О внесении изменений в решение пятьдесят шестой сессии Осакаровского районного маслихата от 13 декабря 2011 года N 439 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение 11 сессии Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 9 ноября 2012 года N 112. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 19 ноября 2012 года N 1983. Утратило силу в связи с истечением срока применения (письмо секретаря Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 23 апреля 2013 года № 2-43/68)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения (письмо секретаря Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 23.04.2013 № 2-43/68).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение пятьдесят шестой сессии Осакаровского районного маслихата от 13 декабря 2011 года N 439 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-15-161, опубликовано в газете "Сельский труженик" от 31 декабря 2011 года N 52 (7276)), внесены изменения решением четвертой сессии Осакаровского районного маслихата от 11 апреля 2012 года N 48 "О внесении изменений в решение пятьдесят шестой сессии Осакаровского районного маслихата от 13 декабря 2011 года N 439 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно правовых актов за N 8-15-169, опубликовано в газете "Сельский труженик" от 21 апреля 2012 года N 16 (7292)), внесены изменения решением седьмой сессии Осакаровского районного маслихата от 13 июня 2012 года N 79 "О внесении изменений в решение пятьдесят шестой сессии Осакаровского районного маслихата от 13 декабря 2011 года N 439 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно правовых актов за N 8-15-171, опубликовано в газете "Сельский труженик" от 23 июня 2012 года N 25 (7301)), внесены изменения решением десятой сессии Осакаровского районного маслихата от 17 августа 2012 года N 100 "О внесении изменений в решение пятьдесят шестой сессии Осакаровского районного маслихата от 13 декабря 2011 года N 439 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно правовых актов за N 8-15-175, опубликовано в газете "Сельский труженик" от 3 сентября 2012 года N 36 (7312)) следующие изменения:

Осакаров аудандық мәслихатының 2011 жылғы 13 желтоқсандағы елу алтыншы сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 439 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 11 сессиясының 2012 жылғы 9 қарашадағы N 112 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 19 қарашада N 1983 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының хатшысының 2013 жылғы 23 сәуірдегі № 2-43/68 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының хатшысының 23.04.2013 № 2-43/68 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осакаров аудандық мәслихатының 2011 жылғы 13 желтоқсандағы елу алтыншы сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 439 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-15-161 болып тіркелген, 2011 жылғы 31 желтоқсандағы "Сельский труженик" газетінің N 52 (7276) санында жарияланған), Осакаров аудандық мәслихатының 2012 жылғы 11 сәуірдегі төртінші сессиясының "Осакаров аудандық мәслихатының 2011 жылғы 13 желтоқсандағы елу алтыншы сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 439 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 48 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-15-169 болып тіркелген, 2012 жылғы 21 сәуірдегі "Сельский труженик" газетінің N 16 (7292) санында жарияланған), Осакаров аудандық мәслихатының 2012 жылғы 13 маусымдағы жетінші сессиясының "Осакаров аудандық мәслихатының 2011 жылғы 13 желтоқсандағы елу алтыншы сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 439 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 79 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-15-171 болып тіркелген, 2012 жылғы 23 маусымдағы "Сельский труженик" газетінің N 25 (7301) санында жарияланған), Осакаров аудандық мәслихатының 2012 жылғы 17 тамыздағы оныншы сессиясының "Осакаров аудандық мәслихатының 2011 жылғы 13 желтоқсандағы елу алтыншы сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 439 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 100 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-15-175 болып тіркелген, 2012 жылғы 3 қыркүйектегі "Сельский труженик" газетінің N 36 (7312) санында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:

1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3 532 513" заменить цифрами "3 468 579";
цифры "533 742" заменить цифрами "560 915";
цифры "3 515" заменить цифрами "2 900";
цифры "2 000" заменить цифрами "4 885";
цифры "2 993 256" заменить цифрами "2 899 879";
в подпункте 2):
цифры "3 600 973" заменить цифрами "3 537 039";
в подпункте 3):
цифры "85 911" заменить цифрами "87 250";
цифры "89 799" заменить цифрами "91 138";
в подпункте 5):
цифры "154 371" заменить цифрами "155 710";
в подпункте 6):
цифры "154 371" заменить цифрами "155 710";
цифры "89 799" заменить цифрами "91 138";

1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"3 532 513" сандары "3 468 579" сандарына ауыстырылсын;
"533 742" сандары "560 915" сандарына ауыстырылсын;
"3 515" сандары "2 900" сандарына ауыстырылсын;
"2 000" сандары "4 885" сандарына ауыстырылсын;
"2 993 256" сандары "2 899 879" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"3 600 973" сандары "3 537 039" сандарына ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"85 911" сандары "87 250" сандарына ауыстырылсын;
"89 799" сандары "91 138" сандарына ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"154 371" сандары "155 710" сандарына ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"154 371" сандары "155 710" сандарына ауыстырылсын;
"89 799" сандары "91 138" сандарына ауыстырылсын;

1797812
004
Общеобразовательное обучение
1718948
005
Дополнительное образование для детей и юношества
47671
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
1656
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей - сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
29537
9
Прочие услуги в области образования
36354
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
36354
008
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
3122
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
16988
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
16244
05
Здравоохранение
1800
2
Охрана здоровья населения
1800
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
1800
024
Реализация мероприятий в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы за счет трансфертов из республиканского бюджета
1800
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
145235
2
Социальная помощь
127408
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
127408
002
Программа занятости
27906
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
7473
005
Государственная адресная социальная помощь
5970
006
Оказание жилищной помощи
6231
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
8651
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
295
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
34098
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
14494
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

1797812
004
Жалпы білім беру
1718948
005
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
47671
063
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
1656
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
29537
9
Білім беру саласындағы өзге де қызметтер
36354
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
36354
008
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
3122
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
16988
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
16244
05
Денсаулық сақтау
1800
2
Халықтың денсаулығын қорғау
1800
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
1800
024
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шаралар өткізу"
1800
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
145235
2
Әлеуметтік көмек
127408
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
127408
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
27906
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
7473
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
5970
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
6231
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
8651
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
295
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
34098
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
14494
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету

12235
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
10055
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
17827
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
17827
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
14964
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
749
012
Создание информационных систем
2114
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
756786
1
Жилищное хозяйство
292289
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
41792
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
41792
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
14823
024
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
14823
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
8011
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
8011
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
25000
026
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
25000
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
202663
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
110537
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
67926
072
Строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
4200
074
Развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
20000
2
Коммунальное хозяйство
420929
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
23695
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
17895
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
5800
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)

12235
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
10055
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
17827
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
17827
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14964
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
749
012
Ақпараттық жүйелер құру
2114
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
756786
1
Тұрғын үй шаруашылығы
292289
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
41792
027
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
41792
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
14823
024
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
14823
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
8011
041
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
8011
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
25000
026
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
25000
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
202663
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
110537
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
67926
072
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту (немесе) сатып алу
4200
074
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға
20000
2
Коммуналдық шаруашылық
420929
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
23695
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
17895
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
5800
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі

935103
в том числе:
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета
247208
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета
560372
Целевые текущие трансферты из областного бюджета
1828
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета
34557
Бюджетный кредит из республиканского бюджета
91138
Целевые текущие:
249036
Из республиканского бюджета:
247208
в том числе:
Отдел образования, физической культуры и спорта района
91987
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
12291
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы"
1656
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
16244
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
29576
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
30420
На реализацию мероприятий в рамках реализации Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
1800
Отдел занятости и социальных программ района
33009
На введение стандартов специальных социальных услуг
16608
На реализацию мероприятий Программы занятости 2020
16401
в том числе:
частичное субсидирование заработной платы
2519
Создание центров занятости
8030
предоставление субсидий на переезд
1206
организация молодежной практики
4646
Отдел экономики и бюджетного планирования района
10186
На реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
10186
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района
17229
На проведение противоэпизоотических мероприятий
17229
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
5171
На обустройство аульных (сельских) округов на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развития регионов" на 2012 год
5171
На развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
89626
в том числе:
образование
25000
культура
14823
жилищно-коммунальное хозяйство
23781
дорожная инфраструктура
26022
Из областного бюджета
1828
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
1828
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
1828
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета:
560372
в том числе:
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района
560372
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры

935103
оның ішінде:
Республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттері
247208
Республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері
560372
Облыстық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттері
1828
Облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттері
34557
Республикалық бюджеттен бюджеттік кредит
91138
Нысаналы ағымдағы:
249036
Республикалық бюджеттен:
247208
оның ішінде:
Ауданның білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
91987
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
12291
"Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбек ақы төлемін жоғарлату
1656
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне
16244
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
29576
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайту
30420
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шаралар өткізуді іске асыру
1800
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
33009
Арнайы әлеуметтік қызметтерге арналған стандарттарды енгізу
16608
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын жүзеге асыруға
16401
оның ішінде:
жалақының ішінара субсидиялануы
2519
Жұмыспен қамту орталықтарын құру
8030
көшіп қонуға арналған субсидия
1206
жастар тәжірибесін ұйымдастыру
4646
Ауданның экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
10186
Мамандарды ауылдық жергілікті мекендерде әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
10186
Ауданның ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
17229
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар
17229
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5171
2012 жылға "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру
5171
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық жергілікті мекендерді дамытуға
89626
оның ішінде:
білім беру
25000
мәдениет
14823
тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы
23781
жол инфрақұрылымы
26022
Облыстық бюджеттен
1828
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1828
Әлеуметтік маңызы бар қалалық(ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
1828
Республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері:
560372
оның ішінде:
Ауданның құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
560372
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға

65326
На развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
20000
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
108169
На строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
4200
На развитие систем водоснабжения
362677
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета:
34557
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района
34557
Реконструкция водопроводных сетей села Акбулак
34557
Бюджетный кредит
91138
Из республиканского бюджета
91138
Отдел экономики и бюджетного планирования района
91138
Бюджетный кредит для реализации мер социальной поддержки специалистов
91138
Приложение 3
к решению 11 сессии Осакаровского
районного маслихата от 09 ноября
2012 года N 112
Приложение 5
к решению 56 сессии
Осакаровского районного маслихата
от 13 декабря 2011 года N 439
Расходы по аппаратам акимов поселков, аулов (сел), аульных (сельских) округов района на 2012 год
Наименование
Расходы, тысяч тенге
1
2
Аппарат акима поселка Осакаровка
74719
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
20094
Создание информационных систем
203
Жилищно-коммунальное хозяйство
47897
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
20000
Освещение улиц населенных пунктов
12442
Обеспечение санитарии населенных пунктов
1390
Содержание мест захоронений и погребение безродных
25
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
14040
Транспорт и коммуникаций
6525
Автомобильный транспорт
6525
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
6525
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
6525
Аппарат акима поселка Молодежный
51125
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
15821
Капитальные расходы государственных органов
300
Создание информационных систем
181
Жилищно-коммунальное хозяйство
26613
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
21792
Освещение улиц населенных пунктов
1500
Обеспечение санитарии населенных пунктов
1500
Благоустройство и озеленение населенных пунктов

65326
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға
20000
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға
108169
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту (немесе) сатып алу
4200
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға
362677
Облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттері:
34557
Ауданның құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
34557
Ақбұлақ ауылының су құбыр желілерін қайта құру
34557
Бюджеттік кредиттер
91138
Республикалық бюджеттен
91138
Ауданның экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
91138
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредит
91138
Осакаров аудандық мәслихатының
2012 жылғы 09 қарашадағы
11 сессиясының N 112 шешіміне
3 қосымша
Осакаров аудандық мәслихатының
2011 жылғы 13 желтоқсан
56 сессиясының N 439 шешіміне
5 қосымша
2012 жылға арналған кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округі әкімінің аппараты бойынша шығыстар
Атауы
Шығыстар, мың теңге
1
2
Осакаров кенті әкімінің аппараты
74719
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
20094
Ақпараттық жүйелер құру
203
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
47897
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
20000
Елді мекендерін көшелерін жарықтандыру
12442
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
1390
Жерлеу орындарын күтіп ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
25
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
14040
Көлік және коммуникация
6525
Автомобиль көлігі
6525
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
6525
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда селоларда, ауылдық селолық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
6525
Молодежный кенті әкімінің аппараты
51125
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
15821
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
300
Ақпараттық жүйелер құру
181
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
26613
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
21792
Елді мекендерін көшелерін жарықтандыру
1500
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
1500
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру