № 49–3 «О районном бюджете на 2012 – 2014 годы» (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6–10–127, опубликованное в газете «Талас тынысы» 14 января 2012 года № 8 – 9), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «4 094 421» заменить цифрами «4 043 178»;
цифры «3 612 493» заменить цифрами «3 561 250»;
в подпункте 2):
цифры «4 094 421» заменить цифрами «4 067 344»;
в подпункте 3):
цифры «84 208» заменить цифрами «84 209»;
цифры «2 197» заменить цифрами «2 196»;
в подпункте 5):
цифры «-84 208» заменить цифрами «-108 375»;
в подпункте 6):
цифры «84 208» заменить цифрами «108 375».

"2012 - 2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Талас аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 49-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2012 жылғы 6 наурыздағы N 2-2 Шешімі. Жамбыл облысы Талас ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 14 наурызда № 6-10-129 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 11.03.2013 № 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 – бабының 5 –тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 – бабының 1 – тармағының 1 – тармақшасына сәйкес және «2012–2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 41–3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2012 жылғы 23 ақпандағы № 2–2 шешімі (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1805 болып тіркелген) негізінде, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТTІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Талас аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 49–3 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6–10–127 болып тіркелген, 2012 жылғы 14 қаңтардағы № 8-9 «Талас тынысы» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«4 094 421» сандары «4 043 178» сандарымен ауыстырылсын;
«3 612 493» сандары «3 561 250» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«4 094 421» сандары «4 067 344» сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
«84 208» сандары «84 209» сандарымен ауыстырылсын;
«2 197» сандары «2 196» сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
«-84 208» сандары «-108 375» сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
«84 208» сандары «108 375» сандарымен ауыстырылсын.

Приложения 16 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Реализацию исполнения решения возложить на заместителя акима района Г.Картабаева, контроль за выполнением данного решения возложить на председателя постоянной комиссии по социально-экономическому развитию района, по бюджету, местным налогам и городскому хозяйству Х.Омарова.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                        Секретарь маслихата
А.А.Райымбеков                             Ж.Асемов
Приложение - 1
к решению Таласского районного
маслихата от 6 марта 2012 года
№ 2 - 2
Приложение - 1
к решению Таласского районного
маслихата от 20 декабря 2011 года
№ 49-3
Районный бюджет на 2012 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс Наименование
Подкласс
1
2
3
1.ДОХОДЫ

Аталған шешімнің 16 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын іске асыруды аудан әкімінің орынбасары Ғ.Қартабаевқа жүктелсін, шешімнің бақылау жасау аудандық мәслихаттың аудандық әлеуметтік – экономикалық даму, бюджет, жергілікті салық және қала шаруашылығы жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасы Х.Омаровқа жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Мәслихат хатшысы
А.А.Райымбеков                             Ж.Әсемов
Талас аудандық мәслихатының 2012 жылғы
6 наурыздағы № 2 - 2 шешіміне
1- қосымша
Талас аудандық мәслихатының 2011 жылғы
20 желтоқсандағы № 49 - 3 шешіміне
1- қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы Атауы
Ішкі сыныбы
1
2
3
1.КІРІСТЕР