О внесении изменений в решение XXXIX сессии Шахтинского городского маслихата от 9 декабря 2011 года N 760/39 "О городском бюджете на 2012-2014 годы"
Решение III сессии V созыва Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 6 апреля 2012 года N 788/3. Зарегистрировано Управлением юстиции города Шахтинск Карагандинской области 18 апреля 2012 года N 8-8-108. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXXIX сессии Шахтинского городского маслихата от 9 декабря 2011 года N 760/39 "О городском бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-8-102, опубликовано 2 марта 2012 года в газете "Шахтинский вестник" N 9) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4 932 827" заменить цифрами "5 406 165";
цифры "4 097 969" заменить цифрами "4 571 307";
в подпункте 2):
цифры "4 949 718" заменить цифрами "5 461 056";
в подпункте 3):
в абзаце первом цифру "0" заменить цифрами "16 891";
в абзаце втором цифру "0" заменить цифрами "16 891";
в подпункте 5):
цифры "минус 16 891 тысяча" заменить цифрами "минус 71 782 тысяч";
в подпункте 6):
в абзаце первом цифры "16 891 тысяча" заменить цифрами "71 782 тысяч";
в абзаце четвертом цифру "0" заменить цифрами "54 891";
2) приложение 1, 4, 5, 7, 9 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.

Шахтинск қалалық мәслихаттың "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2011 жылғы 9 желтоқсандағы XХXIX сессиясының N 760/39 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының V шақырылған III сессиясының 2012 жылғы 6 сәуірдегі N 788/3 шешімі. Қарағанды облысы Шахтинск қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 18 сәуірде N 8-8-108 тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шахтинск қалалық мәслихаттың 2011 жылғы 9 желтоқсандағы XХXIX сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" N 760/39 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-8-102 тіркелген, 2012 жылғы 2 наурыздағы N 9 "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"4 932 827" сандары "5 406 165" деген сандарға ауыстырылсын;
"4 097 969" сандары "4 571 307" деген сандарға ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"4 949 718" сандары "5 461 056" деген сандарға ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
бірінші абзацтағы "0" саны "16 891" деген сандарға ауыстырылсын;
екінші абзацтағы "0" саны "16 891" деген сандарға ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"алу 16 891 мың" сандары "алу 71 782 мың" деген сандарға ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
бірінші абзацтағы "16 891 мың" сандары "71 782 мың" деген сандарға ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы "0" саны "54 891" деген сандарға ауыстырылсын;
2) көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 7, 9 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

2692560
в том числе:
Целевые текущие трансферты
1664385
Целевые трансферты на развитие
1011284
в том числе:
Целевые текущие трансферты:
1664385
в том числе:
Управление образования области
118253
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
22428
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии и биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
4097
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка - сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
40896
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
49728
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы"
1104
Управление координации занятости и социальных программ области
32687
На введение стандартов специальных социальных услуг
10745
На реализацию мероприятий Программы занятости 2020
21942
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
1466184
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
1244983
На проведение мероприятий по решению вопросов обустройства моногородов
221201
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
45813
На организацию внутрирайонных, пригородных общественных пассажирских перевозок
45813
Управление сельского хозяйства области
1448
На проведение противоэпизотических мероприятий
1448
Целевые трансферты на развитие:
1011284
в том числе:
Управление строительства области
1011284
На проектирование, строительство и (или)приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
369181
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
84444
На строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
38889
На развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
7000
На развитие системы водоснабжения
511770
Бюджетные кредиты
16891
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
16891
Бюджетные кредиты на проведение ремонта общего имущества объектов кондоминиум
16891
Приложение 3
к решению III сессии
городского маслихата
от 6 апреля 2012 года N 788/3
Приложение 5
к решению XXXIX сессии
городского маслихата
от 9 декабря 2011 года N 760/39
Целевые трансферты и бюджетные кредиты администраторам бюджетных программ города на 2012 год
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
2
Всего

2692560
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
1664385
Нысаналы даму трансферттері
1011284
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
1664385
оның ішінде:
Облыстың білім беру басқармасы
118253
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайту
22428
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
4097
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне
40896
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
49728
"Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру"
1104
Облыстың жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
32687
Арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге
10745
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде іс-шаралар өткізуге
21942
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
1466184
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамытуға
1244983
Моноқалаларды абаттандыру мәселелерін шешуге іс-шаралар өткізу
221201
Облыстың автомобиль жолдары және жолаушылар көлігін басқару басқармасы
45813
Ауданішілік қала маңындағы қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыруға
45813
Облыстың ауыл шаруашылық басқармасы
1448
Эпизоотияға қарсы іс - шараларды жүргізу
1448
Нысаналы даму трансферттері
1011284
оның ішінде:
Облыстың құрылыс басқармасы
1011284
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау,салу және (немесе) сатып алу
369181
Инженерлiк-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және жайластыру және (немесе) сатып алу
84444
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту (немесе) сатып алу
38889
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға мен жайластыруға
7000
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға
511770
Бюджеттік кредиттер
16891
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
16891
Кондоминиум объектілерінің жалпы мүлкіне жөндеу жүргізуге бюджеттік кредиттер
16891
Қалалық мәслихаттың
2012 жылғы 6 сәуірдегі
III сессиясының N 788/3 шешіміне
3 қосымша
Қалалық мәслихаттың
2011 жылғы 9 желтоқсандағы
ХХХIХ сессиясының N 760/39 шешіміне
5 қосымша
2012 жылға арналған қалалық бюджеттік бағдарламалар әкімшілеріне нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Атауы
Сомасы (мың теңге)
1
2
Барлығы

2692560
в том числе:
Целевые текущие трансферты
1664385
Целевые трансферты на развитие
1011284
в том числе:
Целевые текущие трансферты:
1664385
в том числе:
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
118253
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
22428
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии и биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
4097
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
40896
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
49728
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы"
1104
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
32687
На введение стандартов специальных социальных услуг
10745
На реализацию мероприятий Программы занятости 2020
21942
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1511997
На жилищно-коммунальное хозяйство
1244983
На проведение мероприятий по решению вопросов обустройства моногородов
221201
На организацию внутрирайонных, пригородных общественных пассажирских перевозок
45813
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
1448
На проведение противоэпизотических мероприятий
1448
Целевые трансферты на развитие:
1011284
в том числе:
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
1011284
На проектирование, строительство и (или)приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда

2692560
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
1664385
Нысаналы даму трансферттері
1011284
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
1664385
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
118253
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайту
22428
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
4097
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне
40896
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
49728
"Назарбаев зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
1104
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
32687
Арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге
10745
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде іс-шаралар өткізуге
21942
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1511997
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамытуға
1244983
Моноқалаларды абаттандыру мәселелерін шешуге іс-шаралар өткізу
221201
Ауданішілік қала маңындағы қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыруға
45813
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылық және ветеринария басқармасы
1448
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізу
1448
Нысаналы даму трансферттері:
1011284
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс,сәулет және қала құрылысы бөлімі
1011284
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға