О внесении изменений в решение XLII сессии Жанааркинского районного маслихата от 6 декабря 2011 года N 42/363 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение X сессии Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 9 ноября 2012 года N 10/66. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 16 ноября 2012 года N 1975. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо руководителя аппарата Жанааркинского районного маслихата от 1 октября 2013 года № 01-18/48)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо руководителя аппарата Жанааркинского районного маслихата от 01.10.2013 № 01-18/48).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктами 24 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XLII сессии Жанааркинского районного маслихата от 6 декабря 2011 года N 42/363 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-12-121, опубликовано в газете "Жаңаарқа" от 31 декабря 2011 года N 58-59 (9476)), внесены изменения решением IV сессии Жанааркинского районного маслихата от 16 апреля 2012 года N 4/31 "О внесении изменений в решение XLII сессии Жанааркинского районного маслихата от 6 декабря 2011 года N 42/363 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-12-126, опубликовано в газете "Жаңаарқа" от 28 апреля 2012 года N 19 (9492)), решением V сессии Жанааркинского районного маслихата от 11 июня 2012 года N 5/35 "О внесении изменений в решение XLII сессии Жанааркинского районного маслихата от 6 декабря 2011 года N 42/363 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-12-127, опубликовано в газете "Жаңаарқа" от 23 июня 2012 года N 29-30 (9501-9502)), решением VIII сессии Жанааркинского районного маслихата от 20 августа 2012 года N 8/51 "О внесении изменений в решение XLII сессии Жанааркинского районного маслихата от 6 декабря 2011 года N 42/363 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-12-131, опубликовано в газете "Жаңаарқа" от 1 сентября 2012 года N 40 (9512), от 8 сентября 2012 года N 41 (9513)) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):

Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2011 жылғы 6 желтоқсандағы XLIІ сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 42/363 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының Х сессиясының 2012 жылғы 9 қарашадағы N 10/66 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 16 қарашада N 1975 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімінің күші жойылды - Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихат аппараты хатшысының 2013 жылғы 1 қазандағы N 01-18/48 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихат аппараты хатшысының 01.10.2013 N 01-18/48 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармақтың 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 24 тармақтарына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2011 жылғы 6 желтоқсандағы XLII сессиясының N 42/363 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-12-121 болып тіркелген, 2011 жылғы 31 желтоқсандағы N 58-59 (9476) "Жаңаарқа" газетінде жарияланған), Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2012 жылғы 16 сәуірдегі IV сессиясының N 4/31 "Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2011 жылғы 6 желтоқсандағы XLIІ сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 42/363 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-12-126 болып тіркелген, 2012 жылғы 28 сәуірдегі N 19 (9492) "Жаңаарқа" газетінде жарияланған), Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2012 жылғы 11 маусымдағы V сессиясының N 5/35 "Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2011 жылғы 6 желтоқсандағы XLIІ сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 42/363 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-12-127 болып тіркелген, 2012 жылғы 23 маусымдағы N 29-30 (9501-9502) "Жаңаарқа" газетінде жарияланған), Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 тамыздағы VIII сессиясының N 8/51 "Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2011 жылғы 6 желтоқсандағы XLIІ сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 42/363 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-12-131 болып тіркелген, 2012 жылғы 1 қыркүйектегі N 40 (9512), 2012 жылғы 8 қыркүйектегі N 41 (9513) "Жаңаарқа" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) 1 тармақшада:

в первом абзаце цифры "3 253 735" заменить цифрами "3 531 100";
во втором абзаце цифры "647 923" заменить цифрами "647 826";
в третьем абзаце цифры "2 690" заменить цифрами "2 888";
в четвертом абзаце цифры "800" заменить цифрами "703";
в пятом абзаце цифры "2 602 322" заменить цифрами "2 879 683";
в подпункте 2):
цифры "3 270 272" заменить цифрами "3 547 637";
в подпункте 3):
в первом абзаце цифры "62 554" заменить цифрами "64 571";
во втором абзаце цифры "65 529" заменить цифрами "67 546";
в подпункте 5):
цифры "минус 121 591" заменить цифрами "минус 123 608";
в подпункте 6):
в первом абзаце цифры "121 591" заменить цифрами "123 608";
во втором абзаце цифры "65 529" заменить цифрами "67 546";
2) в пункте 2:
цифры "797 587" заменить цифрами "1 074 948";
3) в пункте 3:
цифры "863 116" заменить цифрами "1 142 494";
4) приложение 1467910111213141516171820 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123456789101112131415 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель X внеочередной
сессии районного маслихата                 М. Абильдинов
Секретарь районного маслихата              Д. Жумасейтов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования Жанааркинского района"        З. Сердалинов
9 ноября 2012 года
Приложение 1
к решению X сессии
Жанааркинского районного маслихата
от 9 ноября 2012 года N 10/66
Приложение 1
к решению XLII сессии
Жанааркинского районного маслихата
от 6 декабря 2011 года N 42/363
Бюджет района на 2012 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

