О внесении изменений в решение XXXIX сессии Шахтинского городского маслихата от 9 декабря 2011 года N 760/39 "О городском бюджете на 2012-2014 годы"
Решение V сессии V созыва Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 8 июня 2012 года N 822/5. Зарегистрировано Управлением юстиции города Шахтинск Карагандинской области 18 июня 2012 года N 8-8-114. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXXIX сессии Шахтинского городского маслихата от 9 декабря 2011 года N 760/39 "О городском бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-8-102, опубликовано 2 марта 2012 года в газете "Шахтинский вестник" N 9), внесены изменения решением III сессии Шахтинского городского маслихата от 6 апреля 2012 года N 788/3 "О внесении изменений в решение XXXIX сессии Шахтинского городского маслихата от 9 декабря 2011 года N 760/39 "О городском бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-8-108, опубликовано 20 апреля 2012 года в газете "Шахтинский вестник" N 16), внесены изменения решением IV сессии Шахтинского городского маслихата от 23 апреля 2012 года N 817/4 "О внесении изменения в решение XXXIX сессии Шахтинского городского маслихата от 9 декабря 2011 года N 760/39 "О городском бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-8-109, опубликовано 11 мая 2012 года в газете "Шахтинский вестник" N 19) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "5 406 165" заменить цифрами "5 407 677";
цифры "4 571 307" заменить цифрами "4 572 819";
в подпункте 2):
цифры "5 461 056" заменить цифрами "5 461 272";
в подпункте 4):
в абзаце первом цифру "0" заменить цифрами "1296";
в абзаце втором цифру "0" заменить цифрами "1296";
2) приложение 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
М. Ню
Секретарь городского маслихата
А. Сатова
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник
государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования города Шахтинск"
О. Файзулина

Шахтинск қалалық мәслихаттың "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2011 жылғы 9 желтоқсандағы XХXIX сессиясының N 760/39 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының V шақырылған V сессиясының 2012 жылғы 8 маусымдағы N 822/5 шешімі. Қарағанды облысы Шахтинск қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 18 маусымда N 8-8-114 тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шахтинск қалалық мәслихаттың 2011 жылғы 9 желтоқсандағы XХXIX сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" N 760/39 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-8-102 тіркелген, 2012 жылғы 2 наурыздағы N 9 "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған), Шахтинск қалалық мәслихаттың 2012 жылғы 6 сәуірдегі III сессиясының "Шахтинск қалалық мәслихаттың "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2011 жылғы 9 желтоқсандағы ХХXIХ сессиясының N 760/39 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 788/3 шешiмiмен өзгерiстер енгiзiлген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-8-108 тіркелген, 2012 жылғы 20 сәуірдегі N 16 "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған), Шахтинск қалалық мәслихаттың 2012 жылғы 23 сәуірдегі IV сессиясының "Шахтинск қалалық мәслихаттың "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2011 жылғы 9 желтоқсандағы ХХXIХ сессиясының N 760/39 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" N 817/4 шешiмiмен өзгерiс енгiзiлген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-8-109 тіркелген, 2012 жылғы 11 мамырдағы N 19 "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшада:
"5 406 165" сандары "5 407 677" деген сандарға ауыстырылсын;
"4 571 307" сандары "4 572 819" деген сандарға ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"5 461 056" сандары "5 461 272" деген сандарға ауыстырылсын;
4) тармақшадағы:
бірінші абзацтағы "0" саны "1296" деген сандарға ауыстырылсын;
екінші абзацтағы "0" саны "1296" деген сандарға ауыстырылсын;
2) көрсетілген шешімнің 1, 4, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрайымы
М. Ню
Қалалық мәслихат хатшысы
Ә. Сатова
"КЕЛІСІЛДІ"
"Шахтинск қаласының экономика
және бюджеттiк жоспарлау бөлiмi"
мемлекеттiк мекемесiнiң бастығы
О. Файзулина

