О внесении изменений и дополнений в решение очередной 47 сессии Кармакшинского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 310 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 13 января 2012 года N 323. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 06 февраля 2012 года за N 10-5-175. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 30 января 2013 года N 12)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо  Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 30.01.2013 N 12).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответсвии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛИ:
1. Внести в решение очередной 47 сессии Кармакшинского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 310 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 10-5-173, опубликовано в районном газете "Кармакшы таны" от 13 января 2012 года  N 6-7) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
1) доходы – 5 111 065 тысяч тенге, в том числе по:
поступлениям трансфертов – 4 304 536 тысяч тенге;
2) затраты – 5 111 065 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 81 648 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 92 226 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -81 648 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета       81 648 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 13.04.2012 N 17 (вводится в действие с 01.01.2012).
дополнить пунктами 4-14-24-3 следующего содержания:
"4-1. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год за счет средств республиканского бюджета предусмотрены целевые текущие трансферты в следующих размерах:
1) на проведение противоэпизотических мероприятий – 31 332 тысяч тенге;
2) на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов – 13 530 тысяч тенге;
3) на введение стандартов специальных социальных услуг – 5 249 тысяч тенге;
4) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 13 767 тысяч тенге;
5) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования – 12 291 тысяч тенге;

"2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы кезекті 47-сессиясының N 310 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 13 қаңтардағы N 323 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 06 ақпанда N 10-5-175 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 30 қаңтардағы N 12 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2013.01.30 N 12 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1-тармақшасына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШЕМІЗ:
1. "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы кезекті 47-сессиясының N 310 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 10-5-173 нөмірімен тіркелген, аудандық "Қармақшы таңы" газетінің 2012 жылғы 13 қаңтардағы N 6-7 сандарында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтағы:
1) кірістер – 5 111 065 мың теңге, оның ішінде:
трансферттер түсімдері – 4 304 536 мың теңге;
2) шығындар – 5 111 065 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 81 648 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 92 226 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -81 648 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 81 648 мың теңге;
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2012.04.13 N 17 (2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
мынадай мазмұндағы 4-14-24-3 тармақтарымен толықтырылсын:
"4-1. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджет қаржысы есебінен мынадай мөлшерде ағымдағы нысаналы трансферттердің қаралғаны ескерілсін:
1) эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге – 31 332 мың теңге;
2) мамандарды әлеуметтік қолдау жөніндегі шараларды іске асыруға - 13 530 мың теңге;
3) арнайы әлеуметтік қызметтер стандарттарын еңгізуге – 5 249 мың теңге;
4) мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 44336 мың теңге;
5) негiзгi орта және жалпы орта бiлiм беретiн мемлекеттiк мекемелердегi физика, химия, биология кабинеттерiн оқу жабдығымен жарақтандыруға – 12 291 мың теңге;

6) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому – 9 222 тысяч тенге;
7) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей – 9 719 тысяч тенге;
8) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования – 30 898 тысяч тенге.
4-2. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год за счет средств республиканского бюджета предусмотрены целевые текущие трансферты на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020 – 53 150 тысяч тенге, в том числе:
1) на организацию молодежной практики – 10 221 тысяч тенге;
2) на частичное субсидирование заработной платы – 30 220 тысяч тенге;
3) на предоставление субсидий на переезд – 341 тысяч тенге;
4) на обеспечение деятельности центров занятости населения – 12 368 тысяч тенге.
4-3. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год за счет средств республиканского бюджета предусмотрены целевые текущие трансферты на реализацию мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" - 6 925 тысяч тенге."
дополнить пунктами 5-15-2 следующего содержания:
"5-1. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год за счет средств республиканского бюджета предусмотрены целевые трансферты на развитие в следующих размерах:
1) на строительство и (или) приобретение cлужебного жилища – 37 181 тысяч тенге;
2) на строительство и (или) приобретение жилья и развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020 – 9 800 тысяч тенге;
3) на развитие системы водоснабжения и водоотведения, в том числе на реконструкцию и расширение системы водоснабжения в п. Жосалы Кармакшинского района (4-очередь) – 314 792 тысяч тенге.
5-2. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год за счет средств республиканского бюджета предусмотрены бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов – 92226 тысяч тенге.".
приложения 146 решения очередной 47 сессии Кармакшинского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 310 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" изложить согласно приложениям 123 к указанному решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель внеочередной
48-сессии Кармакшинского
районного маслихата                         А. Дауленбаев
Секретарь Кармакшинского
районного маслихата                        М. Ерманов
Приложение 1
к решению внеочередной 48-сессии
Кармакшинского районного маслихата
от "13" января 2012 года N 323
Приложение 1
к решению очередной 47-сессии
Кармакшинского районного маслихата
от "20" декабря 2011 года N 310
Районный бюджет на 2012 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы

6) үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге – 9 222 мың теңге;
7) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне – 9 719 мың теңге;
8) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайтуға – 30 898 мың теңге.
4-2. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджет қаржысы есебінен "Бизнестің жол картасы – 2020" бағдарламасы шеңберіндегі іс-шараларды іске асыруға – 53 150 мың теңге, оның ішінде:
1) жастар тәжірибесін ұйымдастыруға – 10 221 мың теңге;
2) жалақыны ішінара субсидиялауға – 30 220 мың теңге;
3) қоныс аударуға субсидия беруге – 341 мың теңге;
4) жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз етуге – 12 368 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттердің қаралғаны ескерілсін.
4-3. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджет қаржысы есебінен "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыруға – 6 925 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттің қаралғаны ескерілсін.".
мынадай мазмұндағы 5-15-2 тармақтарымен толықтырылсын:
"5-1. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджет қаржысы есебінен төмендегі көлемде нысаналы даму трансферттері қаралғаны ескерілсін:
1) қызметтік тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға – 37 181 мың теңге;
2) Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды салу және (немесе) сатып алу және дамытуға – 9 800 мың теңге;
3) сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға, оның ішінде Қармақшы ауданы Жосалы кентінің сумен қамту жүйесін қайта құрылымдау және кеңейтуге (4-кезек) – 314 792 мың теңге.
5-2. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджет қаржысы есебінен мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік кредиттерге – 92226 мың теңге қаралғаны ескерілсін.".
"2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы кезекті 47-сессиясының N 310 шешімінің 146-қосымшалары осы шешімнің 123-қосымшаларына сәйкес жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы аудандық
мәслихатының кезектен тыс
48-сессиясының төрағасы                      Ә. Дәуленбаев
Қармақшы аудандық
мәслихатының хатшысы                         М. Ерманов
Қармақшы аудандық мәслихатының
2012 жылғы "13" қаңтардағы
кезектен тыс 48-сессиясының
N 323 шешіміне 1-қосымша
Қармақшы аудандық мәслихатының
2011 жылғы "20" желтоқсандағы
кезекті 47-сессиясының N 310
шешіміне 1-қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1.Кірістер

14791
02
Оборона
1679
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1679
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
1351
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
328
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1514
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1514
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1514
04
Образование
2982006
464
Отдел образования района (города областного значения)
2982006
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
20402
003
Общеобразовательное обучение
2319593
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
13893
006
Дополнительное образование для детей
100552
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
704
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
475523
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
9719
019
Присуждение грантов государственным учреждениям образования района (города областного значения) за высокие показатели работы
1500
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
9222
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям дошкольных организаций образования за счет трансфертов из республиканского бюджета
1597
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ за счет трансфертов из республиканского бюджета
29301
05
Здравоохранение
176
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
176
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
176
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
543013
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
543013
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
39595
002
Программа занятости
70157
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан

14791
02
Қорғаныс
1679
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1679
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
1351
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жою
328
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1514
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1514
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
1514
04
Бiлiм беру
2982006
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2982006
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20402
003
Жалпы білім беру
2319593
005
Ауданның (облыстык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
13893
006
Балаларға қосымша білім беру
100552
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
704
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
475523
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
9719
019
Ауданның (облыстык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттарды табыс ету
1500
020
Республикалық бюдеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
9222
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
1597
064
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
29301
05
Денсаулық сақтау
176
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
176
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
176
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
543013
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
543013
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39595
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
70157
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету