Об установлении квоты рабочих мест в городе Жезказган
Постановление акимата города Жезказган Карагандинской области от 24 октября 2012 года N 22/05. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 19 ноября 2012 года N 1984. Утратило силу постановлением акимата города Жезказган Карагандинской области от 1 июня 2016 года N 15/05
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Жезказган Карагандинской области от 01.06.2016 N 15/05.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктами 5-5) и 5-6) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях социальной защиты лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций, испытывающих трудности в поиске работы, для обеспечения их занятости, акимат города Жезказган ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест в городе Жезказган:
для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в размере одного процента от общей численности рабочих мест;
для лиц, освобожденных из мест лишения свободы в размере трех процентов от общей численности рабочих мест.
2. Постановление акимата города Жезказган от 28 апреля 2011 года N 11/01 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освободившихся из мест лишения свободы и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в городе Жезказган" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8-2-141, опубликовано в газете "Сарыарқа" от 3 июня 2011 года N 20 (7720) и в газете "Жезказганская правда" от 3 июня 2011 года N 22 (266)) признать утратившим силу.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Жезказган Аханова Б.М.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким города Жезказган
Б. Шингисов

Жезқазған қаласында жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 24 қазандағы N 22/05 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 19 қарашада N 1984 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жезқазған қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 1 маусымдағы N 15/05 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жезқазған қаласы әкімдігінің 01.06.2016 N 15/05 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабының 5-5) және 5-6) тармақшаларына сәйкес, жұмысқа орналасуда қиындық көріп жүргендер, қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандарды әлеуметтік қорғау мақсатында, оларды жұмыспен қамтамасыз ету үшін, Жезқазған қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жезқазған қаласында жұмыс орындарына:
қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарының жалпы санының бір проценті мөлшерінде;
бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарының жалпы санының үш проценті мөлшерінде квота белгіленсін.
2. Жезқазған қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 28 сәуірдегі N 11/01 "Жезқазған қаласында бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысының (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8-2-141 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 3 маусымдағы N 20 (7720) "Сарыарқа" газетінде және 2011 жылғы 3 маусымдағы N 22 (266) "Жезказганская правда" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Жезқазған қаласы әкімінің орынбасары Б.М. Ахановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жезқазған қаласының әкімі
Б. Шингисов