Об установлении квоты рабочих мест для отдельных категорий граждан
Постановление акимата города Темиртау Карагандинской области от 29 ноября 2012 года N 47/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 29 декабря 2012 года N 2080. Утратило силу постановлением акимата города Темиртау Карагандинской области от 2 июня 2016 года № 22/3
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Темиртау Карагандинской области от 02.06.2016 № 22/3.
В соответствии с подпунктами 5-5), 5-6) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Темиртау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организациям, учреждениям и предприятиям всех форм собственности установить ежегодную квоту рабочих мест для трудоустройства несовершеннолетних выпускников интернатных организаций, лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы, в размере одного процента от общей численности рабочих мест.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Темиртау от 19 мая 2011 года N 20/1 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства несовершеннолетних выпускников интернатных организаций и лиц, освобожденных из мест лишения свободы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 8-3-119, опубликовано 22 июня 2011 года в газете "Теміртау" N 25).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Мырзахасимову Шолпан Мухитовну.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города
Н. Султанов

Азаматтардың жекелеген санаттары үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қарағанды облысы Теміртау қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 29 қарашадағы N 47/2 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 29 желтоқсанда N 2080 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қаласының әкімдігінің 2016 жылғы 2 маусымдағы № 22/3 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қаласының әкімдігінің 02.06.2016 № 22/3 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабы 5-5), 5-6) тармақшаларына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына сәйкес, Теміртау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Барлық меншік түріндегі ұйымдар, мекемелер мен кәсіпорындар интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар, қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін, жұмыс орындарының жалпы санының бір пайызы мөлшерінде жұмыс орындарына жыл сайынғы квота белгілесін.
2. Теміртау қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 19 мамырдағы N 20/1 "Интернат ұйымдарының жасы кәмелетке толмаған түлектерін және бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысы күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-3-119 болып тіркелген, 2011 жылғы 22 маусымдағы N 25 "Теміртау" газетінде жарияланған).
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Шолпан Мұхитқызы Мырзақасымоваға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі
Н. Сұлтанов