Об организации и финансировании социальных рабочих мест для целевых групп в городе Сарани
Постановление акимата города Сарани Карагандинской области от 2 февраля 2012 года N 04а/01. Зарегистрировано Управлением юстиции города Сарани Карагандинской области 1 марта 2012 года N 8-7-132. Утратило силу - постановлением акимата города Сарани Карагандинской области от 31 мая 2012 года N 19/01
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Сарани Карагандинской области от 31.05.2012 N 19/01.
В целях оказания социальной поддержки безработным гражданам, относящимся к целевым группам населения, в соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", Программой занятости 2020 утвержденной постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года N 316 "Об утверждении Программы занятости 2020", акимат города Сарани ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень работодателей, предлагающих организацию социальных рабочих мест для трудоустройства безработных из целевых групп, финансирование социальных рабочих мест на компенсацию затрат работодателя на оплату труда гражданам, трудоустроенным на социальные рабочие места из средств государственного бюджета.
2. В целях социальной защиты в трудоустройстве женщин старше 50 лет, дополнительно ввести данную категорию граждан в состав целевых групп населения.

Саран қаласында нысаналы топтар үшін әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру және қаржыландыру туралы
Қарағанды облысы Саран қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 2 ақпандағы N 04а/01 қаулысы. Қарағанды облысы Саран қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 1 наурызда N 8-7-132 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Саран қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 31 мамырдағы N 19/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Саран қаласы әкімдігінің 2012.05.31 N 19/01 қаулысымен.
Халықтың нысаналы топтарына жататын жұмыссыз азаматтарға әлеуметтік қолдау көрсету мақсатында, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы N 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысына, "Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 наурыздағы N 316 қаулысымен бекітілген Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасына сәйкес, Саран қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен әлеуметтік жұмыс орындарына жұмысқа орналасқан азаматтардың еңбек ақысына жұмыс берушінің өтемақы шығындарына арналған әлеуметтік жұмыс орындарын қаржыландыру, нысаналы топтары қатарындағы жұмыссыздарды жұмысқа орналастыру үшін әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыруды ұсынатын жұмыс берушілердің тізімі бекітілсін.
2. 50 жастан асқан әйелдерді жұмысқа орналастыруды әлеуметтік қорғау мақсатында халықтың нысаналы топтары құрамына осы санаттағы азаматтар қосымша енгізілсін.

3. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ города Сарани" (далее – Отдел занятости) и коммунальному государственному учреждению "Центр занятости города Сарани" (далее – Центр занятости) совместно с предприятиями города организовать работу по созданию социальных рабочих мест для временного трудоустройства безработных граждан из целевых групп, зарегистрированных в Отделе занятости, Центре занятости, в установленном законодательством порядке.

3. "Саран қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі – Жұмыспен қамту бөлімі) және "Саран қаласының жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі – Жұмыспен қамту орталығы) заңмен белгіленген тәртіпке сәйкес Жұмыспен қамту бөлімінде, Жұмыспен қамту орталығында тіркелген нысаналы топтарға жататын жұмыссыз азаматтарды уақытша жұмысқа орналастыру үшін қаланың кәсіпорындарымен бірлесіп әлеуметтік жұмыс орындарын құру бойынша жұмыстарды ұйымдастырсын.

4. Признать утратившим силу постановление акимата города Сарани от 25 марта 2010 года N 70 "Об утверждении Правил отбора работодателей, предлагающих организацию социальных рабочих мест для трудоустройства безработных из целевых групп и финансирования в 2010 году" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-7-104, опубликовано 2 апреля 2010 года в городской газете "Саран газеті" N 3 (529).

4. Саран қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 25 наурыздағы N 70 "2010 жылы нысаналы топтардан жұмыссыздарды жұмысқа орналастыру үшін әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыруды және қаржыландыруды ұсынатын жұмыс берушілерді іріктеу қағидасын бекіту туралы" қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-7-104 болып тіркелген, қалалық "Саран газеті" N 3 (529) газетінде, 2010 жылғы 2 сәуірде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.