Об установлении стоимости разовых талонов на эпизодические виды деятельности
Решение 2 сессии Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 16 февраля 2012 года N 18. Зарегистрировано Управлением юстиции Нуринского района Карагандинской области 11 марта 2012 года N 8-14-167. Утратило силу решением 44 сессии Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 18 февраля 2016 года N 458
Сноска. Утратило силу решением Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 18.02.2016 N 458.

Эпизодтық сипаттағы қызметтер бойынша біржолғы талондардың құнын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2 сессиясының 2012 жылғы 16 ақпандағы N 18 шешімі. Қарағанды облысы Нұра ауданы Әділет басқармасында 2012 жылғы 11 наурызда N 8-14-167 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2016 жылғы 18 ақпандағы 44 сессиясының № 458 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 18.02.2016 № 458 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.

В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", а также пункта 6 статьи 36 Закона Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить стоимость разовых талонов на эпизодические виды деятельности согласно приложениям 1, 2.

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Заңына 36 бабы 6 тармағына сәйкес аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Эпизодтық сипаттағы қызметтер бойынша біржолғы талондардың құны қосымшаға сәйкес белгіленсін.

2. Решение 32 сессии Нуринского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 313 "Об установлении ставок разовых талонов на эпизодические виды деятельности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-14-140, опубликовано в газете "Нұра" от 22 января 2011 года N 4 (5192) признать утратившим силу.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по бюджету, финансам, развитию малого и среднего бизнеса (Н. Сулейменов).

2. Нұра аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы 32 сессиясының N 313 "Эпизотиялық сипаттағы қызметтер бойынша біржолғы талондардың құнын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне N 8-14-140 болып тіркелген, "Нұра" газетінің 2011 жылғы 22 қаңтардағы N 4 (5192) санында жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту тұрақты комиссиясына (Н. Сүлейменов) жүктелсін.

4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Н. Сулейменов
Секретарь районного маслихата
Б. Шайжанов
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 16 февраля 2012 года N 18
Стоимость разового талона на отдельные виды предпринимательской деятельности, носящие эпизодический характер на 2012 год
N
Виды предпринимательской деятельности, носящие эпизодический характер.
Реализация (за исключением деятельности, осуществляемой в стационарных помещениях)
Стоимость разовых талонов на 1 день (тенге)
1.
Газеты и журналы

4. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Н. Сүлейменов
Аудандық мәслихаттың хатшысы
Б. Шайжанов
Аудандық мәслихатының
2012 жылғы 16 ақпандағы
N 18 шешіміне
1 қосымша
Эпизодтық сипаттағы 2012 жылға арналған кәсіпкерлік қызметтің жекелеген түрлеріне арналған бір жолғы талонның құны
N
Эпизодтық сипаттағы кәсіпкерлік қызметтің түрлері.
Сату (тұрақты үй-жайларда жүзеге асырылатын қызметтен басқасы)
Бір жолғы талондар құны 1 күнге (теңге)
1.
Газеттер мен журналдар