О внесении изменений и дополнений в решение Таласского районного маслихата от 20 декабря 2011 года № 49-3 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 12 апреля 2012 года № 4-2. Зарегистрировано Управлением юстиции Таласского района Жамбылской области 23 апреля 2012 года за № 6-10-133. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11 марта 2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пунктами 1 и 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 3 апреля 2012 года «О внесении изменений и дополнений в решение Жамбылского областного маслихата «Об областном бюджете на 2012-2014 годы» от 7 декабря 2011 года № 41– 3» (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1807), районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таласского районного маслихата от 20 декабря 2011 года № 49–3 «О районном бюджете на 2012-2014 годы» (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6–10–127, опубликованное в газете «Талас тынысы» 14 января 2012 года № 8 – 9), следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «4 043 178» заменить цифрами «5 240 404»;
цифры «474 562» заменить цифрами «517 753»;
цифры «4 627» заменить цифрами «11 281»;
цифры «2 739» заменить цифрами «2 838»;
цифры «3 561 250» заменить цифрами «4 708 532»;
в подпункте 2):
цифры «4 069 537» заменить цифрами «5 266 763»;
в подпункте 3):
цифры «84 209» заменить цифрами «89 063»;
цифры «86 405» заменить цифрами «91 259»;
в подпункте 5):
цифры «-110 568» заменить цифрами «-115 422»;
в подпункте 6):
цифры «110 568» заменить цифрами «115 422»;
пункт 4 дополнить подпунктами 12) и 13) следующего содержания:
«12) на решение вопросов обустройства моногородов;
13) ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020.»;
пункт 5 изложить в следующей редакции:

"2012 - 2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Талас аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 49-3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2012 жылғы 12 сәуірдегі N 4-2 Шешімі. Жамбыл облысы Талас ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 23 сәуірде № 6-10-133 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 11.03.2013 № 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 – бабының 2 тармағының 4) тармақшасына, 109 – бабының  1және 5 тармақтарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 – бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және «2012–2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 41–3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2012 жылғы 3 сәуірдегі № 4-2 шешімі (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1807 болып тіркелген) негізінде, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТTІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Талас аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 49–3 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6–10–127 болып тіркелген, 2012 жылғы 14 қаңтардағы № 8-9 «Талас тынысы» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«4 043 178» сандары «5 240 404» сандарымен ауыстырылсын;
«474 562» сандары «517 753» сандарымен ауыстырылсын;
«4 627» сандары «11 281» сандарымен ауыстырылсын;
«2 739» сандары «2 838» сандарымен ауыстырылсын;
«3 561 250» сандары «4 708 532» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«4 069 537» сандары «5 266 763» сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
«84 209» сандары «89 063» сандарымен ауыстырылсын;
«86 405» сандары «91 259» сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
«-110 568» сандары «-115 422» сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
«110 568» сандары «115 422» сандарымен ауыстырылсын;
4 тармақ келесі мазмұндағы 12) және 13) тармақшалармен толықтырылсын:
«12) моноқалаларды абаттандыру мәселелерін шешуге;
13) Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шенберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға.»;
5 тармақ келесі редакцияда жазылсын:

«5. Предусмотреть в районном бюджете на 2012 год за счет средств республиканского и областного бюджетов целевые трансферты на развитие:
1) строительство и реконструкция объектов образования;
2) проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда;
3) развитие системы водоснабжения сельских населенных пунктов и коммунального хозяйства;
4) развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020, распределение которых определяются на основании постановления акимата Таласского района.»;
пункт 7 изложить в следующей редакции:
«7. В районном бюджете на 2012 год за счет средств областного бюджета  предусмотреть целевые текущие трансферты, распределение которых определяется на основании постановления акимата Таласского района.»;
в пункте 8:
цифры «9 638» заменить цифрами «10 637».

«5. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық және облыстық бюджеттер қаржысы есебінен:
1) білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға;
2) мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға;
3) ауылдық елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін және коммуналдық шаруашылығын дамытуға;
4) Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға арналған нысаналы даму трансферттер көзделсін, олардың бөлінуі Талас ауданы әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.»;
7 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«7. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджет қаржысы есебінен нысаналы ағымдағы трансферттер көзделсін, олардың бөлінуі Талас ауданы әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.»;
8 тармақта:
«9 638» сандары «10 637» сандарымен ауыстырылсын.