Об утверждении форм документов по использованию целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета 2012 года на поддержку племенного животноводства
Решение акима Мангистауской области от 15 августа 2012 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 31 августа 2012 года № 2141. Прекращено действие по истечении срока, на который постановление было принято (письмо Мангистауского областного акимата от 01 февраля 2013 года № 08-18-185)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который  постановление было принято (письмо Мангистауского областного акимата от 01.02.2013 № 08-18-185).
В соответствии с пунктом 2 статьи 29 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и во исполнение постановления Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2012 года № 516 «Об утверждении Правил использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета 2012 года областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы на поддержку племенного животноводства», РЕШИЛ:
1. Утвердить формы документов по использованию целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета 2012 года на поддержку племенного животноводства согласно приложениям 12345 к настоящему решению.
2. Областному управлению сельского хозяйства (Т. Калжанулы):
принять меры по обеспечению информирования отечественных сельскохозяйственных товаропроизводителей;
выполнить субсидирование в течение 2012 года;
принять иные меры, вытекающие из настоящего решения.
3. Аппарату акима Мангистауской области (Абдыхалык А.Ж.) осуществить контроль за опубликованием данного решения на интернет-ресурсе.
4. Контроль за исполнением данного решения возложить на заместителя акима области Муханова К.К.
5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                            Б. Мухамеджанов
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник областного управления
сельского хозяйства
Калжанулы Т.
15 августа 2012 г.
Начальник управления финансов
Мангистауской области
Альбекова М.Б.
15 августа 2012 г.
Начальник управления экономики
и бюджетного планирования
Мангистауской области
Ильмуханбетова Ш.Л.
15 августа 2012 г.
Приложение 1
к решению акима Мангистауской области
от 15 августа 2012 года № 5
Договор купли-продажи племенной продукции (материала) №___
_________________                     «____»_________ 2012__ г.       (населенный пункт)
Субъект племенного животноводства _________________________, в                                            (полное наименование)
лице _____________________________, действующего на основании Устава   (должность, Ф.И.О. полностью)
и Аттестата (свидетельства) выданного Уполномоченным органом в области племенного животноводства (местным исполнительным органом) от «__» ____ 20___ года № ___, именуемый в дальнейшем Продавец, с одной стороны, Покупатель ___________________________________________________________________ (указать нужное – полное наименование сельхозтоваропроизводителя) в лице руководителя _________________________, действующего на
(Ф.И.О. полностью)
Устава с другой стороны, заключили настоящий Договор о купле-продаже племенной продукции (материала).

Асыл тұқымды мал шаруашылығын қолдауға 2012 жылғы республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану бойынша құжаттардың нысандарын бекіту туралы
Маңғыстау облысы әкімінің 2012 жылғы 15 тамыздағы № 5 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 31 тамызда № 2141 тіркелді. Қаулының қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Маңғыстау облысы әкімшілігінің 2013 жылғы 02 ақпандағы N 08-18-185 хаты)
Ескерту. Қаулының қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Маңғыстау облысы әкімшілігінің 2013.02.01 N 08-18-185 хаты).
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 29-бабының 2-тармағына сәйкес және «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне асыл тұқымды мал шаруашылығын қолдауға 2012 жылға арналған республикалық бюджеттен берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттердi пайдалану қағидаларын бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 24 сәуірдегі № 516 қаулысын орындау үшін, ШЕШЕМІН:
1. Осы шешімге 12, 34, 5 – қосымшаларға сәйкес Асыл тұқымды мал шаруашылығын қолдауға 2012 жылғы республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану бойынша құжаттардың нысандары бекітілсін.
2. Облыстық ауыл шаруашылығы басқармасы (Т. Қалжанұлы):
отандық ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерді хабардар етуді қамтамасыз ету бойынша шараларды қабылдасын;
2012 жыл ішінде субсидиялауды орындасын;
осы шешімнен туындайтын өзге де шараларын қабылдасын.
3. Маңғыстау облысы әкімінің аппараты (А.Ж. Абдыхалық) осы шешімнің интернет-ресурста жариялануына бақылауды жүзеге асырсын.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Қ.К. Мұқановқа жүктелсін.
5. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Облыс әкiмi                             Б. Мұхаметжанов
«КЕЛІСІЛДІ»
Облыстық ауыл шаруашылығы
басқармасының бастығы
___________ Т. Қалжанұлы
15 тамыз 2012 ж.
Маңғыстау облысының қаржы
басқармасының бастығы
___________ М.Б. Әлібекова
15 тамыз 2012 ж.
Маңғыстау облысының экономика
және бюджеттік жоспарлау
басқармасының бастығы
___________ Ш.Л. Илмұханбетова
15 тамыз 2012 ж.
Маңғыстау облысы әкімінің
2012 жылғы 15 тамыз
№ 5 шешіміне
1-қосымша
Асыл тұқымды өнімді (материалды) сатып алу – сату шарты № ____
____________                                   2012 ж. «___»_________  (елді мекен)
Асыл тұқымды мал шаруашылығы субъектісі ______________________
(толық атауы)
__________________________________ атынан __________________________
(қызметі, толық аты-жөні)
Жарғының және асыл тұқымды мал шаруашылығы саласындағы уәкілетті органның (жергілікті атқарушы органның) «___»_________20__жылғы берілген № ____ Аттестатының (куәліктің) негізінде әрекет етуші, бұдан әрі Сатушы деп аталатын, бір тараптан, Сатып алушы _____________________________________________________________________  (ауыл шаруашылығы тауарын өндірушінің толық атауы – керегін көрсету)
екінші тараптан Жарғы негізінде іс-әрекет ететін ____________________
(толық аты-жөні)
басшысы тұлғасында, асыл тұқымды өнімді (материалды) сатып алу – сату жөнінде осы шартты жасастық.

1. Предмет договора
1.1. Продавец поставляет, Покупатель оплачивает и приобретает _________________________________________________________
(заполнить в соответствии с примечанием*)
2. Количество племенной продукции (материала)
2.1. Количество реализуемой Продавцом и приобретаемой Покупателем племенной продукции (материала), предусмотренной по настоящему Договору, составляет _____ голов, общей живой массой ____ кг, в том числе:
1) элита рекорд ________ голов, _________ кг живой массы;
2) элита _______ голов, _________ кг живой массы;
3) I класс ______ голов, _________ кг живой массы;
4) II класс ______ голов, _________ кг живой массы.
3. Общая стоимость договора
3.1. Общая стоимость настоящего договора составляет без учета причитающейся субсидии _______________________________________ тенге.                                 (цифрами и прописью)
3.2. Цена за единицу племенной продукции (материала) в зависимости от классности племенной продукции (материала), без учета субсидии:
1) элита рекорд ___ (за 1 голову) тенге, ___ (за 1 кг живой массы) тенге;
2) элита _______ (за 1 голову) тенге, ___ (за 1 кг живой массы) тенге;
3) I класс ______ (за 1 голову) тенге, ___ (за 1 кг живой массы) тенге;
4) II класс ______ (за 1 голову) тенге, ___ (за 1 кг живой массы) тенге.
3.3. Размер причитающейся Покупателю субсидии составляет __________________________ тенге, в том числе (в зависимости от            (цифрами и прописью)
классности племенной продукции (материала)):
1) элита рекорд ___ (за 1 голову) тенге, ___ (за 1 кг живой массы) тенге;
2) элита _______ (за 1 голову) тенге, ___ (за 1 кг живой массы) тенге;
3) I класс ______ (за 1 голову) тенге, ___ (за 1 кг живой массы) тенге;
4) II класс ______ (за 1 голову) тенге, ___ (за 1 кг живой массы) тенге.
4. Условия расчета
4.1. Форма оплаты:____________________________________________
(наличный или безналичный расчет, №, дата и ____________________________________________________________________
наименование платежного документа)
5. Обязанности сторон
5.1. Продавец обязуется:
поставить Покупателю качественную племенную продукцию (материал) в объеме, указанном в пункте 2.1 настоящего договора;
выдать Покупателю племенное и ветеринарное свидетельства на весь объем реализованной племенной продукции (материала).
5.2. Покупатель обязуется:
в течение недели со дня оплаты за приобретенную племенную продукцию (за исключением карантинных мероприятий на территории продавца) обеспечить их вывоз на свою территорию;
по прибытию на место уведомить Государственного инспектора по племенному животноводству района об объемах приобретенной племенной продукции;
использовать племенную продукцию (материал) только для племенных целей;
племенной молодняк для воспроизводства стада:
племенных ярок и верблюдиц до получения двух окотов (выжеребки);
племенных верблюдов не менее двух случных сезонов (случной сезон май-октябрь месяцы).
В случае выбытия племенных животных раньше установленных сроков владелец совместно с ветеринарным врачом округа и государственным ветеринарным инспектором составляется акт о выбытии с указанием причин.

1. Шарттың мәні
1.1. Сатушы сатады, Сатып алушы құнын төлеп, сатып алады __________________________________________________________
(ескертуге сәйкес толтырылады*)
2. Асыл тұқымды өнімнің (материалдың) саны
2.1. Осы шарт бойынша қарастырылған Сатушының сататын және Сатып алушының сатып алатын асыл тұқымды өнімнің (материалдың) саны __________ бас, жалпы тірілей салмағы ______ кг құрайды, оның ішінде:
1) элита рекорд __________бас, тірілей салмағы __________кг;
2) элита __________ бас, тірілей салмағы __________ кг;
3) І класс __________ бас, тірілей салмағы __________ кг;
4) ІІ класс __________ бас, тірілей салмағы __________ кг.
3. Шарттың жалпы құны
3.1. Осы шарттың жалпы құны тиесілі субсидияны есептемегенде_________________________________________________ теңге.                      (цифрлармен және жазбаша)
3.2. Субсидияны есептемегенде, асыл тұқымды өнімнің (материалдың) класына байланысты асыл тұқымды өнімнің (материалдың) бір басының бағасы:
1) элита рекорд ____ (бір басына) теңге, ____ (1 кг тірілей салмағына) теңге;
2) элита ____ (бір басына) теңге, ____ (1 кг тірілей салмағына) теңге;
3) І класс ____ (бір басына) теңге, ____ (1 кг тірілей салмағына) теңге;
4) ІІ класс ____ (бір басына) теңге, ____ (1 кг тірілей салмағына) теңге.
3.3. Сатушыға тиесілі субсидияның мөлшері_______________теңге,
(цифлармен және жазбаша)
оның ішінде (асыл тұқымды өнімнің (материалдың) класына байланысты):
1) элита рекорд ____ (бір басына) теңге, ____ (1 кг тірілей салмағына) теңге;
2) элита____ (бір басына) теңге, ____ (1 кг тірілей салмағына) теңге;
3) І класс ____ (бір басына) теңге, ____ (1 кг тірілей салмағына) теңге;
4) ІІ класс____ (бір басына) теңге, ____ (1 кг тірілей салмағына) теңге.
4. Есеп айырысу шарты
4.1. Төлем нысаны: ____________________________________________
(қолма-қол және есеп шоттық есеп айырысу, №, күні және
____________________________________________________________________
төлем құжатының атауы
5. Тараптардың міндеттері
5.1. Сатушы міндеттенеді:
осы шарттың 2.1. тармағында көрсетілгендей Сатып алушыға сапалы асыл тұқымды өнім (материал) көлемін сату;
сатылған асыл тұқымды өнімнің (материалдың) барлық көлеміне асыл тұқымдық және ветеринарлық куәліктерді Сатып алушыға беру.
5.2. Сатып алушы міндеттенеді:
сатып алынған асыл тұқымды өнімге төленгеннен кейін бір апта ішінде (сатушының аумағында карантиндік шараларды есептемегенде) оларды өз аумағына шығаруды қамтамасыз ету;
сатып алынған асыл тұқымды өнімнің көлемі туралы аудандық асыл тұқымды мал шаруашылығы бойынша мемлекеттік инспекторды келген жері бойынша хабардар ету;
асыл тұқымды өнімді (материалды) тек қана асылдандыру мақсатында пайдалану;
табынның өз төлінен өсірудегі асыл тұқымды төл:
асыл тұқымды тоқтыларды және інгендерді екі рет төлдегенге дейін (боталау);
асыл тұқымды бураларды шағылыстыру маусымы – кемінде екі рет (шағылыстыру маусымы мамыр-қазан айлары).
Асыл тұқымды малдардың белгіленген мерзімнен ерте шығарылған жағдайда иесі округтің ветеринар дәрігерімен және мемлекеттік ветеринариялық инспекторымен себебін көрсетіп шығарылу туралы акті толтырады.

6. Особые условия
6.1. Настоящий договор составляется в 3-х экземплярах и вступает в силу со дня подписания Продавцом и Покупателем.
7. Юридические адреса и реквизиты сторон
«Продавец»                                  «Покупатель»
_________________________                  _______________________
(почтовый адрес)                          (почтовый адрес)
___________________________                 _______________________
(банковские реквизиты)                     (банковские реквизиты)
___________________________                  _______________________
(Ф.И.О. подпись руководителя)                (Ф.И.О, подпись)
МП                                          МП
Примечание:
*при приобретении племенного молодняка указывается вид животных, порода, половозрастная группа и их возраст.
Государственные инспектора по племенному животноводству территориальных подразделений в пределах своей компетенции осуществляют свою деятельность в соответствии с пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 9 июля 1998 года «О племенном животноводстве».
Возраст приобретаемых племенных животных должен быть не старше:
Овцы.
Ярки – до 18 месяцев;
Баранчики – до 18 месяцев.
Верблюды.
Самки – до 3 лет;
Самцы – до 5 лет.
Приложение 2
к решению акима Мангистауской области
от 15 августа  2012 года № 5
ЗАЯВКА
на получение субсидий за приобретенную племенную продукцию (материал) на 2012 год
1. Товаропроизводитель ______________________________________.
(наименование товаропроизводителя – покупатель)
2. Имеется в наличии _________________________________________
(указать вид животных, породу, направление продуктивности)
голов, в том числе маточного поголовья ________ голов на 1 января 2012 года (заполнить в случае наличия животных).
3. Планируется приобрести в 2012 году _______ голов, общей живой массой ________ кг, в том числе маток _____ голов, общей живой массой ________ кг, (указать вид животных, породу и направление продуктивности).
4. Имеется договор намерение на приобретение _______ голов, общей живой массой ________ кг, в том числе маток ______ голов, общей живой массой ________ кг (указать в случае наличия).
5. Продавец __________________________________________________                      (наименование племенного хозяйства – продавца)
племенных животных.
6. Обязуюсь использовать приобретенную племенную продукцию (материал) для дальнейшего воспроизводства в сроках указанных в договоре купли-продажи.
7. Наличие регистрации в единой информационной базе селекционной и племенной работы _____ да/ ______ нет.
8. Адрес (полный) Товаропроизводителя: _______________________.

6. Ерекше шарттар
6.1. Осы шарт 3 данада жасалады және Сатушы мен Сатып алушы қол қойған күннен бастап күшіне енеді.
7. Тараптардың заңды мекен – жайлары мен деректемелері
«Сатушы»                                   «Сатып алушы»
_______________________                      _____________________
(пошталық мекен – жайы)                    (пошталық мекен – жайы)
__________________________                  ________________________
(банкілік деректемелері)                    (банкілік деректемелері)
__________________________                  ________________________
(басшының ТАӘ, қолы)                           (ТАӘ, қолы)
МО                                              МО
Ескерту:
* асыл тұқымды төлді сатып алған кезде жануарлардың түрі, тұқымы, жыныстық-жастық тобы және олардың жасы көрсетіледі.
«Асыл тұқымды мал шаруашылығы туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 9 шілдедегі Заңының 16-бабының 3-тармағына сәйкес асыл тұқымды мал шаруашылығы бойынша аумақтақ бөлімшенің мемлекеттік инспекторлары өз құзыреттілігі шегінде өз қызметтерін жүзеге асырады.
Сатып алынатын асыл тұқымды малдардың жасы артық болмауы қажет:
Қойлар.
Ұрғашы тоқтылар     – 18 айға дейін;
Тоқты қошқарлар     – 18 айға дейін.
Түйелер
Ұрғашылары           – 3 жасқа дейін;
Еркектері            –5 жасқа дейін.
Маңғыстау облысы әкімінің
2012 жылғы 15 тамыз
№ 5 шешіміне
2-қосымша
Сатып алынған асыл тұқымды өнімге (материалға) 2012 жылы субсидия алуға ӨТІНІМ
1. Тауар өндіруші____________________________________________.
(тауар өндірушінің атауы – сатып алушы)
2. 2012 жылғы 1 қаңтарға қолда бары__________________________
(малдың түрін, тұқымын, өнімділік бағытын көрсету)
бас, оның ішінде аналық мал _______бас (мал бар болған жағдайда толтыру).
3. 2012 жылы ______бас, жалпы тірілей салмағы ____ кг сатып алу жоспарланды, оның ішінде аналықтар_____бас, жалпы тірілей салмағы ____ кг (малдың түрі, тұқымы және өнімділік бағыты көрсету).
4. _____бас, жалпы тірілей салмағы ____ кг сатып алуға ниетті шарты бар, оның ішінде аналық _____ бас, жалпы тірілей салмағы ____ кг (бар болған жағдайда көрсету).
5. Асыл тұқымды малдарды сатушы________________________________
(асыл тұқымды _____________________________________________________________________
мал шаруашылығының атауы – сатушы)
6. Сатып алынған мал басын сатып алу – сату шартында көрсетілген мерзімде әрі қарай өз төлінен өсіру үшін қолдануға міндеттенемін.
7. Селекциялық және асылдандыру жұмысының бірыңғай ақпараттық базасында тiркеуде болуы ____иә/____ жоқ.
8. Тауар өндірушінің мекен-жайы (толық) _____________________.

9. К заявке прилагаются следующие документы:
1) справка о ветеринарном благополучии;
2) копия свидетельства о регистрации (перерегистрации) юридического лица;
3) копия документа, выданного налоговым органом, подтверждающего факт постановки клиента на налоговый учет;
4) справка банка о наличии банковского счета с указанием его номера.
Руководитель ТОО, Глава КХ ______________________
(печать, Ф.И.О., подпись)
«___» ________ 2012 год
«Подтверждаю»
Начальник Отдела сельского хозяйства __________ района ___________ области ______________________________________(Ф.И.О., подпись, печать)«___» ________ 2012 год
Приложение 3
к решению акима Мангистауской области
от 15 августа 2012 года № 5
«Утверждаю»
Начальник областного управления
сельского хозяйства
________________________________
(печать, Ф.И.О., подпись)
«___» ________________ 2012 года
Сводный акт*
о приобретении племенной продукции (материала) и сумме причитающихся субсидий по Мангистауской области
_____________________________________________________________________                        (племенной молодняк)
за ______________ 2012 года
(месяц)
Наименование покупателя, его реквизиты
Вид племенной продукции (материала)**
Наименование, дата и № платежного документа
Количество
голов, племенной молодняк
килограмм живой массы
Наименование продавца
ИТОГО
Начальник отдела животноводства (ответственное лицо) _______________
(Ф.И.О., подпись)
Бухгалтер (ответственное лицо) ___________________________________
(Ф.И.О., подпись)
* составляется отдельно на каждый вид приобретенной племенной продукции (материала);
** обязательно следует указывать половозрастную группу приобретенных племенных животных.
Приложение 4
к решению акима Мангистауской области
от 15 августа 2012 года № 5
Отчет (информация) *
по освоению бюджетных средств на «___» ____________ 2012 года
по Мангистауской области
п/п
Наименование
племенной продукции (материала)
Доведенная квота
Доведенный план финансирования,
тыс. тенге **
Фактически приобретено, использовано ***
Находится на обработке в областном управлении сельского хозяйства
Фактически оплачено за приобретенную племенную продукцию и использованный племенной материал
голов
кг. живой массы
Сумма субсидий, тыс. тенге
голов
кг. живой массы
Сумма субсидий, тыс. тенге
голов
кг. живой массы
Сумма субсидий, тыс. тенге
голов
кг. живой массы
Сумма субсидий, тыс. тенге
1
верблюды
2
овцы
Всего
Начальник отдела животноводства (ответственное лицо) _______________
(Ф.И.О., подпись)
Бухгалтер (ответственное лицо) ___________________________________
(Ф.И.О., подпись)
* представляется ежемесячно не позднее 5 числа следующим за отчетным месяцем
** на отчетную дату с начала года
*** весь объем приобретенной племенной продукции и использования племенного материала
Приложение 5
к решению акима Мангистауской области
от 15 августа  2012 года № 5
«Утверждаю»
Начальник областного управления
сельского хозяйства
________________________________
(печать, Ф.И.О., подпись)
«___» ________________ 2012 года
Отчет (информация) по объемам приобретения племенной продукции (материала), а также проведения селекционной и племенной работы* по Мангистауской области
Наименование
Единица измерения
сумма субсидий, тыс.тенге
Доведенная квота
Продавцы
покупателя
племенной продукции (материала)
голов
кг.живой массы, тыс.штук
сумма субсидий, тыс.тенге
племенной завод
племенное хозяйство
сельхозтоваропроизводитель
кг.живой массы
сумма, тыс.тенге
кг.живой массы
сумма, тыс.тенге
голов
сумма, тыс.тенге
Начальник отдела животноводства (ответственное лицо) ____________________________________
(Ф.И.О., подпись)
* составляется отдельно на каждый вид приобретенной племенной продукции

9. Өтінімге келесі құжаттар қосылады:
1) ветеринариялық қолайлылығы туралы анықтама;
2) заңды тұлғаның тіркелгені (қайта тіркелгені) туралы куәліктің көшірмесі;
3) клиенттің салық есебінде тұрғанын растайтын, салық органымен берілген құжаттың көшірмесі;
4) банктегі есеп шоттың болуы туралы, оның нөмірі көрсетілген банктің анықтамасы;
5) ақпараттық үлгіде көрсетілген сараптамалық ветеринарлық және зоотехникалық есеп жүргізу жүйесін енгізуге міндеттеме.
ЖШС басшысы, ШҚ басшысы__________________(мөрі, Т.А.Ә., қолы) «___»_________ 2012 жыл
«Растаймын»
_____________облысы __________ ауданы ауыл шаруашылығы бөлімінің бастығы __________________________________________(Т.А.Ә., қолы, мөрі)
«___»_________ 2012 жыл
Маңғыстау облысы әкімінің
2012 жылғы 15 тамыз
№  5 шешіміне
3-қосымша
«Бекітемін»
Облыстық ауыл шаруашылығы
басқармасының бастығы
__________________________
(мөрі, Т.А.Ә., қолы)
2012 жылғы «___» __________
Асыл тұқымды өнім (материал) _________________________________
(асыл тұқымды жас мал)
сатып алғаны және Маңғыстау облысы бойынша тиесілі субсидияның сомасы туралы жиынтық акті*
2012 жылғы __________________
(айына)
Сатып алушының атауы, оның деректемелері
Асыл тұқымды өнімнің (материалдың) түрі **
Төлем құжатының атауы, күні және №
Саны
Сатушының атауы
бас, асыл тұқымды мал
тірілей салмағы килограмм
БАРЛЫҒЫ
* әрбір сатып алынған асыл тұқымды өнім (материал) түріне бөлек толтырылады;
** сатып алынған асыл тұқымды малдың жыныстық-жастық топтары міндетті түрде көрсетілуі қажет.
Маңғыстау облысы әкімінің
2012 жылғы 15 тамыз
№ 5 шешіміне
4-қосымша
Маңғыстау облысы бойынша
2012 жылғы «___» ________ бюджет қаражатын игеру бойынша есеп (ақпарат) *
р/с
Асыл
тұқымды өнімнің (материалдың)
атауы
Жеткізілген квота
Жеткізілген қаржыландыру жоспары
мың теңге**
Нақты сатылғаны, қолданылғаны ***
Облыстық ауыл шаруашылығы басқармасында өңдеуде жатыр
Сатып алынған асыл тұқымды өнімге және қолданылған асыл тұқымды материалға нақты төленгені
бас
тірі салмағы кг
субсидия сомасы, мың теңге
бас
тірі салмағы кг
субсидия сомасы, мың теңге
бас
тірі салмағы кг
субсидия сомасы, мың теңге
бас
тірі салмағы кг
субсидия сомасы, мың теңге
1
түйелер
2
қойлар
Барлығы
* ай сайын, есепті айдан кейінгі айдың 5 – күнінен кешіктірмей ұсынылады
** жылдың басынан есептесу күніне
*** сатып алынған асыл тұқымды өнімнің және қолданылған асыл тұқымды материалдың барлық көлемі.
Маңғыстау облысы әкімінің
2012 жылғы 15 тамыз
№ 5 шешіміне
5-қосымша
«Бекітемін»
Облыстық ауыл шаруашылығы
басқармасының бастығы
__________________________
(мөрі, Т.А.Ә., қолы)
2012 жылғы «___» __________
Маңғыстау облысы бойынша асыл тұқымды өнімді (материалды) сатып алу, сондай-ақ селекциялық және асыл тұқымдық жұмыстарды жүргізу көлемі жөніндегі есеп (ақпарат) *
Атауы
Субсидия сомасының өлшем бірлігі, мың теңге
Жеткізілген квота
Сатушы
Сатып алушының
Асыл тұқымды өнімнің (материалдың)
бас
кг. тірілей салмағы, мың дана
субсидия сомасы, мың теңге
асыл тұқымды зауыт
асыл тұқымды шаруашылық
ауыл шаруашылық тауарын өндіруші
кг. тірілей салмағы, мың дана
сомасы, мың теңге
кг. тірілей салмағы, мың дана
сомасы, мың теңге
бас
сомасы, мың теңге
* әрбір сатып алынған асыл тұқымды өнім (материал) түріне бөлек толтырылады