О некоторых вопросах субсидирования на повышение урожайности и качества продукции растениеводства на 2012 год
Постановление Кызылординского областного акимата от 08 июня 2012 года N 471. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 26 июня 2012 года за N 4303. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Управление сельского хозяйства Кызылординской области от 18 февраля 2013 года N 02-1/2-12/267)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Управление сельского хозяйства Кызылординской области от 18.02.2013 N 02-1/2-12/267).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года N 221 "Об утверждении Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить:
1) перечень приоритетных культур и нормы субсидий на удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) виды субсидируемых удобрений и нормы субсидий на 1 тонну удобрений, реализованных производителями, согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
3) виды субсидируемых удобрений и нормы субсидий на 1 тонну удобрений, приобретенных у поставщика удобрений и (или) у иностранных производителей удобрений, согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
2. Признать утратившими силу следующие постановления акимата Кызылординской области:
1) постановление акимата Кызылординской области от 29 апреля
2011 года N 22 "О некоторых вопросах субсидирования сельхозтоваропроизводителей из средств областного бюджета на повышение урожайности и качества продукции растениеводства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 4268, опубликовано 30 апреля 2011 года в газетах "Сыр бойы" N 81-82 и "Кызылординские вести" N 70-71);
2) постановление акимата Кызылординской области от 15 августа 2011 года N 109 "О внесении изменения и дополнений в постановление акимата Кызылординской области от 29 апреля 2011 года N 22 "О некоторых вопросах субсидирования сельхозтоваропроизводителей из средств областного бюджета на повышение урожайности и качества продукции растениеводства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 4275, опубликовано 17 сентября 2011 года в газетах "Сыр бойы" N 172-173 и "Кызылординские вести" N 150-151).

2012 жылға арналған өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялаудың кейбір мәселелері туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2012 жылғы 08 маусымдағы N 471 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 26 маусымда N 4303 тіркелді. Қолданылу мерзiмiнің аяқталуына байланысты күші жойылды – (Қызылорда облысының ауыл шаруашылығы басқармасының 2013 жылғы 18 ақпандағы N 02-1/2-12/267 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзiмiнің аяқталуына байланысты күші жойылды – (Қызылорда облысының ауыл шаруашылығы басқармасының 18.02.2013 N 02-1/2-12/267 хатымен).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы N 221 қаулысына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Белгіленсін:
1) осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес басым дақылдардың тізбесі және көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағар май материалдары мен басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуға арналған субсидиялар нормалары;
2) осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес субсидияланатын тыңайтқыш түрлері және өндірушілер сатқан тыңайтқыштардың 1 тоннасына арналған субсидиялар нормалары;
3) осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес субсидияланатын тыңайтқыш түрлері және тыңайтқыш жеткізушіден және (немесе) шетелдік тыңайтқыш өндірушілерден сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына арналған субсидиялар нормалары.
2. Қызылорда облысы әкімдігінің келесі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға облыстық бюджет қаражатынан ауыл шаруашылығы тауар өндірушілерін субсидиялаудың кейбір мәселелері туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2011 жылғы 29 сәуірдегі N 22 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4268 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 30 сәуірдегі "Сыр бойы" газетінің N 81-82 және "Кызылординские вести" газетінің N 70-71 сандарында жарияланған);
2) "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға облыстық бюджет қаражатынан ауыл шаруашылығы тауар өндірушілерін субсидиялаудың кейбір мәселелері туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2011 жылғы 29 сәуірдегі N 22 қаулысына өзгеріс және толықтырулар енгізу туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2011 жылғы 15 тамыздағы N 109 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4275 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 17 қыркүйектегі "Сыр бойы" газетінің N 172-173 және "Кызылординские вести" газетінің N 150-151 сандарында жарияланған).

3. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Кызылординской области" в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления оставляю за собой.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
Кызылординской области                             Б. Жаханов
"СОГЛАСОВАНО"
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
____________ А. Мамытбеков
"___" _________ 2012 года
Приложение 1
к постановлению акимата
Кызылординской области
от "08" июня 2012 года N 471
Перечень приоритетных культур и нормы субсидий на удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ
N Перечень приоритетных культур Норма Норма субсидии на один гектар, тенге
1
Рис
Базовая

3. "Қызылорда облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулының орындалуына бақылау жасауды өзіме қалдырамын.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысы
әкімінің міндетін атқарушы                           Б. Жаханов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
__________ А. Мамытбеков
2012 жылғы "__" _________
Қызылорда облысы әкімдігінің
2012 жылғы "08" маусымдағы
N 471 қаулысына 1-қосымша
Басым дақылдардың тізбесі және көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағар май материалдары мен басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуға арналған субсидиялар нормалары
N Басым дақылдардың тізбесі Нормасы Бір гектарға субсидия нормасы, теңге
1
Күріш
Базалық