О городском бюджете на 2013-2015 годы
Решение Кызылординского городского маслихата от 20 декабря 2012 года N 12/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 28 декабря 2012 года за N 4378. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Кызылординского городского маслихата от 15 апреля 2014 года N 259)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Кызылординского городского маслихата от 15.04.2014 N 259).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3, в том числе на 2013 год в следующем объеме:
1) доходы – 31 192 278 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 763 340 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 133 161 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 929 499 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 21 366 278 тысяч тенге, в том числе объем субвенции 3 613 100 тысяч тенге;
2) затраты – 31 155 924,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 39 042 тысяч тенге; в том числе:
бюджетные кредиты – 42 425 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 383 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1 393 352,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 1 393 352,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 958 773,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -  1 958 773,8 тысяч тенге;
поступление займов – 1 669 549 тысяч тенге;
погашение займов – 604 053 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 876 817,8 тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Кызылординского городского маслихата от 26.02.2013 N 14/1 (вводится в действие с 01.01.2013); с изменениями, внесенными решением Кызылординского городского маслихата от 29.04.2013 N 16/2 (вводится в действие с 01.01.2013); от 22.05.2013 N 17/1 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013); от 16.07.2013 N 19/1 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013); от 28.08.2013 N 21/1 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013); от 29.10.2013 N 23/1 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013); от 05.12.2013  N 24/1 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013).

2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 12/2 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 28 желтоқсанда N 4378 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда қалалық мәслихатының 2014 жылғы 15 сәуірдегі N 259 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда қалалық мәслихатының 15.04.2014 N 259 хатымен).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 31 192 278 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 763 340 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 133 161 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 929 499 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 21 366 278 мың теңге, оның ішінде субвенция көлемі 3 613 100 мың теңге;
2) шығындар – 31 718 657,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 39 042 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 42 425 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 383 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 1 393 352,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 1 393 352,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 958 773,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 1 958 773,8 мың теңге;
қарыздар түсімі – 1 669 549 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 604 053 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 876 817,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда қалалық мәслихатының 26.02.2013 N 14/1 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); өзгеріс енгізілді - Қызылорда қалалық мәслихатының 29.04.2013 N 16/2 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 22.05.2013 N 17/1 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады); 16.07.2013 N 19/1 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады); 28.08.2013 N 21/1 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады); 29.10.2013 N 23/1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады); 05.12.2013 N 24/1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады).

2. Утвердить резерв местного исполнительного органа в сумме 164 924 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Кызылординского городского маслихата от 26.02.2013 N 14/1 (вводится в действие с 01.01.2013).
3. Учесть размер средств предусмотренных на содержание и ремонт городских автомобильных дорог не ниже 293 117 тысяч тенге.
4. Утвердить объем расходов предусмотренных на 2013-2015 годы по бюджетным программам поселков и аульных округов согласно приложениям 45 и 6.
5. Утвердить перечень городских бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городского бюджета на 2013 год, согласно приложению 7.

2. Жергілікті атқарушы органның резерві 164 924 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда қалалық мәслихатының 26.02.2013 N 14/1 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. Қалалық маңыздағы автомобиль жолдарын күтіп ұстау және жөндеу шығындарына бағытталатын бюджет қаражатының ең төменгі мөлшері 293 117 мың теңге көлемінде ескерілсін.
4. Кент және ауылдық округтердің бюджеттік бағдарламалары бойынша 2013-2015 жылдарға арналған шығындар көлемі 45 және 6-қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
5. 2013 жылға арналған қалалық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын қалалық бюджеттік бағдарламалар тізбесі 7-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

6. Настоящее решение вступает в силу с 1 января 2013 года.
Председатель очередной
ХІІ сессии городского маслихата           Р. КАЛЖАНОВА
Секретарь Кызылординского
городского маслихата                      И. КУТТЫКОЖАЕВ
Приложение 1
к решению городского маслихата
от 20 декабря 2012 года N 12/2
Городской бюджет на 2013 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Кызылординского городского маслихата от 05.12.2013 N 24/1 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

6. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың кезекті
ХІІ сессиясының төрайымы               Р. Қалжанова
Қызылорда қалалық
мәслихатының хатшысы                   И. Құттықожаев
Қалалық мәслихаттың
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
N 12/2 шешіміне 1-қосымша
2013 жылға арналған қалалық бюджет
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда қалалық мәслихатының 05.12.2013 N 24/1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы

117 621,0
01
Сбор за государственную регистрацию индивидуальных предпринимателей
8 200,0
02
Лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности
15 313,0
03
Сбор за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств, а также их перерегистрацию
6 500,0
04
Сбор с аукционов
409,0
05
Сбор за государственную регистрацию залога движимого имущества и ипотеки судна или строящегося судна
6 650,0
14
Сбор за государственную регистрацию транспортных средств, а также их перерегистрацию
7 400,0
18
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
43 149,0
20
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы на объектах стационарного размещения рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного значения, за исключением платы за размещение наружной (визуальной) рекламы на объектах стационарного размещения рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного значения, проходящих через территории городов районного значения, сел, поселков, сельских округов
30 000,0
`
5
Налог на игорный бизнес
27 377,0
02
Фиксированный налог
27 377,0
07
Прочие налоги
395,0
1
Прочие налоги
395,0
10
Прочие налоговые поступления в местный бюджет
395,0
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
314 920,0
1
Государственная пошлина
314 920,0
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
300 000,0
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
7 759,0
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы

117 621,0
01
Жеке кәсiпкерлердi мемлекеттiк тiркегенi үшiн алынатын алым
8 200,0
02
Жекелеген қызмет түрлерiмен айналысу құқығы үшiн алынатын лицензиялық алым
15 313,0
03
Заңды тұлғаларды мемлекеттiк тiркегенi және филиалдар мен өкiлдiктердi есептiк тiркегенi, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшiн алым
6 500,0
04
Аукциондардан алынатын алым
409,0
05
Жылжымалы мүлікті кепілдікке салуды мемлекеттік тіркегені және кеменiң немесе жасалып жатқан кеменiң ипотекасы үшін алынатын алым
6 650,0
14
Көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшiн алым
7 400,0
18
Жылжымайтын мүлiкке және олармен мәміле жасау құқығын мемлекеттiк тiркегенi үшiн алынатын алым
43 149,0
20
Сыртқы (көрнекі) жарнаманы аудандық маңызы бар қалалар, ауылдар, кенттер, ауылдық округтер аумақтары арқылы өтетін облыстық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының бөлінген белдеуіндегі жарнаманы тұрақты орналастыру объектілерінде орналастырғаны үшін төлемақыны қоспағанда, сыртқы (көрнекі) жарнаманы облыстық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының бөлінген белдеуіндегі жарнаманы тұрақты орналастыру объектілерінде орналастырғаны үшін төлемақы
30 000,0
5
Ойын бизнесіне салық
27 377,0
02
Тіркелген салық
27 377,0
07
Басқа да салықтар
395,0
1
Басқа да салықтар
395,0
10
Жергілікті бюджетке түсетін өзге де салық түсімдері
395,0
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
314 920,0
1
Мемлекеттiк баж
314 920,0
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
300 000,0
04
Азаматтық хал актілерін тіркегені үшін, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актілерін тіркеу туралы куәліктерді және азаматтық хал актілері жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтіруге байланысты куәліктерді қайтадан бергені үшін мемлекеттік баж
7 759,0
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін мемлекеттік баж

945,0
06
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу на территории Республики Казахстан визы к паспортам иностранцев и лиц без гражданства или заменяющим их документам на право выезда из Республики Казахстан и въезда в Республику Казахстан
800,0
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
100,0
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
3 185,0
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
143,0
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального,
огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
120,0
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
1 748,0
21
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверений тракториста - машиниста
120,0
2
Неналоговые поступления
133 161,0
01
Доходы от государственной собственности
15 545,0
1
Поступления части чистого дохода государственных предприятий
1 630,0
02
Поступления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий
1 630,0
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
13 240,0
04
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности области
5 140,0
05
Доходы от аренды жилищ из жилищного фонда, находящегося в коммунальной собственности области
8 100,0
7
Вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета
675,0
06
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета банкам-заемщикам
670,0
13
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета физическим лицам
5,0
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
127,0
1
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
127,0
02
Поступления от реализации услуг, предоставляемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
127,0
03
Поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
45,0
1
Поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
45,0
02
Поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
45,0
04
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов)
Национального Банка Республики Казахстан
13 143,0
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов)
Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
13 143,0
05
Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из областного бюджета

945,0
06
Шетелдіктердің паспорттарына немесе оларды ауыстыратын құжаттарына Қазақстан Республикасынан кету және Қазақстан Республикасына келу құқығына виза бергені үшін мемлекеттік баж
800,0
07
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасы азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін мемлекеттік баж
100,0
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін мемлекеттік баж
3 185,0
09
Аңшы куәлігін бергені және оны жыл сайын тіркегені үшін мемлекеттік баж
143,0
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрлі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
120,0
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
1 748,0
21
Тракторшы-машинистің куәлігі берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж
120,0
2
Салықтық емес түсiмдер
133 161,0
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
15 545,0
1
Мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісі бөлігінің түсімдері
1 630,0
02
Коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігінің түсімдері
1 630,0
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
13 240,0
04
Облыстың коммуналдық меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
5 140,0
05
Облыстың коммуналдық меншігіндегі тұрғын үй қорынан үйлерді жалға беруден түсетін кірістер
8 100,0
7
Мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар
675,0
06
Қарыз алушы банктерге жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
670,0
13
Жеке тұлғаларға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
5,0
02
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
127,0
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
127,0
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер көрсететін қызметтерді сатудан түсетін түсімдер
127,0
03
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақша түсімдері
45,0
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақша түсімдері
45,0
02
Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттiк мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттiк сатып алуды өткiзуден түсетiн ақшаның түсiмi
45,0
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
13 143,0
1
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
13 143,0
05
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын әкімшілік айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар

1 605
96
Бензин (за исключением авиационного) реализуемый юридическими и физическими лицами в розницу, а также используемый на собственные производственные нужды
49 002
97
Дизельное топливо, реализуемое юридическими и физическими лицами в розницу, а также используемое на собственные производственные нужды
11 286
3
Поступления за использование природных и других ресурсов
21 316
15
Плата за пользование земельными участками
21 316
4
Сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности
121 410
01
Сбор за государственную регистрацию индивидуальных предпринимателей
4 900
02
Лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности
15 313
03
Сбор за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств, а также их перерегистрацию
5 475
04
Сбор с аукционов
409
05
Сбор за государственную регистрацию залога движимого имущества и ипотеки судна или строящегося судна
3 845
14
Сбор за государственную регистрацию транспортных средств, а также их перерегистрацию
6 266
18
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
38 528
20
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
46 674
`
5
Налог на игорный бизнес
35 477
02
Фиксированный налог
35 477
07
Прочие налоги
410
1
Прочие налоги
410
10
Прочие налоговые поступления в местный бюджет
410
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
226 756
1
Государственная пошлина
226 756
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче
исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
208 098
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
11 148
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы

1 605
96
Заңды және жеке тұлғалар бөлшек саудада өткізетін, сондай-ақ өзінің өндірістік мұқтаждарына пайдаланылатын бензин (авиациялықты қоспағанда)
49 002
97
Заңды және жеке тұлғаларға бөлшек саудада өткізетін, сондай-ақ өз өндірістік мұқтаждарына пайдаланылатын дизель отыны
11 286
3
Табиғи және басқа да ресурстарды пайдаланғаны үшiн түсетiн түсiмдер
21 316
15
Жер учаскелерiн пайдаланғаны үшiн төлем
21 316
4
Кәсiпкерлiк және кәсiби қызметтi жүргiзгенi үшiн алынатын алымдар
121 410
01
Жеке кәсiпкерлердi мемлекеттiк тiркегенi үшiн алынатын алым
4 900
02
Жекелеген қызмет түрлерiмен айналысу құқығы үшiн алынатын лицензиялық алым
15 313
03
Заңды тұлғаларды мемлекеттiк тiркегенi және филиалдар мен өкiлдiктердi есептiк тiркегенi, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
5 475
04
Аукциондардан алынатын алым
409
05
Жылжымалы мүлікті кепілдікке салуды мемлекеттік тіркегені және кеменiң немесе жасалып жатқан кеменiң ипотекасы үшін алынатын алым
3 845
14
Көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
6 266
18
Жылжымайтын мүлiкке құқығын мемлекеттiк тiркегенi үшiн алынатын алым
38 528
20
Жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының бөлу жолағында сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін алынатын төлем
46 674
5
Ойын бизнесіне салық
35 477
02
Тіркелген салық
35 477
07
Басқа да салықтар
410
1
Басқа да салықтар
410
10
Жергілікті бюджетке түсетін өзге де салық түсімдері
410
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
226 756
1
Мемлекеттiк баж
226 756
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
208 098
04
Азаматтық хал актілерін тіркегені үшін, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актілерін тіркеу туралы куәліктерді және азаматтық хал актілері жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтіруге байланысты куәліктерді қайтадан бергені үшін мемлекеттік баж
11 148
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін мемлекеттік баж

919
06
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу на территории Республики Казахстан визы к паспортам иностранцев и лиц без гражданства или заменяющим их документам на право выезда из Республики Казахстан и въезда в Республику Казахстан
1 240
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
155
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
3 185
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
143
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
120
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
1 748
2
Неналоговые поступления
46 992
01
Доходы от государственной собственности
18 027
1
Поступления части чистого дохода государственных предприятий
5 286
02
Поступления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий
5 286
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
12 741
04
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности
12 741
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
127
1
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
127
02
Поступления от реализации услуг, предоставляемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
127
03
Поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из государственного
бюджета
45
1
Поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
45
02
Поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
45
04
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов)
Национального Банка Республики Казахстан
13 721
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов)
Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
13 721
14
Прочие штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
13 721
06
Прочие неналоговые поступления
15 072
1
Прочие неналоговые поступления
15 072
05
Поступления дебиторской, депонентской задолженности государственных учреждений, финансируемых из местного бюджета

919
06
Шетелдіктердің паспорттарына немесе оларды ауыстыратын құжаттарына Қазақстан Республикасынан кету және Қазақстан Республикасына келу құқығына виза бергені үшін мемлекеттік баж
1 240
07
Қазақстан Республикасы азаматтығын алу, Қазақстан Республикасы азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасы азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін мемлекеттік баж
155
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін мемлекеттік баж
3 185
09
Аңшы куәлігін бергені және оны жыл сайын тіркегені үшін мемлекеттік баж
143
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
120
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
1 748
2
Салықтық емес түсімдер
46 992
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
18 027
1
Мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісі бөлігінің түсімдері
5 286
02
Коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігінің түсімдері
5 286
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
12 741
04
Коммуналдық меншіктегі мүлікті жалдаудан түсетін кірістер
12 741
02
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
127
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
127
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер көрсететін қызметтерді сатудан түсетін түсімдер
127
03
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақша түсімдері
45
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақша түсімдері
45
02
Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттiк мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттiк сатып алуды өткiзуден түсетiн ақшаның түсiмi
45
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
13 721
1
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
13 721
14
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелермен алынатын өзге де айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар
13 721
06
Басқа да салықтық емес түсімдер
15 072
1
Басқа да салықтық емес түсімдер
15 072
05
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің дебиторлық, депоненттік берешегінің түсімі

164 824
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
32 683
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
32 683
3.Чистое бюджетное кредитование
- 3 383
Бюджетные кредиты
5
Погашение бюджетных кредитов
3 383
01
Погашение бюджетных кредитов
3 383
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
3 383
13
Погашение бюджетных кредитов, выданных из местного
бюджета физическим лицам
3 383
4. Сальдо по операциям с финансовыми активами
Приобретение финансовых активов
Поступления от продажи финансовых активов
государства
5. Дефицит (профицит) бюджета
7 785
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
- 7 785
Поступление займов
16
Погашение займов
7 785
1
Погашение займов
7 785
452
Отдел финансов района (города областного значения)
7 785
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
7 785
8
Используемые остатки бюджетных средств
Приложение 4
к решению городского маслихата
от 20 декабря 2012 года N 12/2
Объем расходов на 2013 год по бюджетным программам поселков и аульных округов
Сноска. Приложение 4 в редакции решения Кызылординского городского маслихата от 05.12.2013 N 24/1 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013).
N
Наименование
КБК – (123001000) Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
КБК – (123002000) Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
КБК – (123006000) Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
КБК – (12300800) Освещение улиц населенных пунктов
КБК – (123009000) Обеспечение санитарии населенных пунктов
КБК – (123011000) Благоустройство и озеленение населенных пунктов
КБК – (123013000) Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
КБК – (123022000) Капитальные расходы государственных органов
КБК – (123027000) Ремонт и благоустройства объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
КБК – (123040000) Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
итого
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
1
Аппарат акима поселка Тасбугет

164 824
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
32 683
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32 683
3. Таза бюджеттік кредиттеу
- 3 383
Бюджеттік кредиттер
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
3 383
01
Бюджеттік кредиттерді өтеу
3 383
1
Мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
3 383
13
Жеке тұлғаларға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
3 383
4. Қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо
0
Қаржы активтерін сатып алу
0
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
5. Бюджет тапшылығы (профициті)
7 785
6. бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
- 7 785
Қарыздар түсімі
16
Қарыздарды өтеу
7 785
1
Қарыздарды өтеу
7 785
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
7 785
008
Жергiлiктi атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
7 785
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
0
Қалалық мәслихаттың
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
N 12/2 шешіміне 4-қосымша
Кент, ауылдық округтердің бюджеттік бағдарламалары бойынша 2013 жылға арналған шығындар көлемі
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда қалалық мәслихатының 05.12.2013 N 24/1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
N
Атауы
КБК – (123001000) Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
КБК – (123002000) Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
КБК – (123006000) Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
КБК – (12300800) Елді мекендердің көшелерін жарықтандыру
КБК – (123009000) Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
КБК – (123011000) Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
КБК – (123013000) Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
КБК – (123022000) Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
КБК – (123027000) Жұмыспен қамту – 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
КБК – (123040000) "Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
жинағы
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
1
Тасбөгет кенті әкімі аппараты

1 746
213
821
14 197
Всего 118 250 222 5 148 6 744 1 780 2 470 134 614
Приложение 7
к решению городского маслихата
от 20 декабря 2012 года N 12/2
Перечень городских бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городских бюджетов на 2013 год
Наименование
Образование
Общий образование
Здравоохранение
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь

1 746
213
821
14 197
Барлығы 118 250 222 5 148 6 744 1 780 2 470 134 614
Қалалық мәслихаттың
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
N 12/2 шешіміне 7-қосымша
2013 жылға арналған қалалық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын қалалық бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Атауы
Білім беру
Жалпы білім беру
Денсаулық сақтау
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру