О внесении изменений и дополнения в решение Таласского районного маслихата от 20 декабря 2011 года № 49-3 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 8 октября 2012 года № 10-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области от 17 октября 2012 года № 1829. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11 марта 2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 19 июля 2012 года № 6 – 2 «О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата «Об областном бюджете на 2012 – 2014 годы» от 7 декабря 2011 года № 41 – 3» (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1814) и постановления акимата Жамбылской области области от 27 сентября 2012 года № 291 «О внесении изменений в постановление акимата Жамбылской области от 13 декабря 2011 года № 395 «О реализации решения Жамбылского областного маслихата от 7 декабря 2011 года № 41-3 «Об областном бюджете на 2012-2014 годы», районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таласского районного маслихата от 20 декабря 2011 года № 49–3 «О районном бюджете на 2012 – 2014 годы» (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6 – 10 – 127, опубликованное в газете «Талас тынысы» 14 января 2012 года № 8 – 9), следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «5 283 030» заменить цифрами «5 299 697»;
цифры «4 741 158» заменить цифрами «4 757 825»;
в подпункте 2):
цифры «5 309 389» заменить цифрами «5 326 056»;
пункт 5 дополнить подпунктом 5) следующего содержания:
«5) проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры.».
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"2012 - 2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Талас аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 49-3 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2012 жылғы 8 қазандағы N 10-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 17 қазанда № 1829 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 11.03.2013 № 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 – бабының 2 тармағының 4) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 – бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және «2012 – 2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 41 – 3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2012 жылғы 19 шілдедегі № 6 – 2 шешімі (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1814 болып тіркелген), Жамбыл облысы әкімдігінің 2012 жылғы 27 қыркүйектегі «Жамбыл облысы әкімдігінің 2011 жылғы 13 желтоқсандағы «2012 – 2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» № 41 – 3 шешімін іске асыру туралы» № 395 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» № 291 қаулысы негізінде, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТTІ:
1. «2012 – 2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Талас аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 49 – 3 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6 – 10 – 127 болып тіркелген, 2012 жылғы 14 қаңтардағы № 8 – 9 «Талас тынысы» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«5 283 030» сандары «5 299 697» сандарымен ауыстырылсын;
«4 741 158» сандары «4 757 825» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«5 309 389» сандары «5 326 056» сандарымен ауыстырылсын;
5 тармақ келесі мазмұндағы 5) тармақшамен толықтырылсын:
«5) инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу.».
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.