О внесении изменений и дополнений в решение Жалагашского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 51-1 "О бюджете района на 2012-2014 годы"
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 14 ноября 2012 года N 12-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 26 ноября 2012 года за N 4345. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 24 января 2013 года N 321)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо  Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 24.01.2013 N 321).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Кызылординского областного маслихата от 30 октября 2012 года N 55 "О внесении изменений и дополнений в решение Кызылординского областного маслихата от 6 декабря 2011 года N 330 "Об областном бюджете на 2012-2014 годы" Жалагашский районный маслихат РЕШИЛИ:
1. Внести в решение Жалагашского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 51-1 "О бюджете района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером N 10-6-200, опубликовано в газете "Жалагаш жаршысы" от 12 января 2012 года N 2-3, от 14 января 2012 года N 4, от 18 января 2012 года N 5) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 682 722 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 018 351 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2 363 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 3 468 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 658 540 тысяч тенге;
2) затраты – 4 759 047 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 108 947 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 115 669 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6 722 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -106 555 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -106 555 тысяч тенге;

"2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 51-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2012 жылғы 14 қарашадағы N 12-2 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 26 қарашада N 4345 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 қаңтардағы N 321 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2013.01.24  N 321 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2011 жылғы 6 желтоқсандағы N 330 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2012 жылғы 30 қазандағы N 55 шешіміне сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШЕМІЗ:
1. "2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 51-1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 10-6-200 болып тіркелген, "Жалағаш жаршысы" газетінің 2012 жылғы 11 қаңтардағы N 2-3, 2012 жылғы 14 қаңтардағы N 4, 2012 жылғы 18 қаңтардағы N 5 сандарында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджеті тиісінше 123-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 4 682 722 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 018 351 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 363 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 468 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 658 540 мың теңге;
2) шығындар – 4 759 047 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 108 947 мың теңге;
бюджеттік кредиттер - 115 669 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 6 722 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -106 555 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 106 555 мың теңге;

поступление займов - 115 669 тысяч тенге;
погашение займов - 9 114 тысяч тенге;
движение остатков бюджетных средств - 78 717 тысяч тенге.";
дополнить пунктами 1-151-16 и 1-17 следующего содержания:
"1-15. По годовому прогнозу дохода бюджета района на 2012 год:
Увеличить годовой план поступления по следующим видам доходов:
индивидуальный подоходный налог 2 790 тысяч тенге;
сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности 103 тысяч тенге;
государственная пошлина 353 тысяч тенге;
поступления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий 113 тысяч тенге;
вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета 4 тысяч тенге.
Уменшить годовой план поступления по следующим видам доходов:
налог на транспортные средства 3 180 тысяч тенге;
прочие неналоговые поступления 1 611 тысяч тенге;
продажа земли 1 546 тысяч тенге.";
"1-16. Из расходов бюджета района на 2012 год сократить со следующих бюджетных программ:
По администратору бюджетных программ "Аппарат акима района (города областного значения)":
с бюджетной программы "Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)" 300 тысяч тенге;
По администратору бюджетных программ "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа":
с бюджетной программы "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа" 337 тысяч тенге;
с бюджетной программы "Капитальные расходы государственного органа" 105 тысяч тенге;
с бюджетной программы "Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах" 931 тысяч тенге;
По администратору бюджетных программ "Отдел финансов района (города областного значения)":
с бюджетной программы "Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)" 150 тысяч тенге;
с бюджетной программы "Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность" 50 тысяч тенге;
с бюджетной программы "Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим" 50 тысяч тенге;
По администратору бюджетных программ "Отдел образования района (города областного значения)":
с бюджетной программы "Общеобразовательное обучение" 463 тысяч тенге;
По администратору бюджетных программ "Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)":

қарыздар түсімі - 115 669 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 9 114 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 78 717 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы 1-151-16 және 1-17-тармақтармен толықтырылсын:
"1-15. 2012 жылға арналған аудан бюджетінің кірістерінің жылдық болжамы бойынша:
Келесі кірістер түрлерінің жылдық жоспарлары көбейтілсін:
жеке табыс салығы 2 790 мың теңге;
кәсiпкерлiк және кәсіби қызметті жүргізгені үшін алынатын алымдар 103 мың теңге;
мемлекеттiк баж 353 мың теңге;
коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігінің түсімдері 113 мың теңге;
мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар 4 мың теңге.
Келесі кірістер түрлерінің жылдық жоспарлары азайтылсын:
көлiк кұралдарына салынатын салық 3 180 мың теңге;
басқа да салықтық емес түсімдер 1 611 мың теңге;
жерді сату 1 546 мың теңге.";
"1-16. 2012 жылға арналған аудан бюджетінің шығыстары бойынша келесі бюджеттік бағдарламалардан қысқартылсын:
"Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің аппараты" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламадан 300 мың теңге;
"Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің аппараты" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламадан 337 мың теңге;
"Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" деген бюджеттік бағдарламадан 105 мың теңге;
"Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету" деген бюджеттік бағдарламадан 931 мың теңге;
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламадан 150 мың теңге;
"Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату" деген бюджеттік бағдарламадан 50 мың теңге;
"Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу" деген бюджеттік бағдарламадан 50 мың теңге;
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Жалпы бiлiм беру" деген бюджеттік бағдарламадан 463 мың теңге;
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:

с бюджетной программы "Программа занятости" 2 000 тысяч тенге;
с бюджетной программы "Государственная адресная социальная помощь" 1 000 тысяч тенге;
с бюджетной программы "Жилищная помощь" 2 000 тысяч тенге;
с бюджетной программы "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов" 99 тысяч тенге;
с бюджетной программы "Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат" 150 тысяч тенге;
По администратору бюджетных программ "Отдел внутренней политики района (города областного значения)":
с бюджетной программы "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан" 300 тысяч тенге;
По администратору бюджетных программ "Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)":
с бюджетной программы "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта" 456 тысяч тенге;
По администратору бюджетных программ "Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)":
с бюджетной программы "Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне" 336 тысяч тенге.";
"1-17. Дополнительные расходы на увеличение средств бюджета района на 2012 год направить на следующее бюджетные программы:
В функциональной группе "Государственные услуги общего характера":
По администратору бюджетных программ "Аппарат маслихата района (города областного значения)":
в бюджетную программу "Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)" 300 тысяч тенге;
По администратору бюджетных программ "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа":
в бюджетную программу "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа" 105 тысяч тенге;
По администратору бюджетных программ "Отдел финансов района (города областного значения)":
в бюджетную программу "Капитальные расходы государственного органа" 150 тысяч тенге;
В функциональной группе "Образование":
По администратору бюджетных программ "Отдел образования района (города областного значения)":
в бюджетную программу "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций " 193 тысяч тенге;
В функциональной группе "Социальная помощь и социальное обеспечение":
По администратору бюджетных программ "Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)":
в бюджетную программу "Оказание социальной помощи на приобретение топлива проживающим и работающим в сельских населенных пунктах специалистам организаций социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, работающим в сельской местности педагогическим работникам образования, медицинским и фармацевтическим работникам организаций государственного сектора здравоохранения в соответствии с законодательством Республики Казахстан" 300 тысяч тенге;
В функциональной группе "Жилищно-коммунальное хозяйство":
По администратору бюджетных программ "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа":
в бюджетную программу "Освещение улиц населенных пунктов" 665 тысяч тенге;
в бюджетную программу "Обеспечение санитарии населенных пунктов" 165 тысяч тенге;
в бюджетную программу "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" 170 тысяч тенге;
По администратору бюджетных программ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)":

"Еңбекпен қамту бағдарламасы" деген бюджеттік бағдарламадан 2 000 мың теңге;
"Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек" деген бюджеттік бағдарламадан 1 000 мың теңге;
"Тұрғын үй көмегiн көрсету" деген бюджеттік бағдарламадан 2 000 мың теңге;
"Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек" деген бюджеттік бағдарламадан 99 мың теңге;
"Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу" деген бюджеттік бағдарламадан 150 мың теңге;
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламадан 300 мың теңге;
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламадан 456 мың теңге;
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламадан 336 мың теңге.";
"1-17. 2012 жылға арналған аудан бюджетінің шығыстары бойынша қосымша шығындар келесі бюджеттік бағдарламаларға бағытталсын:
"Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер" деген функционалдық топта:
"Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламаға 300 мың теңге;
"Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің аппараты" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламаға 105 мың теңге;
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" деген бюджеттік бағдарламаға 150 мың теңге;
"Бiлiм беру" деген функционалдық топта:
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Ведомсволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары" деген бюджеттік бағдарламаға 193 мың теңге;
"Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету" деген функционалдық топта:
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына, ауылдық жерде жұмыс істейтін білім берудің педагог қызметкерлеріне және мемлекеттік денсаулық сақтау секторы ұйымдарының медицина және фармацевтика қызметкерлеріне Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету" деген бюджеттік бағдарламаға 300 мың теңге;
"Тұрғын үй -коммуналдық шаруашылық" деген функционалдық топта:
"Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің аппараты" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Елді мекендердің көшелерін жарықтандыру" деген бюджеттік бағдарламаға 665 мың теңге;
"Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету" деген бюджеттік бағдарламаға 165 мың теңге;
"Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру" деген бюджеттік бағдарламаға 170 мың теңге;
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:

