О внесении изменений в решение Сатпаевского городского маслихата от 21 февраля 2012 года N 26 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) города Сатпаев"
Решение Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 13 ноября 2012 года N 92. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 5 декабря 2012 года N 2003. Утратило силу решением Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 20 августа 2014 года N 262
Сноска. Утратило силу решением Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 20.08.2014 N 262 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях" Сатпаевский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сатпаевского городского маслихата от 21 февраля 2012 года N 26 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) города Сатпаев" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-6-136 и официально опубликовано 21 марта 2012 года в N 23 (1994) газеты "Шарайна") внесены изменения решением Сатпаевского городского маслихата от 17 августа 2012 года N 73 "О внесении изменений в решение Сатпаевского городского маслихата от 21 февраля 2012 года N 26 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) города Сатпаев" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1930 и официально опубликовано 14 сентября 2012 года в N 48 (2019) газеты "Шарайна"), следующие изменения:
1) в заголовке решения слова "Правил оказания" и в пункте 1 решения слова "Правила оказания" заменить словами "Правил определения размера и порядка оказания" и "Правила определения размера и порядка оказания";
2) в заголовке, в преамбуле и в приложениях Правил слова "Правила оказания" и "Правилам предоставления" заменить словами "Правила определения размера и порядка оказания" и "Правилам определения размера и порядка оказания".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по вопросам социальной сферы, правопорядка и социальной защиты населения (председатель Конурова Алия Мешитбаевна).

Сәтбаев қалалық мәслихатының 2012 жылғы 21 ақпандағы "Сәтбаев қаласының аз қамтамасыз етілген отбасыларына (азаматтарына) тұрғын үй көмегін көрсету ережесін бекіту туралы" N 26 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2012 жылғы 13 қарашадағы N 92 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 5 желтоқсанда N 2003 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2014 жылғы 20 тамыздағы N 262 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 20.08.2014 N 262 (алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Тұрғын үй қатынастары туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі Заңына сәйкес Сәтбаев қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Сәтбаев қалалық мәслихатының 2012 жылғы 21 ақпандағы "Сәтбаев қаласының аз қамтамасыз етілген отбасыларына (азаматтарына) тұрғын үй көмегін көрсету ережесін бекіту туралы" N 26 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-6-136 болып тіркелген және "Шарайна" газетінің 2012 жылғы 21 наурыздағы 23 (1994) нөмірінде ресми жарияланған), "Сәтбаев қалалық мәслихатының 2012 жылғы 21 ақпандағы "Сәтбаев қаласының аз қамтамасыз етілген отбасыларына (азаматтарына) тұрғын үй көмегін көрсету ережесін бекіту туралы" N 26 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Сәтбаев қалалық мәслихатының 2012 жылғы 17 тамыздағы N 73 шешімімен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1930 болып тіркелген және "Шарайна" газетінің 2012 жылғы 14 қыркүйектегі 48 (2019) нөмірінде ресми жарияланған) өзгерістер енгізілген, келесі өзгерістер енгізілсін:
1) шешімнің тақырыбындағы "көрсету ережесін" деген сөздер және шешімнің 1 тармағындағы "көрсету ережесі" деген сөздер "көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау ережесін" және "көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау ережесі" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) Ереженің тақырыбындағыкіріспесіндегі және қосымшаларындағы "көрсету ережесі" және "көрсету ережесіне" деген сөздер "көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау ережесі" және "көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау ережесіне" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау әлеуметтік сала, құқықтық тәртіп және халықты әлеуметтік қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияға (төрайымы Қоңырова Әлия Мешітбайқызы) жүктелсін.

3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Председатель сессии                        С. Орал
Секретарь городского маслихата             С. Имамбай
Согласовано:
Начальник
государственного учреждения
"Отдел занятости и социальных
программ города Сатпаев"                   Т. Капарова
13 ноября 2012 года

3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            С. Орал
Қалалық мәслихат хатшысы                   С. Имамбай
Келісілді:
"Сәтбаев қаласының жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Т. Қапарова
2012 жылғы 13 қараша