О внесении изменений в решение 23 сессии Саранского городского маслихата от 25 февраля 2010 года N 389 "О льготном проезде в общественном транспорте (кроме такси) учащихся очной формы обучения города Сарани и поселка Актас"
Решение 4 сессии Саранского городского маслихата Карагандинской области от 26 апреля 2012 года N 52. Зарегистрировано Управлением юстиции города Сарани Карагандинской области 23 мая 2012 года N 8-7-136. Утратило силу решением Саранского городского маслихата Карагандинской области от 29 мая 2015 года № 440
Сноска. Утратило силу решением Саранского городского маслихата Карагандинской области от 29.05.2015 № 440 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 21 сентября 1994 года "О транспорте в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", Законом Республики Казахстан от 7 июля 2004 года "О государственной молодежной политике в Республике Казахстан", Саранский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 23 сессии Саранского городского маслихата от 25 февраля 2010 года N 389 "О льготном проезде в общественном транспорте (кроме такси) учащихся очной формы обучения города Сарани и поселка Актас" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-7-103, опубликовано в газете "Саран газеті" от 26 марта 2010 года N 2) следующие изменения:
1) в подпункте 3) пункта 1 слова "но не более пятнадцати тенге за одну поездку" исключить;
2) в подпункте 6) пункта 1 слова "но не более пятнадцати тенге за одну поездку" исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Саранского городского маслихата по вопросам законности, охране прав граждан и развитию социальной сферы и начальника государственного учреждения "Отдел образования, физической культуры и спорта города Сарани" Омарова К.К.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        Д. Ахмадуллин
Секретарь маслихата                        Р. Бекбанов

Саран қалалық мәслихатының 2010 жылғы 25 ақпандағы 23 сессиясының "Саран қаласы мен Ақтас кентінде күндізгі бөлімде оқитын оқушылардың қоғамдық көліктерде (таксиден басқа) жол жүруіне жеңілдік туралы" N 389 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Саран қаласы мәслихатының 4 сессиясының 2012 жылғы 26 сәуірдегі N 52 шешімі. Қарағанды облысы Саран қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 23 мамырда N 8-7-136 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 2015 жылғы 29 мамырдағы N 440 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 29.05.2015 N 440 (алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 1994 жылғы 21 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы көлік туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 7 шілдедегі "Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік жастар саясаты туралы" Заңына сәйкес, Саран қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Саран қалалық мәслихатының 2010 жылғы 25 ақпандағы 23 сессиясының "Саран қаласы мен Ақтас кентінде күндізгі бөлімде оқитын оқушылардың қоғамдық көліктерде (таксиден басқа) жол жүруіне жеңілдік туралы" N 389 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-7-103 тіркелген, "Саран газеті" газетінде 2010 жылғы 26 наурызда N 2 жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтың 3) тармақшасында "бір рет жол жүргені үшін он бес теңгеден артық төлемейді" сөзі алынып тасталсын;
2) 1 тармақтың 6) тармақшасында "яғни бір рет жол жүргені үшін он бес теңгеден артық төлемейді" сөзі алынып тасталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Саран қалалық мәслихатының азаматтардың құқықтарын қорғау заңдылықтары және әлеуметтік саланы дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына және "Саран қаласының білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығы Қ.Қ. Омаровқа жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Д. Ахмадуллин
Мәслихат хатшысы                           Р. Бекбанов