1512
Управление координации занятости и социальных программ области
32687
На введение стандартов специальных социальных услуг
10745
На реализацию мероприятий Программы занятости 2020
21942
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
1466184
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
1244983
На проведение мероприятий по решению вопросов обустройства моногородов
221201
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
45813
На организацию внутрирайонных, пригородных общественных пассажирских перевозок
45813
Управление сельского хозяйства области
1448
На проведение противоэпизотических мероприятий
1448
Целевые трансферты на развитие:
1011284
в том числе:
Управление строительства области
1011284
На проектирование,строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
369181
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
84444
На строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
38889
На развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
7000
На развитие системы водоснабжения
511770
Бюджетные кредиты
16891
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
16891
Бюджетные кредиты на проведение ремонта общего имущества объектов кондоминиум
16891
Приложение 3
к решению V сессии
городского маслихата
от 8 июня 2012 года N 822/5
Приложение 5
к решению XXXIX сессии
городского маслихата
от 9 декабря 2011 года N 760/39
Целевые трансферты и бюджетные кредиты администраторам бюджетных программ города на 2012 год
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
2
Всего
2694072
в том числе:
Целевые текущие трансферты
1665897
Целевые трансферты на развитие
1011284
в том числе:
Целевые текущие трансферты:
1665897
в том числе:
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
119765
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
22428
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии и биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
4097
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
40896
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
49728
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы"

1512
Облыстың жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
32687
Арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге
10745
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде іс-шаралар өткізуге
21942
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
1466184
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамытуға
1244983
Моноқалаларды абаттандыру мәселелерін шешуге іс-шаралар өткізу
221201
Облыстың жолаушылар көлігі мен автомобиль жолдары басқармасы
45813
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк) және ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыруына
45813
Облыстың ауыл шаруашылық басқармасы
1448
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізу
1448
Нысаналы даму трансферттері:
1011284
оның ішінде:
Облыстың құрылыс басқармасы
1011284
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
369181
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
84444
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту (немесе) сатып алу
38889
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға мен жайластыруға
7000
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға
511770
Бюджеттік кредиттер
16891
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
16891
Кондоминиум объектілерінің жалпы мүлкіне жөндеу жүргізуге бюджеттік кредиттер
16891
Қалалық мәслихаттың
2012 жылғы 8 маусымдағы
V сессиясының N 822/5 шешіміне
3 қосымша
Қалалық мәслихаттың
2011 жылғы 9 желтоқсандағы
XXХIX сессиясының N 760/39 шешіміне
5 қосымша
2012 жылға арналған қалалық бюджеттік бағдарламалар әкімшілеріне нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома (мың теңге)
1
2
Барлығы
2694072
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
1665897
Нысаналы даму трансферттері
1011284
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
1665897
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
119765
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайтуға
22428
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
4097
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне
40896
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
49728
"Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру"

1104
На реализацию мероприятий в рамках реализации Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
1512
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
32687
На введение стандартов специальных социальных услуг
10745
На реализацию мероприятий Программы занятости 2020
21942
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1511997
На жилищно-коммунальное хозяйство
1244983
На проведение мероприятий по решению вопросов обустройства моногородов
221201
На организацию внутрирайонных, пригородных общественных пассажирских перевозок
45813
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
1448
На проведение противоэпизотических мероприятий
1448
Целевые трансферты на развитие:
1011284
в том числе:
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
1011284
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
369181
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
84444
На строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
38889
На развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
7000
На развитие системы водоснабжения
511770
Бюджетные кредиты
16891
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
16891
Бюджетные кредиты на проведение ремонта общего имущества объектов кондоминиум
16891

1104
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шаралар өткізу"
1512
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
32687
Арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге
10745
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде іс-шаралар өткізуге
21942
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1511997
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығына
1244983
Моноқалаларды абаттандыру мәселелерін шешуге іс-шаралар өткізу
221201
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк) және ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыруына
45813
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
1448
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды өткізуге
1448
Нысаналы даму трансферттері:
1011284
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
1011284
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
369181
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
84444
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту (немесе) сатып алу
38889
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға мен жайластыруға
7000
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға
511770
Бюджеттік кредиттер
16891
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
16891
Кондоминиум объектілерінің жалпы мүлкіне жөндеу жүргізуге бюджеттік кредиттер
16891