О наименовании именем Аралбай батыра новой улицы, расположенной в восточной части поселка Атасу
Решение акима поселка Атасу Жанааркинского района Карагандинской области от 4 июля 2012 года N 01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 19 июля 2012 года N 8-12-130
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", рассмотрев обращение жителей поселка Атасу аким поселка Атасу РЕШИЛ:
1. Новой улице расположенной в восточной части поселка Атасу, присвоить имя Аралбай батыра.
2. Главному специалисту аппарата акима поселка Атасу Мукажанову Медет Файзрахмановичу обеспечить выполнение работ, связанных с присвоением наименования улицы.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на заместителя акима поселка Атасу Куанышбекова Мейрам Наурызбаевича.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким поселка                               Р. Тусупов

Атасу кентінің шығыс бөлігінде орналасқан жаңа көшені Аралбай батырдың атымен атау туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданының Атасу кенті әкімінің 2012 жылғы 4 шілдедегі N 01 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 19 шілдеде N 8-12-130
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4 тармақшасына сәйкес, Атасу кенті тұрғындарының өтінішін қарай келе, Атасу кентінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Атасу кентінің шығыс бөлігіндегі орналасқан жаңа көшеге Аралбай батыр есімі берілсін.
2. Атасу кенті әкімі аппаратының бас маманы Медет Файзрахманович Мукажановқа көшеге ат беруге байланысты жұмыстарды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалысына бақылау жүргізу Атасу кенті әкімінің орынбасары Мейрам Наурызбаевич Куанышбековке жүктелсін.
4. Осы шешім ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Кент әкімі                                 Р. Тусупов