в бюджетную программу "Функционирование системы водоснабжения и водоотведения" 1 600 тысяч тенге;
В функциональной группе "Культура, спорт, туризм и информационное пространство":
По администратору бюджетных программ "Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)":
в бюджетную программу "Поддержка культурно-досуговой работы" 2 500 тысяч тенге;
По администратору бюджетных программ "Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)":
в бюджетную программу "Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях" 365 тысяч тенге;
В функциональной группе "Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения":
По администратору бюджетных программ "Отдел ветеринарии района (города областного значения)":
в бюджетную программу "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии" 368 тысяч тенге;
В функциональной группе "Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность":
По администратору бюджетных программ "Отдел строительства района (города областного значения)":
в бюджетную программу "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства" 456 тысяч тенге;
В функциональной группе "Прочие":
По администратору бюджетных программ "По администратору бюджетных программ "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа":
в бюджетную программу "Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета" 1 120 тысяч тенге.
По администратору бюджетных программ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)":
в бюджетную программу "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" 110 тысяч тенге;
в бюджетную программу "Капитальные расходы государственного органа" 160 тысяч тенге.";
четвертый абзац пункте 3 изложить в новой редакции:
"на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения 138 873 тысяч тенге.";
подпункт 2) пункта 3-1 изложить в новой редакции:

"Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі" деген бюджеттік бағдарламаға 1 600 мың теңге;
"Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік" деген функционалдық топта:
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Мәдени - демалыс жұмысын қолдау" деген бюджеттік бағдарламаға 2 500 мың теңге;
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Әртүрлі спорт түрлері бойынша ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрама командаларының мүшелерін дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы" деген бюджеттік бағдарламаға 365 мың теңге;
"Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары" деген функционалдық топта:
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламаға 368 мың теңге;
"Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі" деген функционалдық топта:
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламаға 456 мың теңге;
"Өзгелер" деген функционалдық топта:
"Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің аппараты" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру" деген бюджеттік бағдарламаға 1 120 мың теңге;
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламаға 110 мың теңге;
"Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" деген бюджеттік бағдарламаға 160 мың теңге.";
3-тармақтың төртінші абзацы жаңа редакцияда жазылсын:
"Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеуден өткізуге 138 873 мың теңге.";
3-1-тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:

"2) на реализацию мер социальной поддержки специалистов 16 575 тысяч тенге.";
второй и третий абзацы пункта 3-2 изложить в новой редакции:
"в бюджетную программу "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов" 5 245 тысяч тенге.";
"в бюджетную программу "Поддержка культурно-досуговой работы" 104 823 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 3-3 следующего содержания:
"3-3. Учесть, что в бюджет района на 2012 год за счет средств республиканского бюджета предусмотрены целевые текущие трансферты в следующих размерах:
на увеличение размера оплаты труда учителям проходивших в повышениях квалификации в автономной организации образования "Назарбаев Интеллектуальные школы" 3 309 тысяч тенге.";
второй абзац пункта 4-1 изложить в новой редакции:
"бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов 115 669 тысяч тенге.";
дополнить пунктами 4-4 и 4-5 следующего содержания:
"4-4. Учесть, что к возврату подлежит неиспользованные (недоиспользованные) целевые трансферты, выделенные на кредитование для реализации мер социальной поддержки специалистов в 2011 году 290 тысяч тенге.";
"4-5. Учесть, что сумма вознаграждений выделенный в бюджет района на 2012 год за счет средств республиканского бюджета по бюджетной программы "Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов" составила 4 тысяч тенге.";
приложение 15 указанного решения изложить в новых редакциях согласно приложению 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель ХІІ-сессии
Жалагашского районного
маслихата                                  Д. БАЙМАХАНОВ
Секретарь
Жалагашского районного
маслихата                                  К. СУЛЕЙМЕНОВ
Приложение 1
к решению Жалагашского районного маслихата

"2) мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға 16 575 мың теңге.";
3-2-тармақтың екінші және үшінші абзацтары жаңа редакцияда жазылсын:
"Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек" бюджеттік бағдарламасына 5 245 мың теңге.";
"Мәдени-демалыс жұмысын қолдау" бюджеттік бағдарламасына 104 823 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы 3-3-тармақпен толықтырылсын:
"3-3. 2012 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттің қаражаты есебінен төмендегі көлемде ағымдағы нысаналы трансферттер қаралғаны ескерілсін:
"Назарбаев Зияткерлік мектептері" дербес білім ұйымының оқу бағдарламасы бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға 3 309 мың теңге.";
4-1 тармақтың екінші абзацы жаңа редакцияда жазылсын:
"мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік кредиттер 115 669 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы 4-4 және 4-5-тармақтармен толықтырылсын:
"4-4. "Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік кредиттер" бюджеттік бағдарламасы бойынша 2011 жылы берілген нысаналы трансферттерден пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 290 мың теңге қайтарылуға жататындығы ескерілсін.";
"4-5. 2012 жылы республикалық бюджеттен ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік саладағы мамандарға әлеуметтік қолдауға берілген бюджеттік кредиттерге аудан бойынша 2012 жылдарға есептелінген сыйақы көлемі 4 мың теңге болғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 15-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш аудандық
мәслихатының ХІІ-сессиясының
төрағасы                                Д. БАЙМАХАНОВ
Жалағаш аудандық
мәслихатының хатшысы                    К. СҮЛЕЙМЕНОВ

18470
002
Создание информационных систем
527
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
700
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
50
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
45
018
Капитальные расходы государственного органа
310
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
16803
004
Капитальные расходы государственного органа
150
02
Оборона
2110
122
Аппарат акима района (города областного значения)
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
1633
122
Аппарат акима района (города областного значения)
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
477
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
8759
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
8759
04
Образование
2629770
464
Отдел образования района (города областного значения)
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
339823
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет
трансфертов из республиканского бюджета
2597
464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
2098074
006
Дополнительное образование для детей
51976
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
3309
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского
27432
464
Отдел образования района (города областного значения)

18470
002
Ақпараттық жүйелер құру
527
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
700
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
50
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
45
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
310
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16803
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
150
02
Қорғаныс
2110
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
1633
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жою
477
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
8759
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
8759
04
Бiлiм беру
2629770
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлімі
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
339823
021
Республикалық бюджеттен берiлетiн нысаналы трансферттер есебiнен жалпы үлгiдегi, арнайы (түзету), дарынды балалар үшiн мамандандырылған, жетiм балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшiн балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттiк жасқа толмағандарды бейiмдеу орталықтары тәрбиешiлерiне бiлiктiлiк санаты үшiн қосымша ақының мөлшерiн ұлғайту
2597
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) білім бөлімі
003
Жалпы бiлiм беру
2098074
006
Балаларға қосымша бiлiм беру
51976
063
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектебі" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
3309
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
27432
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) білім бөлімі

001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
19221
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
13292
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
400
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
10711
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
9927
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
34000
467
Отдел строительства района (города областного значения)
037
Строительство и реконструкция объектов образования
19008
05
Здравоохранение
145
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
145
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
269839
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
002
Программа занятости
64564
003
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива проживающим и работающим в сельских населенных пунктах специалистам организаций социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, работающим в сельской местности педагогическим работникам образования, медицинским и фармацевтическим работникам организаций государственного сектора здравоохранения в соответствии с законодательством Республики Казахстан
10300
005
Государственная адресная социальная помощь
7114
006
Жилищная помощь
8572
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
17418
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Даңқ", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
220
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
385
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
34017
016
Государственные пособия на детей до 18 лет

001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19221
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
13292
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
400
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
10711
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
9927
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
34000
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
19008
05
Денсаулық сақтау
145
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің аппараты
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
145
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
269839
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
64564
003
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, "Даңқ" Орденінің үш дәрежесімен және "Отан" орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
004
Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына, ауылдық жерде жұмыс істейтін білім берудің педагог қызметкерлеріне және мемлекеттік денсаулық сақтау секторы ұйымдарының медицина және фармацевтика қызметкерлеріне Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
10300
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
7114
006
Тұрғын үй көмегiн көрсету
8572
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
17418
009
1999 жылғы 26 шілдеде "Отан", "Даңқ" ордендерiмен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтiк қолдау
220
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
385
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
34017
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар

001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
10896
12
Транспорт и коммуникации
486023
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
39429
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
022
Развитие транспортной инфраструктуры
203510
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
242275
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
809
13
Прочие
33402
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
9643
003
Поддержка предпринимательской деятельности
293
004
Капитальные расходы государственного органа
150
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
6237
452
Отдел финансов района (города областного значения)
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
3000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
11719
013
Капитальные расходы государственного органа
2360
14
Обслуживание долга
2184
452
Отдел финансов района (города областного значения)
013
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
2184
15
Трансферты
27573
452
Отдел финансов района (города областного значения)
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
23618
024
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий
3955
Чистое бюджетное кредитование
108947
Бюджетные кредиты
115669
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
115669

001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10896
12
Көлiк және коммуникация
486023
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
39429
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
203510
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
242275
024
Кентішілік (қалаішілік), қала маңындағы ауданішілік қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
809
13
Өзгелер
33402
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9643
003
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
293
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
150
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің аппараты
040
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
6237
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергiлiктi атқарушы органының резервi
3000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11719
013
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
2360
14
Борышқа қызмет көрсету
2184
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
013
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
2184
15
Трансферттер
27573
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердi қайтару
23618
024
Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3955
Таза бюджеттік кредиттеу
108947
Бюджеттік кредиттер
115669
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
115669