О внесении изменений в решение Жезказганского городского маслихата от 24 мая 2012 года N 6/51 "Об утверждении Правил о размере и порядке оказания жилищной помощи населению города Жезказгана"
Решение Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 17 августа 2012 года N 9/75. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 7 сентября 2012 года N 1929
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях" Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жезказганского городского маслихата от 24 мая 2012 года N 6/51 " Об утверждении Правил о размере и порядке оказания жилищной помощи населению города Жезказгана" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8-2-156, опубликованное 22 июня 2012 года N 26 (7776) в газете "Сарыарқа" и 22 июня 2012 года N 25 (321) в газете "Жезказганская правда") следующие изменения:
в Правилах о размере и порядке оказания жилищной помощи населению города Жезказгана, утвержденных вышеуказанным решением, пункты 89 исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        М.Ш. Асансеитов
Секретарь городского маслихата             С.Т. Медебаев

Жезқазған қалалық мәслихатының 2012 жылғы 24 мамырдағы N 6/51 "Жезқазған қаласының тұрғындарына тұрғын үй көмегін көрсету мөлшері мен тәртібі туралы Ережені бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2012 жылғы 17 тамыздағы N 9/75 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 7 қыркүйекте N 1929 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңына сәйкес Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жезқазған қалалық мәслихатының 2012 жылғы 24 мамырдағы N 6/51 "Жезқазған қаласының тұрғындарына тұрғын үй көмегін көрсету мөлшері мен тәртібі туралы Ережені бекіту туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8-2-156 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 22 маусымдағы N 26 (7776) "Сарыарқа" газетінде және 2012 жылғы 22 маусымдағы N 25 (321) "Жезказганская правда" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген шешіммен бекітілген Жезқазған қаласының тұрғындарына тұрғын үй көмегін көрсету мөлшері мен тәртібі туралы Ережесіндегі 89 тармақтар алынып тасталсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағы                              М.Ш. Асансеитов
Қалалық мәслихаттың хатшысы                С.Т. Медебаев