бірінші абзацтағы "3 253 735" сандары "3 531 100" сандарына ауыстырылсын;
екінші абзацтағы "647 923" сандары "647 826" сандарына ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы "2 690" сандары "2 888" сандарына ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы "800" сандары "703" сандарына ауыстырылсын;
бесінші абзацтағы "2 602 322" сандары "2 879 683" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"3 270 272" сандары "3 547 637" сандарына ауыстырылсын;
3) тармақшада:
бірінші абзацтағы "62 554" сандары "64 571" сандарына ауыстырылсын;
екінші абзацтағы "65 529" сандары "67 546" сандарына ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"алу 121 591" сандары "алу 123 608" сандарына ауыстырылсын;
6) тармақшада:
бірінші абзацтағы "121 591" сандары "123 608" сандарына ауыстырылсын;
екінші абзацтағы "65 529" сандары "67 546" сандарына ауыстырылсын;
2) 2 тармақтағы:
"797 587" сандары "1 074 948" сандарына ауыстырылсын;
3) 3 тармақтағы:
"863 116" сандары "1 142 494" сандарына ауыстырылсын;
4) көрсетілген шешімнің 1467910111213141516171820 қосымшалары осы шешімнің 123456789101112131415 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс X сессиясының төрағасы                 М. Абильдинов
Аудандық мәслихат хатшысы                  Д. Жұмасейітов
КЕЛІСІЛДІ:
"Жаңаарқа аудандық экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы            З. Сердалинов
2012 жылғы 9 қараша
Жаңаарқа аудандық мәслихатының
2012 жылғы 9 қарашадағы
X сессиясының N 10/66 шешіміне
1 қосымша
Жаңаарқа аудандық мәслихатының
2011 жылғы 6 желтоқсандағы
ХLII сессиясының N 42/363 шешіміне
1 қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер

1011
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
86122
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
1591922
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
2830
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
2830
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
1589092
004
Общеобразовательное обучение
1548289
005
Дополнительное образование для детей и юношества
17214
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
1656
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
21933
9
Прочие услуги в области образования
33151
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
28151
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
18965
010
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
545
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
8641
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
5000
037
Строительство и реконструкция объектов образования
5000
05
Здравоохранение
1350
2
Охрана здоровья населения
1350
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
1350
024
Реализация мероприятий в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы за счет трансфертов из республиканского бюджета
1350
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
184341
2
Социальная помощь
166543
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
166543
002
Программа занятости
46068
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан

1011
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
86122
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
1591922
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
2830
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
2830
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
1589092
004
Жалпы білім беру
1548289
005
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
17214
063
Республикалық бюджеттен  берілетін трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
1656
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған  ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
21933
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
33151
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
28151
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
18965
010
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
545
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
8641
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
5000
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
5000
05
Денсаулық сақтау
1350
2
Халықтың денсаулығын қорғау
1350
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
1350
024
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шаралар өткізу
1350
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
184341
2
Әлеуметтiк көмек
166543
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
166543
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
46068
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету

7224
005
Государственная адресная социальная помощь
16707
006
Оказание жилищной помощи
1801
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
27600
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
520
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
20206
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
29743
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
9103
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
7571
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
17798
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
17798
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
15240
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
658
021
Капитальные расходы государственного органа
1900
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
995206
1
Жилищное хозяйство
352310
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
81202
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
81202
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
13144
026
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
13144
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
254686
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
122028
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
89522
072
Строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках программы занятости 2020
24136
074
Развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
19000
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
3278
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
2978
005
Капитальные расходы государственного органа
300
2
Коммунальное хозяйство
585231
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

7224
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
16707
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
1801
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
27600
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
520
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
20206
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
29743
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
9103
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
7571
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
17798
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
17798
001
Жергілікті деңгейде  жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15240
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
658
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1900
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
995206
1
Тұрғын үй шаруашылығы
352310
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
81202
041
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
81202
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
13144
026
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
13144
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
254686
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
122028
004
Инженерлік коммуникациялық  инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
89522
072
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту (немесе) сатып алу
24136
074
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға
19000
479
Тұрғын үй инспекциясы бөлімі
3278
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
2978
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
300
2
Коммуналдық шаруашылық
585231
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі