О внесении изменений и дополнения в решение 47 сессии Темиртауского городского маслихата от 12 декабря 2011 года N 47/10 "О городском бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 8 ноября 2012 года N 9/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 15 ноября 2012 года N 1971. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением 9 сессии Карагандинского областного маслихата от 6 ноября 2012 года N 101 "О внесении изменений в решение XLI сессии Карагандинского областного маслихата от 29 ноября 2011 года N 464 "Об областном бюджете на 2012-2014 годы"" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 47 сессии Темиртауского городского маслихата от 12 декабря 2011 года N 47/10 "О городском бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-3-131, опубликовано в газете "Второе счастье" от 18 января 2012 года N 1), внесены изменения и дополнения решением 2 сессии Темиртауского городского маслихата от 7 марта 2012 года N 2/5 "О внесении изменений и дополнений в решение 47 сессии Темиртауского городского маслихата от 12 декабря 2011 года N 47/10 "О городском бюджете на 2012-2014 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-3-136, опубликовано в газете "Второе счастье" от 6 апреля 2012 года N 4 (43)), внесены изменения и дополнения решением 3 сессии Темиртауского городского маслихата от 11 апреля 2012 года N 3/4 "О внесении изменений и дополнений в решение 47 сессии Темиртауского городского маслихата от 12 декабря 2011 года N 47/10 "О городском бюджете на 2012-2014 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-3-139, опубликовано в газете "Второе счастье" от 26 апреля 2012 года N 5), внесены изменения и дополнение решением 5 сессии Темиртауского городского маслихата от 13 июня 2012 года N 5/4 "О внесении изменений и дополнения в решение 47 сессии Темиртауского городского маслихата от 12 декабря 2011 года N 47/10 "О городском бюджете на 2012-2014 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-3-142, опубликовано в газете "Второе счастье" от 27 июня 2012 года N 7 (46)), внесены изменения и дополнения решением 7 сессии Темиртауского городского маслихата от 17 августа 2012 года N 7/4 "О внесении изменений и дополнений в решение 47 сессии Темиртауского городского маслихата от 12 декабря 2011 года N 47/10 "О городском бюджете на 2012-2014 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-3-145, опубликовано в газете "Второе счастье" от 7 сентября 2012 года N 9 (48)), следующие изменения и дополнения:

Теміртау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы 47 сессиясының N 47/10 "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2012 жылғы 8 қарашадағы N 9/4 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 15 қарашада N 1971 тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қарағанды облыстық мәслихатының 2012 жылғы 6 қарашадағы 9 сессиясының "Қарағанды облыстық мәслихатының 2011 жылғы 29 қарашадағы ХLI сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 464 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 101 шешіміне сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Теміртау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы 47 сессиясының N 47/10 "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-3-131 болып тіркелген, 2012 жылғы 18 қаңтардағы N 1 "Второе счастье" газетінде жарияланған), Теміртау қалалық мәслихатының 2012 жылғы 7 наурыздағы 2 сессиясының 2/5 "Теміртау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы 47 сессиясының N 47/10 "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-3-136 болып тіркелген, 2012 жылғы 6 сәуірдегі N 4 (43) "Второе счастье" газетінде жарияланған), Теміртау қалалық мәслихатының 2012 жылғы 11 сәуірдегі 3 сессиясының 3/4 "Теміртау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы 47 сессиясының N 47/10 "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-3-139 болып тіркелген, 2012 жылғы 26 сәуірдегі N 5 "Второе счастье" газетінде жарияланған), Теміртау қалалық мәслихатының 2012 жылғы 13 маусымдағы 5 сессиясының 5/4 "Теміртау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы 47 сессиясының N 47/10 "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешімімен өзгерістер мен толықтыру енгізілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-3-142 болып тіркелген, 2012 жылғы 27 маусымдағы N 7 (46) "Второе счастье" газетінде жарияланған), Теміртау қалалық мәслихатының 2012 жылғы 17 тамыздағы 7 сессиясының 7/4 "Теміртау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы 47 сессиясының N 47/10 "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-3-145 болып тіркелген, 2012 жылғы 7 қыркүйектегі N 9 (48) "Второе счастье" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:

8069
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
808736
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
2691138
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
2691138
004
Общеобразовательное обучение
2433011
005
Дополнительное образование для детей и юношества
187132
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
2649
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы- интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
68346
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
22577
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
22577
007
Организация профессионального обучения
22577
9
Прочие услуги в области образования
64466
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
64466
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
12750
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
51716
05
Здравоохранение
3510
2
Охрана здоровья населения
3510
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
3510
024
Реализация мероприятий в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы за счет трансфертов из республиканского бюджета
3510
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
440509
2
Социальная помощь
407805
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
384557
002
Программа занятости
77356
005
Государственная адресная социальная помощь
3727
006
Оказание жилищной помощи
6892
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
110866
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1198
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства

8069
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
808736
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
2691138
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
2691138
004
Жалпы білім беру
2433011
005
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
187132
063
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
2649
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
68346
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
22577
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
22577
007
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
22577
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
64466
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
64466
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
12750
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
51716
05
Денсаулық сақтау
3510
2
Халықтың денсаулығын қорғау
3510
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
3510
024
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шаралар өткізу"
3510
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
440509
2
Әлеуметтiк көмек
407805
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
384557
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
77356
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3727
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
6892
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
110866
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1198
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу