1) в пункте 1:
в подпункте 1):
в первом абзаце:
цифры "2851664" заменить цифрами "2851983";
в третьем абзаце:
цифры "660" заменить цифрами "751";
в пятом абзаце:
цифры "404969" заменить цифрами "405197";
в подпункте 2):
цифры "2861169" заменить цифрами "2861488";
2) в пункте 3:
цифры "216801" заменить цифрами "217029";
в подпункте 4):
цифры "4012" заменить цифрами "4240";
3) в пункте 5:
цифры "216242" заменить цифрами "233744";
в подпункте 3):
цифры "64225" заменить цифрами "81727";
4) в пункте 6:
в подпункте 2):

1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
бірінші абзацтағы:
"2851664" деген сандар "2851983" деген сандарға ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы:
"660" деген сандар "751" деген сандарға ауыстырылсын;
бесінші абзацтағы:
"404969" деген сандар "405197" деген сандарға ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"2861169" деген сандар "2861488" деген сандарға ауыстырылсын;
2) 3 тармақтағы:
"216801" деген сандар "217029" деген сандарға ауыстырылсын;
4) тармақшадағы:
"4012" деген сандар "4240" деген сандарға ауыстырылсын;
3) 5 тармақтағы:
"216242" деген сандар "233744" деген сандарға ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"64225" деген сандар "81727" деген сандарға ауыстырылсын;
4) 6 тармақтағы:
2)тармақшадағы:

1160011
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
1160011
004
Общеобразовательное обучение
1109123
005
Дополнительное образование для детей и юношества
34151
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
883
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организации начального, основного среднего,общего среднего образования: школы, школы-интернаты: ( общего типа, специальных (коррекционных) специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей)за счет трансфертов из республиканского бюджета
15854
9
Прочие услуги в области образования
20844
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
15844
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
10213
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
5631
472
Отдел строительство, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
5000
037
строительство и реконструкция объектов образования
5000
05
Здравоохранение
900
2
Охрана здоровья населения
900
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
900
024
Реализация мероприятий в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы за счет трансфертов из республиканского бюджета
900
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
154001
2
Социальная помощь
113849
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
113849
002
Программа занятости
27504
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
6720
005
Государственная адресная социальная помощь
3344
006
Оказание жилищной помощи
1788
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
19082
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
960
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
22983
016
Государственные пособия на детей до 18 лет

1160011
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
1160011
004
Жалпы білім беру
1109123
005
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
34151
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
883
064
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
15854
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
20844
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
15844
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
10213
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
5631
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
5000
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
5000
05
Денсаулық сақтау
900
2
Халықтың денсаулығын қорғау
900
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
900
024
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шаралар өткізу"
900
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету
154001
2
Әлеуметтік көмек
113849
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
113849
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
27504
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
6720
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
3344
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
1788
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
19082
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
960
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
22983
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар