О внесении изменений и дополнений в решение 47 сессии Темиртауского городского маслихата от 12 декабря 2011 года N 47/10 "О городском бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 11 апреля 2012 года N 3/4. Зарегистрировано Управлением юстиции города Темиртау Карагандинской области 20 апреля 2012 года N 8-3-139. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением III сессии Карагандинского областного маслихата от 3 апреля 2012 года N 37 "О внесении изменений в решение XLI сессии Карагандинского областного маслихата от 29 ноября 2011 года N 464 "Об областном бюджете на 2012-2014 годы" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 47 сессии Темиртауского городского маслихата от 12 декабря 2011 года N 47/10 "О городском бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-3-131, опубликовано в газете "Второе счастье" от 18 января 2012 года N 1), внесены изменения и дополнения решением 2 сессии Темиртауского городского маслихата от 7 марта 2012 года N 2/5 "О внесении изменений и дополнений в решение 47 сессии Темиртауского городского маслихата от 12 декабря 2011 года N 47/10 "О городском бюджете на 2012-2014 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-3-136, опубликовано в газете "Второе счастье" от 6 апреля 2012 года N 4), следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "8 374 622" заменить цифрами "9 092 400";
цифры "403 182" заменить цифрами "1 120 960";
в подпункте 2):
цифры "8 725 884" заменить цифрами "9 443 662";
2) в пункте 2:
цифры "403 182" заменить цифрами "1 120 960";
цифры "95 066" заменить цифрами "50 187";
в четырнадцатом абзаце знак препинания "." заменить на знак препинания ";";
дополнить абзацами следующего содержания:
"на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда в сумме 55 555 тысяч тенге;
на решение вопросов обустройства моногородов в сумме 707 102 тысяч тенге.";
3) в пункте 6:
цифры "94 808" заменить цифрами "112 069";
в подпункте 2):
цифры "47 606" заменить цифрами "64 867";
в пятом абзаце после слов "детям-инвалидам до 16 лет" дополнить словами "обучающимся в общеобразовательных учреждениях";
после двенадцатого абзаца дополнить абзацами следующего содержания:
"на оказание социальной помощи обучающимся и воспитанникам всех организаций образования очной формы обучения на проезд в городском общественном транспорте (кроме такси) в виде ежемесячной денежной компенсации следующим категориям:
детям–сиротам;
детям, оставшихся без попечения родителей;
детям многодетных матерей, имеющим четырех и более совместно проживающих несовершеннолетних детей (в том числе детей, обучающихся в высших и средних учебных заведениях, после достижения ими совершеннолетия до времени окончания ими учебных заведений);
детям, получающим пособие по случаю потери кормильца;";

Теміртау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы 47 сессиясының N 47/10 "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2012 жылғы 11 сәуірдегі N 3/4 шешімі. Қарағанды облысы Теміртау қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 20 сәуірде N 8-3-139 тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қарағанды облыстық мәслихатының 2012 жылғы 3 сәуірдегі ІІІ сессиясының "Қарағанды облыстық мәслихатының 2011 жылғы 29 қарашадағы ХLI сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" N 464 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 37 шешіміне сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Теміртау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы 47 сессиясының N 47/10 "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-3-131 болып тіркелген, 2012 жылғы 18 қаңтардағы N 1 "Второе счастье" газетінде жарияланған), Теміртау қалалық мәслихатының 2012 жылғы 7 наурыздағы 2 сессиясының 2/5 "Теміртау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы 47 сессиясының N 47/10 "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-3-136 болып тіркелген, 2012 жылғы 6 сәуірдегі N 4 "Второе счастье" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшадағы:
"8 374 622" сандары "9 092 400" сандарымен ауыстырылсын;
"403 182" сандары "1 120 960" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"8 725 884" сандары "9 443 662" сандарымен ауыстырылсын;
2) 2-тармақта:
"403 182" сандары "1 120 960 сандарымен ауыстырылсын";
"95 066" сандары "50 187" сандарымен ауыстырылсын;
он төртінші азатжолдағы "." тыныс белгісі ";" тыныс белгісімен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы азатжолдармен толықтырылсын:
"мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алуға 55 555 мың теңге сомасында;
моноқалаларды абаттандыру мәселелерін шешуге 707 102 мың теңге сомасында.";
3) 6-тармақта:
"94 808" сандары "112 069" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"47 606" сандары "64 867" сандарымен ауыстырылсын;
бесінші азатжолдағы "16 жасқа дейінгі мүгедек балаларға" сөздерінен кейін "жалпы білім беретін мекемелерде оқитын" сөздерімен толықтырылсын;
он екінші азатжолдан кейін келесі мазмұндағы азатжолдармен толықтырылсын:
"білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында білім алушылар мен тәрбиеленушілерге қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүруге азаматтардың келесі санаттарына ай сайынғы ақшалай өтемақы түрінде әлеуметтік көмек көрсетуге:
жетім балаларға;
ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға;
төрт және одан көп бірге тұратын кәмелетке толмаған балалары бар (оның ішінде жоғары және орта оқу орындарында оқитын кәмелеттік жасқа толған балалар, оқу орнын бітіретін уақытқа дейін) көпбалалы аналардың балаларына;
асыраушысынан айырылуына байланысты жәрдемақы алатын балаларға;";

2827295
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
2827295
004
Общеобразовательное обучение
2579843
005
Дополнительное образование для детей и юношества
186190
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
2649
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ за счет трансфертов из республиканского бюджета
58613
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
23683
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
23683
007
Организация профессионального обучения
23683
9
Прочие услуги в области образования
62937
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
62937
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
12750
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
50187
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
442808
2
Социальная помощь
410264
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
387011
002
Программа занятости
78017
003
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
64
005
Государственная адресная социальная помощь
4092
006
Оказание жилищной помощи
8092
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
112069
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1788
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
24969
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
43733
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
5459
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
88850
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
19878
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
23253
012
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов

2827295
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
2827295
004
Жалпы білім беру
2579843
005
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
186190
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
2649
064
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
58613
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
23683
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
23683
007
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
23683
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
62937
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
62937
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
12750
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
50187
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
442808
2
Әлеуметтiк көмек
410264
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
387011
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
78017
003
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан" орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
64
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
4092
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
8092
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
112069
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1788
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
24969
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
43733
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
5459
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
88850
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
19878
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
23253
012
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында білім алушылар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау