О внесении изменений и дополнений в решение Кызылординского областного маслихата от 6 декабря 2011 года N 330 "Об областном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Кызылординской области от 30 октября 2012 года N 55. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 09 ноября 2012 года за N 4337. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Кызылординской области от 22 января 2013 года N 1-03-11/29М)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Кызылординской области от 22.01.2013 N 1-03-11/29М).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года  N 95-IV "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский областной маслихат РЕШИЛИ:
1. Внести в решение очередной IIIL сессии Кызылординского областного маслихата от 6 декабря 2011 года N 330 "Об областном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4282, опубликовано в областной газете "Сыр бойы" от 27 декабря 2011 года N 239-240, областной газете "Кызылординские вести" от 27 декабря 2011 года N 209-210) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
"1) доходы – 116 814 938 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 749 832 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 944 807 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 11 400 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 107 108 899 тысяч тенге;
2) затраты – 120 630 970 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 976 826 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 2 695 176 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 718 350 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 460 500 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 460 500 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6 253 358 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 6 253 358 тысяч тенге.";
подпункты 5), 6), 7), 12), 15), 16) пункта 4 изложить в следующей редакции:

"2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2011 жылғы 6 желтоқсандағы N 330 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2012 жылғы 30 қазандағы N 55 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 09 қарашада N 4337 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облыстық мәслихатының 2013 жылғы 22 қаңтардағы N 1-03-11/29М хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облыстық мәслихатының 22.01.2013 N 1-03-11/29М хатымен).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы N 95-IV кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШЕМІЗ:
1. "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2011 жылғы 6 желтоқсандағы кезекті IIIL сессиясының N 330 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4282 нөмірімен тіркелген, облыстық "Сыр бойы" газетінің 2011 жылғы 27 желтоқсандағы N 239-240 санында, облыстық "Кызылординские вести" газетінің 2011 жылғы 27 желтоқсандағы  N 209-210 санында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет 12 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 116 814 938 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 749 832 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 944 807 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 11 400 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 107 108 899 мың теңге;
2) шығындар – 120 630 970 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 1 976 826 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 2 695 176 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 718 350 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 460 500 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 460 500 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -6 253 358 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 253 358 мың теңге.";
4-тармақтың 5), 6), 7), 12), 15), 16) тармақшалары мынадай редакцияда жазылсын:

"5) на выплату социальной помощи по оплате коммунальных услуг гражданам, проработавшим в годы Великой Отечественной войны в тылу не менее 6 месяцев – 365 838 тысяч тенге;
6) на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города) – 2 551 477 тысяч тенге;
7) на благоустройство – 1 349 395 тысяч тенге;";
"12) на капитальный ремонт и восстановление понтонного моста через реку Сырдария на участке "Ботабай" Шиелийского района – 57 767 тысяч тенге;";
"15) на капитальный ремонт тепловых магистральных сетей города Кызылорды – 207 529 тысяч тенге;
16) на выкуп земельных участков для строительства объездной дороги города Кызылорда – 15 200 тысяч тенге;";
пункт 4 дополнить подпунктами 18), 19) следующего содержания:
"18) на содержание вновь вводимых школ – 54 930 тысяч тенге;
19) на содержание вновь вводимых объектов культуры – 12 989 тысяч тенге;";
пункт 4-1 дополнить 19 абзацем следующего содержания:
"на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" – 31 760 тысяч тенге;";
подпункты 3), 4), 7) пункта 6 изложить в следующей редакции:
"3) на развитие системы водоснабжения и водоотведения – 185 891 тысяч тенге;
4) на развитие коммунального хозяйства – 295 684 тысяч тенге;";
"7) на развитие объекта спорта – 237 728 тысяч тенге;";
пункт 6 дополнить подпунктом 8-3) следующего содержания:
"8-3) на софинансирование строительства 30 квартирного жилого дома в городе Кызылорда в рамках Программы занятости 2020 – 15 000 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Утвердить резерв на 2012 год местного исполнительного органа области в сумме 861 963 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной
10 сессии Кызылординского
областного маслихата                         И. Тлеп
Секретарь Кызылординского
областного маслихата                         Б. Еламанов
Приложение
к решению внеочередной 10 сессии
Кызылординского областного маслихата

"5) Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген адамдарға коммуналдық қызметтердің ақысын төлеу үшін әлеуметтік көмекке – 365 838 мың теңге;
6) аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі және орташа жөндеуге – 2 551 477 мың теңге;
7) абаттандыруға – 1 349 395 мың теңге;";
"12) Шиелі ауданы "Ботабай" учаскесіндегі Сырдария өзені арқылы өтетін қалқымалы көпірді күрделі жөндеу және қалпына келтіруге – 57 767 мың теңге;";
"15) Қызылорда қаласының магистралдық жылу жүйелерін күрделі жөндеуге – 207 529 мың теңге;
16) Қызылорда қаласында айналмалы жол құрылысын салу үшін жер телімдерін сатып алуға – 15 200 мың теңге;";
4-тармақ мынадай мазмұндағы 18), 19) тармақшаларымен толықтырылсын:
"18) жаңадан іске қосылатын мектептердің ұстауға – 54 930 мың теңге;
19) жаңадан іске қосылатын мәдениет объектілерінің ұстауға – 12 989 мың теңге;";
4-1-тармақ мынадай мазмұндағы 19 абзацпен толықтырылсын:
"Назарбаев зияткерлік мектептері" дербес білім ұйымының оқу бағдарламасы бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға – 31 760 мың теңге;";
6-тармақтың 3), 4), 7) тармақшалары мынадай редакцияда жазылсын:
"3) сумен жабдықтау жүйесін және су бұру жүйелерін дамытуға – 185 891 мың теңге;
4) коммуналдық шаруашылықты дамытуға – 295 684 мың теңге;";
"7) спорт объектілерін дамытуға – 237 728 мың теңге;";
6-тармақтың мынадай мазмұндағы 8-3) тармақшамен толықтырылсын:
"8-3) Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы аясында Қызылорда қаласында 30 пәтерлі тұрғын үйді қоса қаржыландыруға – 15 000 мың теңге.";
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Облыстың жергілікті атқарушы органының 2012 жылға арналған резерві 861 963 мың теңге сомасында бекітілсін.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қызылорда облыстық
мәслихатының кезектен тыс
10-сессиясының төрағасы                     І. Тілеп
Қызылорда облыстық
мәслихатының хатшысы                        Б. Еламанов
Қызылорда облыстық мәслихатының

3 826 843
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
3 826 843
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории области
3 349 150
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
2 010
006
Капитальные расходы государственного органа
276 563
008
Обеспечение безопасности дорожного движения за счет целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета
14 180
013
Услуги по размещению лиц, не имеющих определенного места жительства и документов
39 708
014
Организация содержания лиц, арестованных в административном порядке
47 191
019
Содержание, материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности миграционной полиции за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
86 643
020
Содержание и материально-техническое оснащение центра временного размещения оралманов и центра адаптации и интеграции оралманов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
4 848
021
Содержание штатной численности, осуществляющей обслуживание режимных стратегических объектов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
6 550
04
Образование
22 046 502
261
Управление образования области
9 969 780
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
103 404
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
673 265
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
17 042
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
125 828
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
489 300
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
136 150
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
97 407
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
169 629
013
Капитальные расходы государственного органа
3 265
019
Присуждение грантов областным государственным учреждениям образования за высокие показатели работы
46 789
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
1 373 449
025
Подготовка специалистов в организациях послесреднего образования
1 082 150
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования

3 826 843
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
3 826 843
001
Облыс аумағында қоғамдық тәртіпті және қауіпсіздікті сақтауды қамтамасыз ету саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3 349 150
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
2 010
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
276 563
008
Республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер есебiнен автомобиль жолдарының қауіпсіздігін қамтамасыз ету
14 180
013
Белгілі тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарды орналастыру қызметтері
39 708
014
Әкімшілік тәртіп тұтқындалған адамдарды ұстауды ұйымдастыру
47 191
019
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен көші-қон полициясының қосымша штаттық санын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау
86 643
020
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен оралмандарды уақытша орналастыру орталығын және оралмандарды бейімдеу мен біріктіру орталығын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау
4 848
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен режимдік стратегиялық объектілерге қызмет көрсетуді жүзеге асыратын штат санын ұстау
6 550
04
Бiлiм беру
22 046 502
261
Облыстың білім басқармасы
9 969 780
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
103 404
003
Арнайы білім беру оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
673 265
004
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
17 042
005
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
125 828
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
489 300
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
136 150
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық - медициналық - педагогикалық консультациялық көмек көрсету
97 407
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектерді оңалту және әлеуметтік бейімдеу
169 629
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 265
019
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттарды табыс ету
46 789
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
1 373 449
025
Орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
1 082 150
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

1 119 840
029
Методическая работа
42 633
033
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
144 996
034
Обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
150 000
042
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
107 655
045
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
581 187
047
Установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования за счет трансфертов из республиканского бюджета
99 423
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
102 425
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Программы занятости 2020
2 870 119
061
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы"
31 760
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
254
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
96 160
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
305 650
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
1 227 524
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1 052 859
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
174 665
253
Управление здравоохранения области
374 662
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
55 320
034
Капитальные расходы государственных организаций образования системы здравоохранения

1 119 840
029
Әдістемелік жұмыс
42 633
033
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
144 996
034
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңарту және қайта жабдықтау
150 000
042
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
107 655
045
Республикалық бюджеттен аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
581 187
047
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының өндірістік оқыту шеберлеріне өндірістік оқытуды ұйымдастырғаны үшін қосымша ақы белгілеу
99 423
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
102 425
052
Жұмыспен қамту – 2020 бағдарламасын іске асыру шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
2 870 119
061
Республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
31 760
063
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
254
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
96 160
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
305 650
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
1 227 524
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
1 052 859
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
174 665
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
374 662
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
55 320
034
Денсаулық сақтау жүйесінің мемлекеттік білім беру ұйымдарының күрделі шығыстары

19 154
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
300 188
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
63 147
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров
63 147
271
Управление строительства области
10 411 389
037
Строительство и реконструкция объектов образования
10 411 389
05
Здравоохранение
21 821 494
253
Управление здравоохранения области
19 212 469
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
97 835
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения, за исключением медицинских услуг, закупаемых центральным уполномоченным органом в области здравоохранения
8 674
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
238 760
006
Услуги по охране материнства и детства
95 278
007
Пропаганда здорового образа жизни
106 877
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
14 057
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
4 538 850
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета
7 360 921
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация
1 358 502
012
Реализация социальных проектов на профилактику ВИЧ-инфекции среди лиц находящихся и освободившихся из мест лишения свободы в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
821
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
24 904
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
640 411
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
21 000
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 092
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
24 369
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
137 066
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
50 916
021
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
41 105
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек

19 154
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
300 188
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
63 147
007
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
63 147
271
Облыстың құрылыс басқармасы
10 411 389
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
10 411 389
05
Денсаулық сақтау
21 821 494
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
19 212 469
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
97 835
004
Денсаулық сақтау саласындағы орталық уәкілетті орган сатып алатын медициналық қызметтерді қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету
8 674
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
238 760
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
95 278
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
106 877
008
Қазақстан Республикасына ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
14 057
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, жүйкесінің бұзылуынан және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
4 538 850
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, халыққа амбулаторлық-емханалық көмек көрсету
7 360 921
011
Жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
1 358 502
012
2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" Мемлекеттік бағдарлама аясында бостандықтан айыру орындарында отырған және босап шыққан тұлғалар арасында АҚТҚ-инфекциясының алдын-алуға арналған әлеуметтік жобаларды іске асыру
821
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
24 904
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаторлық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
640 411
016
Азаматтарды елді мекен шегінен тыс жерлерде емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
21 000
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 092
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметі
24 369
019
Туберкулезбен ауыратындарды туберкулез ауруларына қарсы препараттармен қамтамасыз ету
137 066
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
50 916
021
Онкологиялық ауруларды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
41 105
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету

78 921
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
865 383
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 073 013
029
Областные базы спецмедснабжения
23 809
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
296
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 398 507
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
49 174
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
158 015
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
788 612
108
Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
15 301
271
Управление строительства области
2 609 025
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
2 609 025
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 059 844
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 607 048
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
133 301
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
201 144
003
Социальная поддержка инвалидов
191 938
007
Капитальные расходы государственного органа
3 960
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
6
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
395 684
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов в реабилитационных центрах
248 555
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
273 344
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
41 221
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе за счет целевых трансферов из республиканского бюджета

78 921
026
Гемофилиямен ауыратындарды емдеу кезінде қанның ұюы факторларымен қамтамасыз ету
865 383
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
1 073 013
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
23 809
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
296
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
1 398 507
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
49 174
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаторлық емдеу деңгейінде жеңілдікті жағдайларда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
158 015
046
Ақысыз медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде онкологиялық аурулармен ауыратындарға медициналық көмек көрсету
788 612
108
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және сараптамасын жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
15 301
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 609 025
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
2 609 025
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
3 059 844
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 607 048
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
133 301
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
201 144
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
191 938
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 960
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
6
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
395 684
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
248 555
015
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесі бұзылған мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
273 344
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
41 221
018
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру

32 016
026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сети отделений дневного пребывания в медико-социальных учреждениях
3 806
037
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий Программы занятости 2020
613 584
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
82 912
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
385 577
261
Управление образования области
305 145
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
263 794
037
Социальная реабилитация
41 351
265
Управление предпринимательства и промышленности области
21 920
018
Обучение предпринимательству участников Программы занятости 2020
21 920
271
Управление строительства области
125 731
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
125 731
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
12 660 627
256
Управление координации занятости и социальных программ области
35 187
041
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на оказание жилищной помощи
35 187
261
Управление образования области
29 490
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
29 490
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
378 686
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
378 686
271
Управление строительства области
5 499 036
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
50 000
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
1 373 042
024
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
515 297
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры

32 016
026
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне медициналық-әлеуметтік мекемелерде күндіз емделу бөлімшелер желісін дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 806
037
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін нысаналы ағымдағы трансферттері
613 584
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
82 912
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
385 577
261
Облыстың білім басқармасы
305 145
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
263 794
037
Әлеуметтік сауықтандыру
41 351
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
21 920
018
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасына қатысушыларды кәсіпкерлікке оқыту
21 920
271
Облыстың құрылыс басқармасы
125 731
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
125 731
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
12 660 627
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
35 187
041
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін тұрғын үй көмегін беруге арналған ағымдағы нысаналы трансферттер
35 187
261
Облыстың білім басқармасы
29 490
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
29 490
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
378 686
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
378 686
271
Облыстың құрылыс басқармасы
5 499 036
013
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
50 000
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 373 042
024
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
515 297
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері

1 500 000
030
Развитие объектов коммунального хозяйства
900 150
031
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
250 149
057
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
36 564
072
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
873 834
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
6 718 228
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
66 432
005
Капитальные расходы государственного органа
1 327
010
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
2 210 765
012
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
54 553
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
636 183
030
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
1 983 013
031
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
131 338
042
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
48 021
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 572 124
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
14 472
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
4 338 968
262
Управление культуры области
1 193 905
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры
55 770
003
Поддержка культурно-досуговой работы
120 365
005
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним

1 500 000
030
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамыту
900 150
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
250 149
057
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттері
36 564
072
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және (немесе) сатып алуға алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
873 834
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
6 718 228
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық үй-шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
66 432
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 327
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
2 210 765
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
54 553
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы трансферттер
636 183
030
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 983 013
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
131 338
042
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
48 021
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 572 124
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
14 472
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
4 338 968
262
Облыстың мәдениет басқармасы
1 193 905
001
Жергiлiктi деңгейде мәдениет саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
55 770
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
120 365
005
Тарихи-мәдени мұралардың сақталуын және олардың қол жетімді болуын қамтамасыз ету

011
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
41 041
071
Развитие газотранспортной системы
62 606
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
6 696 320
255
Управление сельского хозяйства области
4 928 534
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
97 535
002
Поддержка семеноводства
210 418
003
Капитальные расходы государственного органа
5 575
010
Государственная поддержка племенного животноводства
797 470
011
Государственная поддержка повышения урожайности и качества производимых сельскохозяйственных культур
590 174
013
Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
139 964
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
252 580
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
9 466
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
1 449
020
Удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ
1 379 284
026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение противоэпизоотических мероприятий
304 058
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
4 891
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
11 550
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
42 509
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
108 832
034
Cубсидирование повышения продуктивности и качества товарного рыбоводства
21 622
035
Формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров за счет трансфертов из республиканского бюджета
751 141
038
Приобретение, хранение и перемещение изделий и атрибутов ветеринарного и зоогигиенического назначения, используемых для профилактики, лечения, обработки животных, диагностики заболеваний животных

011
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйені дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
41 041
071
Газ көлігі жүйесін дамыту
62 606
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
6 696 320
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
4 928 534
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
97 535
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
210 418
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 575
010
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау
797 470
011
Өндірілетін ауыл шаруашылығы дақылдарының шығындылығы мен сапасын арттыруды мемлекеттік қолдау
590 174
013
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау
139 964
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
252 580
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
9 466
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
1 449
020
Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті жанар-жағар май және басқа да тауар-материалдық құндылықтарының құнын арзандату
1 379 284
026
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
304 058
028
Уақытша сақтау пункттеріне дейін ветеринариялық препараттарды тасымалдау жөніндегі қызметтер
4 891
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
11 550
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
42 509
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
108 832
034
Тауарлық балық өсіру өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
21 622
035
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорларын қалыптастыру
751 141
038
Жануарлар ауруларының диагностикасы, жануарларды алдын алу, емдеу, өңдеу үшін қолданылатын ветеринариялық және зоогигиеналық мақсаттағы атрибуттарды және бұйымдарды сатып алу, сақтау және тасымалдау

007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры
445 377
008
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
3 030 369
011
Капитальные расходы государственного органа
5 946
108
Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
38 000
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
57 767
13
Прочие
4 165 082
120
Аппарат акима области
27 850
008
Обеспечение деятельности государственного учреждения "Центр информационных технологий"
23 138
265
Управление предпринимательства и промышленности области
515 804
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
69 083
002
Капитальные расходы государственного органа
2 079
004
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
51 200
007
Реализация Стратегии индустриально-инновационного развития
1 100
014
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
294 342
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
48 000
016
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
50 000
257
Управление финансов области
861 963
012
Резерв местного исполнительного органа области
861 963
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
54 382
020
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
54 382
271
Управление строительства области
2 130 566
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
1 751 095
077
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов"
379 471
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
579 229
037
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов"
579 229
14
Обслуживание долга
2 568
257
Управление финансов области
2 568
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета

007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне көлік инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
445 377
008
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне аудандық және елді-мекендердің көшелерін маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі және орташа жөндеуден өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 030 369
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 946
108
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу және түзету және оның сараптамасын жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеуге
38 000
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
57 767
13
Өзгелер
4 165 082
120
Облыс әкімінің аппараты
27 850
008
"Ақпараттық технологиялар орталығы" мемлекеттік мекемесінің қызметін қамтамасыз ету
23 138
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
515 804
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
69 083
002
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 079
004
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
51 200
007
Индустриялық-инновациялық даму стратегиясын іске асыру
1 100
014
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша проценттік ставкаларды субсидиялау
294 342
015
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
48 000
016
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде бизнесті жүргізуді сервистік қолдау
50 000
257
Облыстың қаржы басқармасы
861 963
012
Облыстық жергілікті атқарушы органның резервi
861 963
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
54 382
020
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға аудандар бюджеттеріне республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
54 382
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 130 566
051
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
1 751 095
077
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
379 471
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
579 229
037
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту
579 229
14
Борышқа қызмет көрсету
2 568
257
Облыстың қаржы басқармасы
2 568
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету