Об установлении квоты рабочих мест
Постановление акимата Сырдарьинского района Кызылординской области от 24 сентября 2012 года № 403. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 08 октября 2012 года № 4323. Утратило силу постановлением Сырдарьинского районного акимата Кызылординской области от 17 марта 2016 года № 94
Сноска. Утратило силу постановлением Сырдарьинского районного акимата Кызылординской области от 17.03.2016 № 94 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии со статьей 21 Кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года "Трудовой Кодекс Республики Казахстан", статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 149 "О занятости населения" и Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Сырдарьинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробаций уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций, в размере пяти процента рабочих мест.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ажикенова Е.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким района Ғ. Әбілтай
"Согласовано"
Исполняющий обязанности начальника
Департамента уголовно-исполнительной
системы по Кызылординской области
полковник юстиции
Базарбаев Бакытжан Бейльжанович
______________________
"24" сентября 202 года

Жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 24 қыркүйектегі № 403 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 08 қазанда № 4323 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 17 наурыздағы № 94 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімдігінің 17.03.2016 № 94 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының Еңбек Кодексі" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Кодексінің 21-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 149 Заңының 7-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 Заңына сәйкес Сырдария ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота, жұмыс орындарының бес пайызы мөлшерінде белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Е.Әжікеновке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ғ. Әбілтай
"Келісілді"
Қызылорда облысы бойынша
қылмыстық-атқару жүйесі
Департаменті бастығының
міндетін атқарушы
әділет полковнигі
Базарбаев Бақытжан Бейілжанұлы
______________________
"24" қыркүйек 2012 жыл