О внесении изменений и дополнений в решение Жалагашского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 51-1 "О бюджете района на 2012-2014 годы"
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 19 марта 2012 года N 3-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 10 апреля 2012 года за N 10-6-207. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 24 января 2013 года N 321)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо  Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 24.01.2013 N 321).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жалагашский районный маслихат РЕШИЛИ:
1. Внести в решение Жалагашского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 51-1 "О бюджете района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером N 10-6-200, опубликовано в газете "Жалагаш жаршысы" от 11 января 2012 года N 2-3, от 14 января 2012 года N 4) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 310 608 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 881 991 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3 857 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 3 719 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 421 041 тысяч тенге;
2) затраты – 4 339 386 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 93 074 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 99 797 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6 723 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -90 682 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –  90 682 тысяч тенге;
поступление займов – 99 507 тысяч тенге;
погашение займов – 9 115 тысяч тенге;
движение остатков бюджетных средств – 31 460 тысяч тенге.".
дополнить пунктами 1-21-31-4 и 1-5-следующего содержания:
"1-2. Увеличить годовой прогноз дохода бюджета района на 2012 год по налогу на имущество на 95 000 тысяч тенге и по прочим неналоговым поступлениям на 325 тысяч тенге, всего 95 325 тысяч тенге.

"2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 51-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2012 жылғы 19 наурыздағы N 3-2 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 10 сәуірдегі N 10-6-207 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 қаңтардағы N 321 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2013.01.24  N 321 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШЕМІЗ:
1. "2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 51-1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 10-6-200 болып тіркелген, "Жалағаш жаршысы" газетінің 2012 жылғы 11 қаңтардағы N 2-3, 2012 жылғы 14 қаңтардағы N 4 сандарында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджеті тиісінше 123-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 4 310 608 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 881 991 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 857 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 719 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 421 041 мың теңге;
2) шығындар – 4 339 386 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 93 074 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 99 797 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 6 723 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -90 682 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 90 682 мың теңге;
қарыздар түсімі – 99 507 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 9 115 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 31 460 мың теңге.".
мынадай мазмұндағы 1-21-31-4 және 1-5 тармақтармен толықтырылсын:
"1-2. 2012 жылға арналған аудан бюджетінің кірістерінің жылдық болжамы бойынша мүлікке салынатын салықтар 95 000 мың теңгеге және басқа да салықтық емес түсімдер 325 мың теңгеге, барлығы 95 325 мың теңгеге көбейтілсін.

1-3. Дополнительные расходы на увеличение средств бюджета района на 2012 год направить на следующее бюджетные программы:
В функциональной группе "Государственные услуги общего характера":
По администратору бюджетных программ "Аппарат акима района (города областного значения)":
в бюджетную программу "Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)" 305 тысяч тенге;
в бюджетную программу "Капитальные расходы государственного органа" 3 200 тысяч тенге.
По администратору бюджетных программ "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа":
в бюджетную программу "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа" 100 тысяч тенге.
По администратору бюджетных программ "Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)":
в бюджетную программу "Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)" 170 тысяч тенге;
в бюджетную программу "Капитальные расходы государственного органа" 150 тысяч тенге.
В функциональной группе "Образование":
По администратору бюджетных программ "Отдел образования района (города областного значения)":
в бюджетную программу "Обеспечение дошкольного воспитания и обучения" 10 570 тысяч тенге;
в бюджетную программу "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования" 242 тысяч тенге.
В функциональной группе "Социальная помощь и социальное обеспечение":
По администратору бюджетных программ "Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)":
в бюджетную программу "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения" 1 104 тысяч тенге.
В функциональной группе "Жилищно-коммунальное хозяйство":
По администратору бюджетных программ "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа":
в бюджетную программу "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" 5 150 тысяч тенге.
По администратору бюджетных программ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)":

1-3. 2012 жылға арналған аудан бюджетінің шығыстары бойынша қосымша шығындар келесі бюджеттік бағдарламаларға бағытталсын:
"Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер" деген функционалдық топта:
"Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің аппараты" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламаға 305 мың теңге;
"Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" деген бюджеттік бағдарламаға 3 200 мың теңге.
"Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің аппараты" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламаға 100 мың теңге.
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламаға 170 мың теңге;
"Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" деген бюджеттік бағдарламаға 150 мың теңге.
"Бiлiм беру" деген функционалдық топта:
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету" деген бюджеттік бағдарламаға 10 570 мың теңге;
"Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламаға 242 мың теңге.
"Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету" деген функционалдық топта:
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламаға 1 104 мың теңге.
"Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық" деген функционалдық топта:
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің аппараты" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру" деген бюджеттік бағдарламаға 5 150 мың теңге.
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:

в бюджетную программу "Функционирование системы водоснабжения и водоотведения" 1 400 тысяч тенге.
в бюджетную программу "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" 53 369 тысяч тенге;
В функциональной группе "Культура, спорт, туризм и информационное пространство":
По администратору бюджетных программ "Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)":
в бюджетную программу "Поддержка культурно-досуговой работы" 5 565 тысяч тенге;
в бюджетную программу "Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана" 500 тысяч тенге.
По администратору бюджетных программ "Отдел внутренней политики района (города областного значения)":
в бюджетную программу "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан" 500 тысяч тенге;
в бюджетную программу "Капитальные расходы государственного органа" 1 020 тысяч тенге.
По администратору бюджетных программ "Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)":
в бюджетную программу "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта" 720 тысяч тенге.
В функциональной группе "Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения":
По администратору бюджетных программ "Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)":
в бюджетную программу "Капитальные расходы государственного органа" 1 950 тысяч тенге.
По администратору бюджетных программ "Отдел ветеринарии района (города областного значения)":
в бюджетную программу "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии" 2 713 тысяч тенге;
в бюджетную программу "Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек" 80 тысяч тенге;
в бюджетную программу "Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных" 1 372 тысяч тенге.
В функциональной группе "Транспорт и коммуникации":
По администратору бюджетных программ "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа":
в бюджетную программу "Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах" 3 600 тысяч тенге.
По администратору бюджетных программ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)":
в бюджетную программу "Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок" 320 тысяч тенге.
В функциональной группе "Прочие":
По администратору бюджетных программ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)":
в бюджетную программу "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" 900 тысяч тенге.
В функциональной группе "Трансферты":
По администратору бюджетных программ "Отдел финансов района (города областного значения)":
в бюджетную программу "Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов" 325 тысяч тенге.

"Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі" деген бюджеттік бағдарламаға 1 400 мың теңге;
"Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру" деген бюджеттік бағдарламаға 53 369 мың теңге.
"Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік" деген функционалдық топта:
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Мәдени-демалыс жұмысын қолдау" деген бюджеттік бағдарламаға 5 565 мың теңге;
"Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту" деген бюджеттік бағдарламаға 500 мың теңге.
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламаға 500 мың теңге;
"Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" деген бюджеттік бағдарламаға 1 020 мың теңге.
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) Дене шынықтыру және спорт бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламаға 720 мың теңге.
"Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары" деген функционалдық топта:
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" деген бюджеттік бағдарламаға 1 950 мың теңге.
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламаға 2 713 мың теңге.
"Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру" деген бюджеттік бағдарламаға 80 мың теңге;
"Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу" деген бюджеттік бағдарламаға 1 372 мың теңге.
"Көлiк және коммуникация" деген функционалдық топта:
"Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің аппараты" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету" деген бюджеттік бағдарламаға 3 600 мың теңге.
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Кентішілік (қалаішілік), қала маңындағы ауданішілік қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру" деген бюджеттік бағдарламаға 320 мың теңге.
"Өзгелер" деген функционалдық топта:
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламаға 900 мың теңге.
"Трансферттер" деген функционалдық топта:
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару" деген бюджеттік бағдарламаға 325 мың теңге.

1-4. По бюджетным программам:
По администратору бюджетных программ "Отдел образования района (города областного значения)":
сократить 2 806 тысяч тенге с бюджетной программы "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования" и перевести указанную сумму в бюджетную программу "Общеобразовательное обучение".
По администратору бюджетных программ "Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)":
сократить 720 тысяч тенге с бюджетной программы "Программа занятости" и перевести указанную сумму в бюджетную программу "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения".
1-5. По администратору бюджетных программ "Отдел строительства района (города областного значения)":
сократить 47 257 тысяч тенге с бюджетной программы "Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда".
приложение 15 указанного решения изложить в новых редакциях согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Главному специалисту аппарата Жалагашского районного маслихата (Б.Мукашев) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах Юстиции и его дальнейшее официальное опубликование в средствах массовой информаций, включая интернет-ресурсы.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель ІІІ-сессии
Жалагашского районного
маслихата                                    Ж. ТУРЕМУРАТОВ
Секретарь Жалагашского
районного маслихата                          К. СУЛЕЙМЕНОВ
Приложение 1
к решению Жалагашского районного

1-4. Бюджеттік бағдарламалар бойынша:
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламадан 2 806 мың теңге қысқартылып, аталған сома "Жалпы бiлiм беру" деген бюджеттік бағдарламаға ауыстырылсын.
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Еңбекпен қамту бағдарламасы" деген бюджеттік бағдарламадан 720 мың теңге қысқартылып, аталған сома "Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламаға ауыстырылсын.
1-5."Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу" деген бюджеттік бағдарламадан 47 257 мың теңге қысқартылсын.".
аталған шешімнің 15-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Жалағаш аудандық мәслихат аппаратының бас маманы (Б.Мұқашев) осы шешімнің Әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін және оның кейіннен бұқаралық ақпарат құралдарында, интернет-ресурстарды қоса алғанда ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш аудандық
мәслихатының ІІІ-сессиясының
төрағасы                                  Ж. ТУРЕМУРАТОВ
Жалағаш аудандық
мәслихатының хатшысы                      К. СҮЛЕЙМЕНОВ

527
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
700
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
195
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
16503
004
Капитальные расходы государственного органа
150
02
Оборона
1860
122
Аппарат акима района (города областного значения)
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
1633
122
Аппарат акима района (города областного значения)
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
227
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
8759
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
8759
04
Образование
2606493
464
Отдел образования района (города областного значения)
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
342126
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям дошкольных организаций образования за счет трансфертов из республиканского бюджета
2597
464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
2133749
006
Дополнительное образование для детей
51038
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ за счет трансфертов из республиканского бюджета
27432
464
Отдел образования района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
19221
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
9292
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
400
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
10711
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
9927
05
Здравоохранение
145
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа

527
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
700
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
195
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16503
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
150
02
Қорғаныс
1860
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
1633
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жою
227
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
8759
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
8759
04
Бiлiм беру
2606493
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлімі
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
342126
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
2597
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) білім бөлімі
003
Жалпы бiлiм беру
2133749
006
Балаларға қосымша бiлiм беру
51038
064
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
27432
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19221
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
9292
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
400
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
10711
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
9927
05
Денсаулық сақтау
145
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің аппараты

002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
145
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
271023
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
002
Программа занятости
63690
003
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
68
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива проживающим и работающим в сельских населенных пунктах специалистам организаций социального обеспечения, культуры, спорта и работающим в сельской местности педагогическим работникам образования, медицинским и фармацевтическим работникам организаций государственного сектора здравоохранения в соответствии с законодательством Республики Казахстан
10000
005
Государственная адресная социальная помощь
11382
006
Жилищная помощь
12572
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
10767
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Даңқ", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
220
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1299
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
34017
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
63835
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индиивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
22360
023
Обеспечение деятельности центров занятости
11144
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
28873
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
646
021
Капитальные расходы государственного органа
150
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
282267
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
8492
467
Отдел строительства района (города областного значения)
005
Развитие коммунального хозяйства
3600
006
Развитие системы водаснабжения и водоотведения

002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
145
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
271023
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
63690
003
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық Қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, "Даңқ" Орденінің үш дәрежесімен және "Отан" орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
68
004
Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт ұйымдарының мамандарына, ауылдық жерде жұмыс істейтін білім берудің педагог қызметкерлеріне және мемлекеттік денсаулық сақтау секторы ұйымдарының медицина және фармацевтика қызметкерлеріне отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
10000
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
11382
006
Тұрғын үй көмегi
12572
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
10767
009
1999 жылғы 26 шілдеде "Отан", "Даңқ" ордендерiмен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтiк қолдау
220
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1299
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
34017
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
63835
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
22360
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
11144
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28873
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
646
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
150
07
Тұрғын үй -коммуналдық шаруашылық
282267
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
8492
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
005
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
3600
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту

100000
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
15630
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
9350
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
150
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
41276
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
103769
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
220547
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
003
Поддержка культурно-досуговой работы
125644
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
300
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
3445
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
006
Функционирование районных (городских) библиотек
47036
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
1035
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
4000
005
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
1685
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
10349
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
11398
003
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
2140
006
Капитальные расходы государственного органа
1020
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
12345
004
Капитальные расходы государственных органов
150
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
90655
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства

100000
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің аппараты
008
Елді мекендердің көшелерін жарықтандыру
15630
009
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
9350
010
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
150
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
41276
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
018
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру
103769
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
220547
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
003
Мәдени- демалыс жұмысын қолдау
125644
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) Дене шынықтыру және спорт бөлімі
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткізу
300
007
Әртүрлі спорт түрлері бойынша ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрама командаларының мүшелерін дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
3445
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
006
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
47036
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
1035
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
4000
005
Телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
1685
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10349
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11398
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
2140
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1020
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) Дене шынықтыру және спорт бөлімі
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12345
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
150
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
90655
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

31460
1
Свободные остатки бюджетных средств
01
Свободные остатки бюджетных средств
78717
2
Остатки бюджетных средств на конец отчетного периода
01
Остатки бюджетных средств на конец отчетного периода
47257
Приложение 2
к решению Жалагашского районного
маслихата от "19" марта 2012 года N 3-2
Приложение 5
к решению Жалагашского районного
маслихата от "20" декабря 2011 года N 51-1
Расходы бюджетных программ аппарата акимов поселка и аульных округов на 2012 год
п/н
Администратор бюджетных программ
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села),аульного (сельского)округа
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
Освещение улиц населенных пунктов
Обеспечение санитарии населенных пунктов
Содержанияе мест захоронений и погребение безродных
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах
Районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских)
округах
Реализация мероприятий длярешение вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
1
Аппарат акима
поселок а Жалагаш

31460
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
01
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
78717
2
Есепті кезең соңындағы бюджет қаражатының қалдықтары
01
Есепті кезең соңындағы бюджет қаражатының қалдықтары
47257
2012 жылғы "19" наурыздағы N 3-2
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
2-қосымша
2011 жылғы "20" желтоқсандағы N 51-1
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
5-қосымша
2012 жылға арналған кент және ауылдық округтері әкімдері аппараттарының бюджеттік бағдарламалары шығыстары
Рет саны
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі
Кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ
Адамдарды жерлеу
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде,ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) окрутерде автомобиль жлдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыру
1
Жалағаш кенті әкімі аппараты