О внесении дополнения в решение XIII сессии Каражалского городского маслихата от 30 января 2009 года N 118 "Об установлении единых ставок фиксированного налога для всех налогоплательщиков города Каражал"
Решение Х сессии Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 12 декабря 2012 года N 83. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 11 января 2013 года N 2110. Утратило силу решением ХХII сессии Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 5 апреля 2018 года N 204
Сноска. Утратило силу решением ХХII сессии Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 05.04.2018 N 204 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XIII сессии Каражалского городского маслихата от 30 января 2009 года N 118 "Об установлении единых ставок фиксированного налога для всех налогоплательщиков города Каражал" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-5-64, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" от 21 февраля 2009 года N 7) следующее дополнение:
в преамбуле решения после слов "государственном управлении" дополнить словами "и самоуправлении".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по вопросам экономики и бюджета (Ж. Сериков).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель X сессии
Ж. Жетимек
Секретарь городского маслихата
З. Оспанова

Қаражал қалалық мәслихатының 2009 жылғы 30 қаңтардағы XIII сессиясының "Қаражал қаласында барлық салық төлеушілер үшін бірыңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы" N 118 шешіміне толықтыру енгiзу туралы
Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының Х сессиясының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы N 83 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 11 қаңтарда N 2110 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының ХХІІ сессиясының 2018 жылғы 5 сәуірдегі N 204 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының ХХІІ сессиясының 05.04.2018 N 204 (оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШIМ ЕТТI:
1. Қаражал қалалық мәслихатының 2009 жылғы 30 қаңтардағы XIII сессиясының "Қаражал қаласында барлық салық төлеушілер үшін бірыңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы" N 118 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тiркеу Тізілімінде N 8-5-64 болып тіркелген, "Қазыналы өңiр" газетiнің 2009 жылғы 21 ақпандағы N 7 санында жарияланған) шешіміне келесi толықтыру енгiзiлсiн:
шешiмнiң кіріспесіндегі "мемлекеттiк басқару" сөздерінен кейін "және өзiн-өзi басқару" сөздерімен толықтырылсын.
2. Осы шешiмiнiң орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың бюджет және экономика мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (Ж. Серіков) жүктелсiн.
3. Осы шешiм алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
X сессияның төрағасы
Ж. Жетімек
Қалалық мәслихаттың хатшысы
З. Оспанова