О внесении изменений в решение городского маслихата от 12 декабря 2011 года № 50/440 "О городском бюджете на 2012- 2014 годы"
Решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 12 апреля 2012 года № 2/14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 26 апреля 2012 года № 11-1-176
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Мангистауского областного маслихата от 4 апреля 2012 года № 3/26 «О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 6 декабря 2012 года № 39/448 «Об областном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2121 от 11 апреля 2012 года), городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 12 декабря 2011 года № 50/440 «О городском бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-1-169 от 28 декабря 2011 года, опубликовано в газете «Огни Мангистау» от 29 декабря 2011 года № 220-222) следующие изменения:
«Утвердить Актауский городской бюджет на 2012-2014 годы, согласно приложению 1, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 14 832 215 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 10 826 829 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 279 517 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 593 186 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 132 683 тысяч тенге;
2) затраты – 15 124 397 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 500 000 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 500 000 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 30 650 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 30 650 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 822 832 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 822 832 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 500 000 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 322 832 тысяч тенге.
В пункте 2:
в абзаце 2 цифру «18,8» заменить цифрой «22,1»;
в абзаце 3 цифру «18,7» заменить цифрой «22,1».
В пункте 7 цифру «926 711» заменить цифрой «2 517 790».

Қалалық мәслихаттың 2011 жылғы 12 желтоқсандағы № 50/440 "2012 - 2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2012 жылғы 12 сәуірдегі № 2/14 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 26 сәуірде № 11-1-176 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексінің 106 бабы 2 тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және «Облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 6 желтоқсандағы № 39/448 «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Маңғыстау облыстық мәслихатының 2012 жылғы 4 сәуірдегі № 3/26 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2012 жылғы 11 cәуірде № 2121 болып тіркелген) сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Қалалық мәслихаттың 2011 жылғы 12 желтоқсандағы № 50/440 «2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2011 жылғы 28 желтоқсанда № 11-1-169 болып тіркелген, 2011 жылғы 29 желтоқсандағы № 220-221 «Маңғыстау» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
«Ақтау қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті 1 қосымшаға сәйкес, соның ішінде 2012 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14 832 215 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 10 826 829 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 279 517 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 593 186 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3 132 683 мың теңге;
2) шығындар – 15 124 397 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 500 000 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 500 000 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 30 650 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 30 650 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 822 832 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 822 832 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 500 000 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 322 832 мың теңге.
2 тармақтағы:
2 абзацтағы «18,8» саны «22,1» санымен ауыстырылсын;
3 абзацтағы «18,7» саны «22,1» санымен ауыстырылсын.
7 тармақтағы «926 711» саны «2 517 790» санымен ауыстырылсын.